Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

Karaciğer neden yağlanır ve bitkisel çözüm - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>Karaciğer neden yağlanır ve bitkisel çözüm
bitter 11:33 18.04.19
KARACİĞER NEDEN YAĞLANIR
Karaciğer tüm organları yönetir. karaciğeriniz hastalanırsa tüm organlar hasara uğrar ve ölürüsünüz tedavisi bile yok karaciğer hastalanmasının yemeyin şu kahrolası şekeri.. en iyi doktorunuz AYNA dır. aynaya bakın göbeğiniz varsa,belinizin etrafını fazla yağlar kaplamışsa KARACİĞERİNİZ YAĞLANMIŞ demektir. ilaçla milaçlada ASLA iyileşmez sadece bitkisel kürler yardımcı olur. karaciğer yağlanması adı üzerinde karaciğer YAĞLANMIŞŞŞŞŞŞ. fazla tükettiğin şekerler yağa çevrilmiş demektir...

Aşırı kilo, insülin direnci veya yüksek şeker ile mücadele ediyorsanız, karaciğer yağlanmanız da büyük bir olasılıkla var demektir. Kan tahlillerinizdeki karaciğer enzimleriniz, anlam veremediğiniz şekilde yüksek olabilir.

Karaciğer yağlanmasının belli bir semptomu yoktur, ancak buna rağmen karaciğerin fonksiyonlarının azalmasına bağlı farklı semptomlar görülebilir. Örneğin, karaciğerin en önemli fonksiyonlarından biri olan detoksifikasyon görevi, yağlı karaciğerde azalır. Detoksifikasyon işlemlerinin azalmasına bağlı farklı semptomlar gelişir. Ayrıca vücutta yaygın enflamasyon artar, safra taşı gelişimi ve kalp krizi riski artar.

Sanıldığının aksine, karaciğer yağlanması fazla miktarda yağ tüketmekle gelişmez. Karaciğer yağlanmasındaki asıl suçlu çok fazla şeker ve karbonhidrattır. Burada alkolü de unutmamak gerekir.

Şekerler ve diğer karbonhidratlar, karaciğere daha fazla yağ üretmesi için uyarırlar. İşte asıl neden budur.

Sofra şekeri dışında, fruktoz (meyve şekeri), gazlı içeceklerdeki mısırdan üretilmiş fruktoz şurupları ve abur cubur olarak nitelendirdiğimiz diğer besin (?) maddeleri, karaciğerde yağ üretimini tetikler.

Karaciğer yağlanmasından korunmak için düşük karbonhidratla beslenin, şeker ve tatlandırıcılardan uzak durun, hergün egzersiz yapın, alkol kullanmayın. Eğer karaciğer yağlanmasına sahipseniz, bir hekim takibinde enflamasyonunuzu düşürün, antienflamatuvar diyet uygulayın ve karaciğerin detoksifikasyon fonksiyonunu destekleyin
Devedikeni extrati
Üzüm hoşafı
Enginar temizlikte çok etkilidir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
zafer038 15:18 24.04.19
allah razı olsun tesekkur ederim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
R4bi4 06:06 02.05.19
Az önce başka topige de yazdım, limon-sarimsak-maydanoz üçlüsü çok çok şifa Allahın izniyle

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up