Astral Seyahat

KoNuMuz En Çok MerAk EdİlEn AsTrAl SeYeHaT - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>KoNuMuz En Çok MerAk EdİlEn AsTrAl SeYeHaT
Gercek General 01:25 11.05.17
Bilirizki bu konuda yazılan bir cok eser vardır ve bu eserler gün geçtikce çoğalır.Eserleri satın alan bir çok okuyucu ve heveslisi olsada deneyip bir türlü başaramazlar yada başardıklarını sanarlar.Bu iş bu kadar kolay olmasa gerek şimdi astral seyehat kaç bölüme ayrılır bir inceleyelim.
Tahi mekan tahi zaman diye 2 gurubumuz vardır.
Tahi mekan : Mekan kelimesinden olayın zaten mekan değiştirme olduğunu anlıyoruz gel gelelim bu sistem kendi arasında kaça ayrılır.
*Bedenen astral seyehat
*Cin cekmesi ile güçlü bir akışla gelen astral seyehat
*Gayb boyutu açık kimselerin cokca deneyimleri ile yapılan astral seyehat
*Telkinli astral seyehat
--Bedenen yapılan astral seyehat ; Tahi mekan kelimesinin özüdür bu makama ermek için evliya ilim alimi veya maneviyatı cok yüksek olupta Allah tarafından cokca uzaklara yoğunlaşarak gitmek ve bedenende o uzak mesafeyi kat etmektir.
Örneğin Abdül Kadir Geylanin gibi evliyaların üstadının bağdattan bir aylık yola her akşam gidip gelmesidir.Yada Cinlerin en güçlülerinde önce Asaf b. Behriye'nin Belkısın tahtını konuşurken fark ettirmeden getirmesidir.
--Cin çekmesi ile yapılan güçlü Astral seyehat.( buna bayılıyorum)
Bu astarl seyehat türü kişiye göre değişir Cinin yardımı ile yapılır hatta bütün iş cine bağlıdır.uyumakla uyumamak arasındaki büyük enerji zayıflı anında başlar ve ortalama 100w gibi bir elektirik akımına uğrar ve ardında ise büyük bir ürperme ile bir anda bedeninizin havalandığını ve öğle bir hızlı hareketle cekildiğini görürsünüz ki bu astarl seyehat değilde sanki bedenen ucuyorsunuz gibi olur bire bir yaşarsınız ve jet hızında yükselir yükseklik korkunuz var ise cokca korkabilirsiniz .eğer cin ile dost değilde size düşman ise sizi korkutacağı şekillere sokarak eziyet eder. Birde bu cinlerin farklı ve herkesin istediği tarz bir astrala cıkarışı vardır bu cokca nadir yaşanır bu astral ise gayet kontrolsüz yapılır sadece örnekle açıklayayım.
Örnek; Kız gece yatağında terlemiş sıcaktan bunalmış halde idi birden kalkıp duaşa girdi duşu bittikten sonra ise yatağına geri döneceği sırada birde ne görsün yatağında zaten kendisi yatıyor.bir cığlık atmaya başlayınca birden yatağında uyandı.
--Gayb boyutu açık insanların yani gerek ruhane cıkışları kolayda ve uzun zamandır deneyip başarılı olmuş insalar duru görü ve astral ile aynı oranlı olup uzak mekanlara anlık gidip gezebilirler.eğer giden kişi cinleride görebilen birisi ise gerek cinleri gerekse ruhanileride görebilir.
--Telkinli Astral ;
Bu olay en basiti ve işe yeni başlayanlar için bire birdir işin ehli bir kişi tarafından bazı görüntülere yoğunlaşması istenilir. yoğunlaştıkca ehil kişi belli bir yerlerde adayı gezdirir verdiği telkin ilgi ve yardımcı olması sebebi ile hayale benzeyen görüntüler gördürür ve zamanla bu görüntülerin içinden hayaller cıkar ve cıkan hayal ise belli bir süre sonra unutulur. Sonrasında ise telkin astralda doğru yerlere yönelik bir eğitim süreci başlar.
Tahi zaman: Adı üzerine zaman kelimesi aklımıza zamanda yolculuk getirir direkt olarak.Doğrumu sizce? Cvp: doğru ..
Ama bu zmanda yolculuk kelimesi bizi yanıtmasın bu yolculukta geleceğe dair bişey yoktur geçmiş odaklıdır yani astral yapan bir kişi gayb aleminde perde açmış ise ruhani bir cıkışla geçmişte yanan olayı görüp orada olayı izleyip anlatabilir. bu işte Astral kadar duru görününde cokca iyi olması lazımdır. Eğer aday cinlerle bağlantılı ise yardım alıyorsa olayı noktası noktasına gayet net görebilir ama buda büyük calışma emek gerektirir.Sadece geçmiş değil bu konuda kendini geliştirmek isteyen duru görüsü zayıf ise o an yaşanan bir olayı astral olarak izlemeye calışarak kendini geliştirmesi lazımdır.
::::::::::::........Gerçek Genaral........:::::::::::::

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
forevernight38 18:48 13.07.17
Allah Razı Olsun...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 01:07 19.05.18
Sayın Gerçek General, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up