Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

Horlama Bitkisel Tedavi Yöntemi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>Horlama Bitkisel Tedavi Yöntemi
SiLence 23:51 10.02.17
Horlama kişiden ziyade çevresindeki kişiler için rahatsız edicidir. Horlamayı bitkisel doğal olarak nasıl giderebileceğinizi haberimizden öğrenebilirsiniz.

KBB Uzmanı Dr. Tamer Kolay, tıp dünyasının özellikle erkeklerde görülen ve hastaları olduğu kadar eşlerini de rahatsız eden horlamaya karşı mücadelesini sürdürdüğünü söyledi. Dr. Kolay, horlama hastalığının, kişinin gece uykusu sırasında nefes alıp vermesinin 10 saniye durmasına ve bu 10 saniye içinde beyne oksijen gitmediği için uyandığında bilinç kaybı ve gün boyu süren uyuklamalarla karşı karşıya kalmasına neden olduğunu anlattı. Kolay, daha önce uygulanan tedavi yöntemleriyle hastanın iyileşmesinin 10 gün sürdüğünü ve sosyal hayatına geri dönebilmesi için 20 gün gerektiğini söyledi. Kolay, geliştirilen ‘pillar implant’ yöntemi sayesinde hastanın 15 dakika süren operasyonun ardından sosyal yaşamına devam edebildiğini belirtti.
Horlama Bitkisel Tedavi Yöntemi
Daha önce uygulanan tedavide hastanın bademciğinin alındığını ancak bu yöntemde hastanın damağına küçük çubuklar yerleştirildiğini anlatan Kolay, şöyle konuştu: “Bu hastalığın tedavisi öteden beri var ancak son 2 aydır çıkan yeni yöntemin diğerlerine göre bazı üstünlükleri var. Sadece lokal anestezi altında bir cerrahi girişim olmaksızın 3 tane küçük implant’in özel aparat vasıtasıyla yumuşak damar içerisine yerleştirilmesi sağlanıyor. Daha önce bademciğin alınması ile yapılan operasyon daha agresif ve dokuya zarar verebilecek girişimlerdi ve genel anestezi altında yapılıyordu. Hastanın iyileşmesi 10 gün, sosyal hayatına dönebilmesi için de 20 gün gerekiyordu. Şimdi hiçbir acı hissetmeyen hasta ameliyatın hemen ardından sosyal yaşamına devam edebiliyor.”

Horlama sorununa karşı Nevşehir Devlet Hastanesi’nde ‘pillar implant’ yöntemi ile tedavi olan Adem Ertaş isimli hasta ise, “Geceleri sürekli olarak horluyordum. Bu durumdan eşim ve çevremdekiler şikayetçi oluyordu. Doktora başvurduğumda bu yöntemle sorunumun çözülebileceğini söyledi. Operasyon sırasında herhangi bir acı hissi duymadım ve şimdi çok rahatım” dedi.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
aşk 00:18 24.04.17
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] Allah razı olsun bu güzel paylaşım için.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Labezerin 09:42 29.11.17
Alparslan 01:32 24.10.18