Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

Zayıflama Çayı Zayıflatır Mı? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>Zayıflama Çayı Zayıflatır Mı?
SiLence 22:41 10.02.17
Zayıflama çayı nasıl hazırlayacağız? Bitkisel çay nasıl demleyeceğiz? Zayıflama bitkisel çayların doğru demlenmesi çok önemlidir. Eğer bir hazır poşet bile alıyorsanız, onuda doğru demleyin.

Bitkisel çay için kullanılar kaynak suyun derecesi 80 geçmemesi gerekir. 80den fazla olursa bitkisel çaydaki faydalı vitaminler vemineraller yok olur. Bunu unutmayın.

Çoğu çaylar 20 dakika demlenir. Çünkü çoğu zaman bitkinin yaprakları siyah çaydan dahakalın olur. Örnek- funda çayı.Bitkisel çayı demlerken bardak olsada üstü kapatın. Küçük bir tabak ile, ve dahada iyi üstüne temiz bir havlu ile.

Zayıflama bitkisel çaylar kesinikle ve kesinikle şekersiz içilir!

Sağlıklı zayıflama nın en doğru yolu- bitkisel zayıflamadır, umarım size bu site zayıflamada çok yardımcı olur!

Bir bitki çayı kendiniz hazırlamak istiyorsanız, yani doğada toplayıp, kurutmak bunu yapabilirsiniz. Ama bitki toplarken çok dikkat etmelisiniz. Şehir içi bitki toplanmaz. Yol üzerinde bitki toplanmaz. Yol üzerinde ve şehir içi bitkiler zararlı maddelerle doludur. En iyisi şehrin içinden çıkmak, köyde, temiz hava, araba olmayan bir yer bulun. Bitkileri toplarken sadece genç ve orta büyüklüğünde bitkileri toplayın. Yaşlı ve çok büyük bitki koparmayın.

Zayıflama çayı hazırlarken, bitkinin her yerini kullanabilirsiniz. Yani yaprak, yeşil tarafı ve çiçekleri. Örnek, papatya çayın çiçekleri aslında kullanılmaz derler, ama herkes kullanıyor, yani onun bir zararı yoktur. Belki faydada yoktur, ondan diyorlar. Rezene kendiniz toplamayın, en iyisi hazır satın alın. Özellikle rezenenin büyük bitkileri...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
madlen 00:29 24.04.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Acizkul98 08:53 08.05.17
onur54 04:13 05.06.19
İnsanin metabolizması vücut takı kas kütlesine göre hızlı calisir. Kas kutlenizi arttirmadann metabolizma hizlanmaz. Yani diyeti bıraktığınız anda yemenize dikkat etmezseniz tekrar kilonuzu geri alirsiniz. Spor yapmadan kilo vermek bence sağlıkli degil

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fener 17:10 08.06.19
Kahvaltıdan sonra kayısı çayı içebilirsiniz. Yada evde olduğunuz zaman kuru kayısı.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi