Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi

iltihaplı romatizma için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Alternatif Tıp ve Bitkilerle Tedavi>iltihaplı romatizma için
rabiaakdmr 22:08 07.11.20
Iyi geceler arkadaşlar akrabamın yaklaşık 15 yıldır intiapli romatizma var doktorlarin verdiği ilaçlar geçici olarak faydası oluyor sizlerin önereceği bir tedavi varmı saygılar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
AlevAlev 22:10 07.11.20
dut kurusu kaynatıp suyunu için veyahut aç karnına yiyin
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yukselkarasu 22:12 07.11.20
Bendede var keşke imkanınız olsa yüzmeye başlasanız iyi olur. Egzersiz hareketleri yapın.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Samira 22:24 07.11.20
Geçmiş olsun..
Sarı Kantaron kürünü uygulayın..Şifa olur Inşallah
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mreceipts 20:35 08.11.20
Karaciğere hacamat veya sülük vurdurun ve karaciğer diyeti yapın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmet1662329 20:41 08.11.20
Benim orta üç parmağımda romatizma vardı. Her sene doktor kortizonlu ilaç veriyordu. Limon çam ağacını sularken farketmeden arılar kovan yapmış su değince bana saldırdılar ağrıyan parmaklarım hariç elimi ve diğer parmaklarımı soktular. Bir daha da hiç ağrım olmadı. Üç sene oldu. Bence sizde kendinize arı sokturun. Ben şifa buldum.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Amazon 20:47 08.11.20
Karbonatli su iciniz arastirin.Süt limon kürü de kullanin çok fayda goreceksiniz.Bol su icmeyi unutmayın
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
derya06 19:24 09.11.20
Karbonatlı su ıcerek 8 yıllık kasıntı,17 yıllık mide ilacını bıraktım,ayrıca boğaz ağrısı ıkı defa idrar enf,grıp öksuruk,kabızlık süper yaradı. Yarım lt suya pet şişeye yarın cay kasıgı karbonat koy ac karna ıc tansıyon cıkmazsa sabah aksam yarım,bır cay kasıgına arttır.
Ama bol su tüket cunkı karbonat sodyum tızu demek susuz kalırsan tansıyon cıkabılır,bas agrısı yapar 2-3 lt su ıcerek gunde tuket(market karbonatı ıcıyorum hepsı aynı,hepsı sodyum bikarbonat )
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
dindarella 19:26 09.11.20
RA ve PA'nın Gerçek Nedeni

Şu anda bir virüs kültüründe yaşıyoruz. Dünyamız, pek çoğunun gizemli olduğu ve otoimmün olarak adlandırdığı hastalıklara neden olan patojenlerle doludur. Tıp bilimi ve araştırmalar, Epstein-Barr Virüsünün (EBV) fibromiyalji, kronik yorgunluk sendromu, multipl skleroz, tiroid bozuklukları, lupus, Lyme hastalığı, kulak çınlaması, vertigo, romatoid artrit ve psoriatik artrit dahil olmak üzere pek çok hastalığın bir nedeni olduğunun farkında değil. Tıp alanında çalışanların yanı sıra bu virüse yalnızca nominal olarak aşina olan herkes için şok oluşturabilecek 60'ın üzerinde EBV çeşidi vardır.
Psoriatik artrit, karaciğerdeki ağır metal bakır ile beslenen EBV tarafından yaratılır. Zehirli bakır çeşitleri, PA'yı oluşturan virüs için mükemmel besindir. Bakır gibi EBV'nin sevdiği bol miktarda yiyecek olduğunda, virüs vücutta daha güçlü ve daha yaygın hale gelir, eklemlere ve dokulara saldırır. EBV daha sonra, bilinen harici dermatoksinden farklı bir iç dermatoksin oluşturur ve bu daha sonra ciltte yüzey bulur. Bu, sedef hastalığı veya egzama çeşidi olan bir kızarıklığın yanı sıra ağrılar ve iltihaplanmanın ortaya çıkmasıdır… Tıp toplulukları, bunun PA'nın gerçek nedeni olduğunun ve hatta virüslerin belirli yiyecekler, metaller ve toksinlerle beslendiğinin farkında değiller. Bu, insanların gerçekten iyileşmek için ihtiyaç duydukları cevapları ve yardımı alamamalarının büyük bir nedenidir.

Bakır birçok şekilde sisteme emilebilir. Birisi her şeyi yeşile çeviren bakırdan yapılmış eski borulu tesisatlı eski bir evde yaşayabilir. Ya da metali yiyeceğe akıtan bakır tavalar kullanabilir. Bakır, pestisitlerde yaygındır, bu da tarım arazilerinin yakınında, hatta 50 mil uzakta yaşamak anlamına gelir, toksik bakır maruziyetine neden olabilir. Bakır tüm pestisitlerde, kemirgen ilaçlarında, herbisitlerde ve mantar ilaçlarında bulunur, bu da hem evin içine hem de dışına püskürtmekten kaçınmamız gerektiği anlamına gelir. Ne zaman yeni çarşaf veya havlu, çarşaf, giysi, iç çamaşırı veya çorap gibi kumaşlar satın alırsanız, kullanmadan önce bunları iki kez yıkamak akıllıca olacaktır. Yeni çarşaflar ve giysiler, en büyük organınız olan cilde nüfuz edebilecek bakırla dolu mantar öldürücülerle yüklüdür. Bu toksik ağır metal bakırı, bitkilerde bulunan yardımcı iz mineral bakırdan farklıdır.

Romatoid artrit geç aşamada olan Epstein-Barr Virüsünden kaynaklanır. RA'ya neden olan özel EBV çeşidi, yiyecek olarak ağır metal civayı tercih eder. Bu özel EBV çeşidi, dördüncü aşamasında bağ dokusuna, eklemlere ve bağlara girerek, vücudunuzun istilacıyı uzak tutmaya çalıştığının kanıtı olan iltihaplanmaya neden olur. Mafsalların, servikal omurga ve benzerlerin şişmesi, vücudun daha derine inen virüse tepki verdiğinin ve sinirlerde ve dokuda kalıcı hasara neden olduğunun bir göstergesidir. Daha hafif haliyle, bu kendini gizemli ağrılar ve acılar olarak gösterebilir. Gelişmiş formlarında, insanlar şiddetli eklem şişliği ve RA teşhisi yaşarlar. Bu bilgi tıp bilimi ve araştırma tarafından bilinmemektedir.

Yapmanız gereken;
dokuda ağır metal ve mineral analizi, ebv veya lyme testi.. varsa enfeksiyona sebep olan ebv ve lyme ın tedavisi, ağır metallerin detokslanması
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
başyobaz 21:11 18.11.20
Kiraz sapı..karabaş çayı..ısırgan...çayları yapılıp içilecek
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3