Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

Astımın tedavisi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>Astımın tedavisi
Anka58 19:09 29.05.18
Siyah rengin güneş ışığını toplama özelliği vardır. Siyah organik maddeler güneş ışığını bünyelerine alırken farklı kimyasal değerler taşırlar. Astım hastalığının yüzde onu allerjik astımdır. Aşılama sistemiyle önlenir. Aşıyla kışa yakın başlanır. Yazın yapılmaz. Diğer astım hastalığı için 1 yaşında siyah renkli tavuk kesilir. Tüyleri yolunur. Bir tencere içine konularak kapağı kapatılır. Tencere içinde su bulunan bir düdüklü tencere içine konulur. 45 dakika kaynatılır. Ateşten indirilerek 1 saat soğutulur. Sonra düdüklünün kapağı açılır. Tavuğun bulunduğu tencerenin içinde sıvı biriktiği görülür. Bu sıvıdan hergün aç karnına 1 tatlı kaşığı içilir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İpek 16:00 01.06.18
Doktora gidipte ilaçların tesir etmesi için ALLAHü Tealaya dua etmeli ve aşşağıya yazmış olduğum manevi reçeteyi de uygulanması her halukarda hayırlıdır.

*Nefes darlığı olan kişi, her gün bir bardak suya 526 kere ''YA ŞEKÜR Celle Celalühü'' okur ve içerse biiznillah şifa bulur.

*Astım ve nefes darığından rahatsız olan,
her gün 1 kere '' Rahman '' veya '' Mümtehine '' Suresini 1 bardak suya okuyup içerse,Allahu Teala hazretlerinin izni ile şifa bulur.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up