Android

Google'dan Android kullanıcılarına hayat kurtaran özellik! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Android>Google'dan Android kullanıcılarına hayat kurtaran özellik!
Cennet 15:12 23.08.18
Bir e-postayı önemli birine gönderdiğimiz andan itibaren bazı yazım hatalarını farketmiş olabilirsiniz veya daha farklı bir sebeple pişman da olabilirsiniz. Sebebi ne olursa olsun Gmail’ın bir e-postayı gönderdikten sonra geri alma özelliği web versiyonunda halihazırda mevcut. Şimdi bu özellik Android’in resmi Gmail uygulamasına eklendi. Ayrıca ‘Inbox by Gmail’ kullanıcıları da aynı avantajdan yararlanabilir.

Özelliğin nasıl kullanıldığına gelince, bir e-postayı gönderdiğinizde alt tarafta size gönderdiğiniz mesajı iptal ettirecek bir uyarı yazısıyla karşılacaksınız. ‘İptal’ seçeneğine tıkladığınızda e-posta gönderilmeyecek ve taslak haline geri dönecek. Böylece üzerinde yapmak istediğiniz düzenlemeleri yapabileceksiniz. Eğer ‘İptal et’ komutunu kaçırdıysanız, ‘Undo’ yani ‘Geri Al’ seçeneğine de sahipsiniz ancak bunun için 10 saniyeniz olduğununu unutmayın.

Gmail’in ‘geri alma’ özelliğinden Android cihazlarda yararlanmak istiyorsanız uygulamanın 8.7 versiyonuna ihtiyacınız olacak.
Kaynak:Yeniçağ
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Woodcuter 09:46 25.03.20
Bu email olayını oldum olası çözemedim zaten
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MehmetNecati 18:22 10.07.21
email bir sunucudan diğer sunucuya gönderilen datanın şifreli olarak karşı alıcıya ulaşıp, ulaştığı alıcınında onu çözmesi mantığına dayanır. Eski bir teknolojidir güvenliği zordur.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
font 12:01 27.07.21
email kimin hayatını kurtarmışki, email yerine parmak izli yada farklı bir altyapı haberleşme sistemi olmalı nasılki https protokolü çıktıysa bunun gibi alternatif şart en güvenli olan icloud bile hackleniyor
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi