Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

Pekmeze Limon sıkın - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>Pekmeze Limon sıkın
bitter 12:13 05.11.18
Pekmeze Limon Sıkarak Yemek

Pekmez + Limon Su Kesinlikle aç karnına olunduğunda tüketilmeli

Demir eksikliği çoğu kişinin karşılaştığı bir durum. Çevrenize baktığınız zaman da bunu net bir şekilde görebilmeniz mümkün olabiliyor. Solgun yanaklar, renksiz donuk bir ten…

Tıbbi anlamdaki belirtileri ise halsizlik,çabuk yorulma iştahsızlık, nefes darlığı baş ağrısı, kolay üşüme, çarpıntı, hafıza ve dikkat azalması, tırnakların kolay kırılması,saç dökülmesi.

Gözünüzün alt kapağını hafifçe aşağı çekip kırmızı renkli dokuya baktığınızda da bu dokunun rengi kırmızı değil de daha solgun bir halde ise bu da demir eksikliğini anlayabileceğiniz bir yol olabiliyor. tabi ki en doğrusu bir doktora görünüp gerekli testleri yaptırmaktır.

İlaç tedavisinde bazı zamanlar yan etkilerden etkilendim. Ve bu durumda gerçekten iyi bir zamanda yetişen güzel bir bilgiyle karşılaştım ve faydasını gerçekten gördüm.

Kesinlikle aç karnına olunduğunda tüketilmeli; limon + üzüm pekmezi!

Mesela çocuklar pekmezi pek sevmez yemek istemezler ancak bir bardak ev yapımı doğal limonata veya portakal suyu içerisine 2- 3 yemek kaşığı üzüm pekmezi ile tüketmelerini sağlayabilirsiniz.

Ve bir diğer önemli nokta ise, portakal suyunun hemen tüketilmesi gerektiği, o sebepledir ki pekmezli portakal suyunu hazırladığınızda hemen için.

Tam Bir Demir Deposu ve Kansızlık İçin

Pet şişe içerisine 2 kaşık doğal pekmez ve yarım limon sıkın. Üzerini içme suyuyla tamamlayın. İyice karıştırdıktan sonra aç karnına için. Mükemmel bir etki gösteriyor. C vitamini pekmezin faydasını neredeyse 10 katına çıkartıyor.

Ayrıca bunu yeşil biber ile de yapabilirsiniz. Çünkü yeşil biber de mükemmel bir c vitamini kaynağıdır. Sabah kahvaltıda pekmezin yanında 2-3 adet yeşil biber yiyebilirsiniz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
gala 12:52 05.11.18
Allah razı olsun...Deneyeceğim inşallah...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
emel34 15:15 05.11.18
Tesekkurler faydali bilgiler👍

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havas1989 18:38 05.11.18
Allah razi olsun bi deneyelim. Insallah sifa olur

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 22:15 05.11.18
Allah razı olsun,güzel bilgi,deneyeceğim İnşaAllah

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
krblk05 11:12 17.11.18
doktorlar ise tam tersini söylüyor.. bende çok kansızlık var. pekmezin işe yaramadığını, asıl kan yapanın üzüm çekirdeği olduğunu okumuştum..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi