Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

Kan gurubu Sıfır olanlar üşüyor - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>Kan gurubu Sıfır olanlar üşüyor
Margarit 14:47 25.09.18
Kan gurubu 0 gurubları soğuğa karşı dirençsiz oluyorlar bunu önlemek için ne yapmak lazım?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Nani 14:47 25.09.18
0 gurupları genel olarak pozitif olan lar mide bağırsak problemi yaşarlar kadın erkek bağırsak sindirim sistemi bozukluğu olduğunda yediğin besinlerin emilimi olmaz bu yüzden b12 ve demir eksikliği oluşur ciddi hastalıklara sebep olur üşümenin sebebi demir eksikliği ve b12 düşüklüğü vücut oksijen üretemediği için pıhtılaşma oluşur insanlar oyüzden üşürler yazın dahi olur bu çörek otu spirulana moringa gıdaları yemek lazım keçiboynuzu pekmezi içilmeli

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
tomurcuk 14:48 25.09.18
Sıvı propolis zeytinyapragi ekstrati turunç kuşburnu ekstrati corekotu ekstrati oneririm bitkisel doğal ürünler kullanin geçmiş olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
RvP 14:48 25.09.18
Bal,pekmez tuketmeni tavsiye ederim. Birde kameri ayları takip edeceksin kameri ayın biri ile onbeşi arası yeni ay,onbeşi ile otuzu eski aydır. Yeni ayda vücut dirençli olur eski ayda direnç düşer kolay hasta olunur bu sebeple yeni ayda vücuda sağlam gidalarla takviye edeceksin ki eski ayı rahat atlatasin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Dua 14:49 25.09.18
B12 d demir vitaminlerinize baktirin.Kan grubu ile alakali degildir.

Kan grubu sıfır olanlar üşür diye bir olay yok yani.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ferah41 17:41 25.09.18
buna bende katılmıyorum kan grubum 0 ama üşümem sıcağıda sevmem

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zen 10:30 25.07.19
Neden Sürekli Üşüyorum

- KANSIZLIK: Kansızlığın her türlüsü, özellikle demir eksikliği kansızlığında üşümek yorgunluğa, halsizliğe, çarpıntıya, isteksizliğe eşlik eden bir işarettir.

- TİROİT TEMBELLİĞİ: En sinsi ve gözden kaçan üşüme sebeplerinden biri de tiroit bezinin tiroit hormonlarını yeteri kadar üretemediği durum yani “hipotiroidi”dir.
Sürekli üşüme hali burada da halsizlik, cilt kuruması, kabızlık, isteksizlik, saç ve tırnak problemleriyle birliktedir.

- NÖROLOJİK SORUNLAR: Pek çok nörolojik sorunda özellikle omuriliği ilgilendiren önemli sağlık problemlerinde üşüme, hissizlik ve hareket bozukluğuna eşlik eden önemli bir işarettir.

- NÖROPATİLER: Hangi sebeple meydana gelirse gelsin nöropatilerin hemen hepsinde üşüme az çok vardır. En sık görülen nedense B12 ve folik asit noksanlığıdır. D vitamini eksikliğinin de nöropatik üşümelere yol açabileceği aklınızda olsun.

- HİPOGLİSEMİ: Kan şekerinin kronik düşüşleri de üşümeye yol açabilir. Eğer sürekli üşüyorsanız açlık ve tokluk şekerlerinizi de bir kontrol ettirin.

- DAMAR HASTALIKLARI: Eğer kol veya bacaklarınızdaki sürekli üşüme durumundan yakınıyorsanız damar tıkanıklığı gibi bir probleminizin olup olmadığını da araştırmanızda fayda var.

Neden Daha Çok Unutkan Olduk

- Ömür süremiz uzadı. Yaşlanan beynin doğal olarak zaten belirli bir kapasite kaybı yaşayacağını kabul ediyoruz.
- Stres ve depresyon gibi bellek tehdidi ruhsal problemler yaygınlaştı. Özellikle depresyon bilinen en tehlikeli bellek düşmanı.
- Beslenme yanlışlarımız çoğaldı. Yeni hayat bizi B12, omega-3 ve D vitamini fakiri yaptı. Bununla da yetinmedi beyinlerimizi ciddi bir şeker ve trans yağ bombardımanı ile baş başa bıraktı.
- Kilo sorunu ve insülin direnci yaşayanlar çoğaldı. Unutmayın bel kalınlaştıkça beyin küçülüyor. İnsülin direnci ve obezite ile Alzheimer arasında da bir bağlantının olabileceği söyleniyor.
- Hareketsizlik de mühim bir yanlışımız. Düzenli egzersiz sadece kaslara değil, beyne de iyi geliyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi