ALLAH (c.c)

Allah dilemeyince kimse dileyemez - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
ALLAH (c.c)>Allah dilemeyince kimse dileyemez
Hadimul Haremeyn 21:30 24.03.17
allah cc bırakıpta başkalarında yardım isteyenler allah cc bulamazlar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Hadimul Haremeyn 21:31 24.03.17
Bazıları var'dır düyayı isterler

bazıları var'dır ahireti iseterler
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
SiLence 21:35 24.03.17
Allah hiçbir şeye tâbi değildir.

O; Mutlakları var edebilen, yok edebilen, var etmek istediğini var eden, var ettiği zerreleri sonsuz büyükler, sonsuz büyüklükleri de zerreler haline getirebilen, zerreye sonsuz manevî değer ve kudret bahşeden, zerrelerden hâsıl olan izahı imkânsız kütle ve büyüklükleri ise, onu husule getiren sayısız zerreciklerin bir tanesinden bile zayıf ve aciz edebilendir.
O isterse, zerre bile denilemiyecek varlıkları, var olan her şeyden üstün edebilir. O, bir zerreye her şeyi mahvettirebilir. O, zerreleri sonsuz büyüklüklerden daha kudretli, daha değerli edebilir. O, büyüklükleri zerrelere tâbi kılabilir.
Bütün bunlar O’nun için çok kolay yapılabilecek şeylerdir. O isterse bütün bu söylenenleri ve söylenmiyenleri Mutlak Varlığın Mutlak Kanununa göre, veya isterse bambaşka bir kanunla yapabilir.
Kısaca; O, “Mutlak” denilerek tahdit edilemez. O hiçbir şekilde isimlendirilemez; fakat insanlar O’nun bu büyüklüğünü, kendi değerlerince sezebilme imkânlarına maliktirler. Bunun için de O’na “Allah” demektedirler.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Salh 21:48 24.03.17
Sanırım bize bir şey ima etmeye çalışmış.Ama havas bir maji türüdür yani bunları yaparak yolundan sapmadıkça tasavvufta olduğu gibi Allah'a ulaşırsın ama bunun yanında bazı güçlerde elde edersin ki bu tasavvufta da vardır ama ismi "keramet"(!) olarak adlandırılır.Gerçek majici - havascı - (kendim için söylüyorum) o ruhları sadece işlerinde bazen yardım için kullanır ki benim gibi kendine güvenenler onları hiç kullanmaz bile kendi enerjisine güvenir - ki havas uygulamalarında mesela vefk etkinleştirmede ruhsal kişilik ( sen cin de diyebilirsin )'lerden yardım alınmaz,sadece ruhsal alemden ( astral alemden ) güç vefke aktarılır - . Yardımcı kullanmak ta hiç bir şey olmaz benim en çok kullandığım örneklerden biri olan sen bir arkadaşına (bizim yaptığımız gibi ) şu kızla aramı yapsana dersin ve o kişi (bizim için ruhani varlık ) senin için bu işi yapar o zaman bu günah mıdır ? yoksa sevap mı ? tabiki amaca göre değişir .Havas da böyle bir şedir umarım açıklayabilmişimdir.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İlkcan 20:59 15.04.17
acar 20:29 26.04.17
emegınıze saglık allah razı 0lsun guzel paylasım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
spacetimereality 10:05 05.06.17
Yararlı bilgiler teşekkür
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kolonya 18:05 16.06.17
forevernight38 18:26 13.07.17
Eminbaba 18:29 13.07.17
1 2