Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

günlük şahsi işlerini bile yapmaktan aciz - Sayfa 4 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 5 6 7 8 
Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>günlük şahsi işlerini bile yapmaktan aciz
mertclimesu 16:08 03.02.21
Bir süre ona hiçbir şey söylemeyin merak etmeyin yaşamaya devam edecektir birazcık pis kalsın elini yıkamasın yüzünü yıkamazsın yapacaklarını yapmasın sadece şunu deneyin siz yapılması gereken her şeyi yapın sizden örnek alsın Bazı çocuklar eleştiriye tahammül edemezler ve bu onları çok güzel size bunu söyleyemezler ama içlerinde bir yangın vardır Sürekli şunu yap bunu yap şöyle yap böyle yap diyemeniz tam tersine tepiyor inadına yapmıyordur bundan emin olabilirsiniz bir süreliğine hiçbir şey söylemeyin göreceksiniz yavaş yavaş her şeyi kendi yapmaya başlayacaktır
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
juger 16:08 03.02.21
Önce ki paylaşımlarınızdan sizinde bazı sıkıntılar yaşadığınız anlaşılıyor.Siz kendi sıkıntılarınızı çözerseniz bahsettiğiniz sorunda kendiliğinden çözülür.Unutmayın,çocuklarınız sizin mukallitlerinizdir,sizin ayak izleri zi takip eder.Siz sağlam olursanız o da sâğlam olur.Yani,ilk önce kendinizi felâha çıkartın, vesselam.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sonsuz 16:09 03.02.21
Hepsini anlarım da wcden çıkınca el yıkamamak nedir.. Tövbe estağfurullah.. Allahım Kınamıyorum Kınamıyorum Kınamıyorum.. Gerçekten durumunuza çok üzüldüm..bir anne olarak sizi çok iyi anlıyorum.. Bol bol dua edin.. Sürekli nasihat vermeyin, kimseyi örnek göstermeyin, ikazlarda uyarılarda bulunmayın..inanın hepsi geri tepecek.. Ve siz sadece yorulduğunuzla kalacaksınız..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
rüya 16:11 03.02.21
Dinimizi ALLAH'ı Peygamberi daha yürümeye başladığı konuşmayı öğrendiği anda anlatmak sevdirmek lazım. Temizliğin imandan olduğunu, Rabbimizin temizliği sevdiğini emrettiğini iyi belletip bu bilinçle yetiştirmek gerekiyor. Dini terbiye ile yetişen insanlarda temizlik hassasiyeti muhakkak olur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Esme54 16:13 03.02.21
Uzaktan birseyler söylemek yazmak kolay, kim bilir iç aleminde hangi duygularla savaşiyor, hangi yarasini kendi basina iyilestirmeye calisiyor..
Benim kizimda öyleydi, nasil daveanacagimi ruhuna nasil dokuna bileceğimi bilemiyordum, sanki bu dünyada yasamiyor gibi bi hali vardi.. fazla üzerine giderek benden uzaklasmasini saglamak hic birseyi degistirmiceni bildigim icin uzmanlardan yardim aliyordum, ama onunda bi faydasi olmadi..
Bana hiç bir konuda güven veremiyordu, cok üzülüyordum..
Tam 15 yasindayken 2-3 sene boyunca ne zorluklar yasiyormusda kimselere anlatamiyormuş meğer yavrum..
Paylasmaya baslayinca nasil yardimci olabilecegimize dair yine uzmanlardan yardim aldik.. tam 5 sene gecti aradan ve benim yavrum artik çok saglikli elhamdülillah..

Sizin yavrunuzunda yolunda gitmeyen birseyler olabilir veyahut saglik sorunlari olabilir, sevgi eksikligi ilgi eksikligi olabilir.. cok zor ve yorucu evet bunu en iyi bilenlerdenim fakat sunu lütfen unutmayin yavrunuz bunlari kesinlikle bilerek yapmiyor..
Amaci sizi üzmek degil bundan eminim.. belki zaman zaman öyle sanabilirsiniz öylede davraniyor olabilir lakin altinda yaran baska sebepler var..
Rabbim yardimciniz olsun insaAllah..
Selamlar..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
salus 16:14 03.02.21
Dehb. Ne demek arastirin durtusellik..ozlem surucu dikkat eksikligi ve hiperaktivite isimli kitabi okuyun...gunumuz cocuklari iste boyle diye bir sey yok cocuklarin ergenlik bitene kadar her davranisinin olumlu olumsuz unutkanlik bir nedeni var..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmetbay 16:14 03.02.21
Çocuklara o kadar tapar olduki insanlar iyilikten anlamaıyosa gerekirse döversin kardeşim bizde anamızdan babamızdan dayak yiyerek büyüdük hiç değilse adam olduk şimdikiler berbat bide psikoloğdalar şimdi Allah so larını hayır eylesin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
crazymali 16:15 03.02.21
Bir akrabam 4.5 aylik bebeği sabah uyandığında götürüp yüzünü yikadiğinda eleştirmuştim, yok artik demiştim. Ama şu an kaşke bende oyle yapsaymişum deyorum. Çunku benim 7 yaşindeki oğlumda demesen yikamiyor yüzünü. El yikiyor, yüz yikamiyor.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
mertkoray123 16:16 03.02.21
Kızınıza sadece güzel örnek olun yeter.Çocuklar büyüklerde gördüklerini yapar genellikle. Bu arada doğru öğütler verin emir değil. Emirlere karşı kişilik savunması ile hareket ettikleri için genellikle aksini yaparlar. Eğitimin ve davranış kazanımlarının bir süreç olduğunu unutmayın.Israrla ve sabırla doğruları yumuşak tonda özendirerek söylemeye devam edin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Kul 16:17 03.02.21
Zor bir dönem. Öncelikle sevginizin verdiği güç ile sabırlı olmanızı diliyorum. Çocukları kendimizle ve önceki kuşaklarla kıyaslamak hiç bir şey kazandırmayacak. Onlar bizim doğduğumuz dünyaya doğmadılar. Biz bir önceki besle göre ne kadar farklıysak, çocuklarımızda bize öyle. Sevgi ve sonsuz sabırla iletişim yollarını çokça okuyarak ve işin ehli uzmanları dinleyerek öğreneceğiz. Ergenlik çocukları kazandığımız ya da kaybettiğimiz bir dönem. Mümkünse öncesinde kendimizi bu döneme hazırlamalı. Bizim zamanımızda diye başlayan her konuşma havanda su dövmekten başka bir şeye benzemez. Lütfen sadece işin ehli uzmanları takip edip evladınızı kazanın. Eleştiri şiddet sadece uzaklaştırır ve size direnç geliştirir. Bolca sabır en çok da koşulsuz sevginiz ile doğru yolu bulacağımıza eminim. Rabbim tüm evlatları en sağlıklı halleri ile bağışlasın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4 5 6 7 8