Astral Seyahat

Astral seyehat teknigi - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral seyehat teknigi
Kurt 17:52 10.08.17
ASTRAL SEYAHAT


Öncelikle bedeniniz çok rahat olmalı ve hiç kimse tarafından rahatız edilmeyeceğiniz bir odada tek başınıza olmalısınız.
Astral seyahati gerçekleştirememenizin önündeki en önemli engel endişe ve korkularınızdır. Kendinize ve yapabileceğinize inanın. Her zaman ilk seferde başarılı olunamaz.Ancak bedeninizden ayrılırken eğer korkar ve vazgeçerseniz yeniden bu noktaya ulaşmanız çok zaman alabilir. Bu yüzden korku duygusunu içinizden atın. Astral seyahat zarar verici değildir.
Astral seyahat yapmak için en önemli noktalardan biri imgeleme konusundaki başarıdır. Yatağınızda sırt üstü yatarken kendinizi tavanda hayal edin aşağıdaki bedeninize baktığınızı düşünün. Bunu ne kadar canlı olarak yaparsanız beyninizin bunu kabul etmesi ve bedeninizden dışarı çıkmanız o kadar kolaylaşacaktır.


Astral seyahat yapmak için beyniniz mutlaka alfa pozisyonunda olmalıdır. Yani meditatif bir durumda olmalısınız. Hiç bir şey düşünmeden gevşemeli ve aklınıza düşünceler gelirse onlara takılmadan geçip gitmelerine izin vermelisiniz. Burada en önemli noktalardan biri de tam gevşemiş bir durumda olmanızdır. Vücudunuzda hiç bir gerilim olmamalı. Eğer herhangi bir yeriniz ağrıyorsa yada bir sıkıntınız varsa astral seyahat girişiminde bulunmayın.
Astral bedene çıkış yolu göbek çakrası dır. Eterik bedeniniz göbek çakrasın dan dışarı çıkar ve bir kordonla bedeninize bağlıdır. Dolayısıyla bu çakra'nın düzgün çalışması astral seyahat için size kolaylık sağlayacaktır.

Astral seyahate çıkma deneyimi yaşayacağınız gün bir kaç havuç yemeniz, et yemekten kaçınmanız, meditasyon yapmanız, kendinize Reiki uygulamanız sonuca ulaşmanıza yardım edecektir. Ayrıca astral seyahat deneyimi esnasında sarı renk giysiler de bu konuda yardımcı olacaktır.
Astral seyahate çıktığınız da asla korkmayın bu bedeninize geri dönmenize yol açar. Eğer böyle bir şey olursa yapabileceğiniz en iyi şey uykuya dalmak olacaktır.


Astral seyahate çıkarken kalpte aşırı çarpıntı,kulaklarda uğuldama, göbek bölgesinde rahatsız edici bir duygu gibi hisler yaşayabilirsiniz. Bunlar son derece normaldir ve çıkmak üzere olduğunuzun işaretleridir. Bir çok kişi bu noktada korkar ve geri döner, ancak bir daha bu noktaya gelmek kolay değildir. Bu belirtilerle karşılaşınca korkmayın. Sağlığınıza zarar verecek bir sorun olmayacaktır. (Kalp yada tansiyon hastası iseniz dikkatli olmalısınız.)
Astralde iken ne zaman isterseniz bedeninize dönebilirsiniz. Bunun için sadece düşünmeniz yeter. Size yön veren düşünceleriniz olacaktır.
Astralde iken odada eşyaların yerini farklı görebilirsiniz, bu son derece normaldir.


İlk deneyimleriniz de odanızda çıkmayın, sadece havada dolaşın ve kendinizi, odayı seyredin. Astral bedeninizi yönlendiren düşünceleriniz dir. Bu konuda hakimiyet kazandıkça evinizin dışına çıkabilir ve zamanla daha uzak yerlere gidebilirsiniz.
Astral de iken bazı varlıklarla karşılaşmalardan söz edilir. Bu tamamen sizin elinizdedir. Eğer böyle bir amacınız varsa elbette olabilir ama böyle bir isteğiniz yoksa bundan korkmanıza gerek yok, böyle bir şey olmayacaktır.


Bedeninize dönerken ani bir sıçrama hissedebilirsiniz. Bu durumda yataktan kalkmayın ve uyumaya devam edin.
Astral seyahat bazen ilk seferde mümkün olsa da genelde bunun için çalışılması gerekir. Bu konuda sabırlı olun ve düzenli olarak çalışmalar yapın

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
melle2121 02:13 13.08.17
Bu çok güzel emeğinize sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Neksirdi 23:05 23.09.17
Teşekkürler bilgi paylaşımı için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aboard 01:21 19.10.17
Bir zamanlar merak sarmistim astral seyahate yalniz bir defa yasadim o deneyimi. Yataginizin yaninda kalkip uyuyan bedeninizi goruyorsunuz. Cok garip sesler ve fisiltilar duymaya basliyorsunuz. Havada garip bir baski ve kasvet hissediyorsunuz. Evin dis kapisindan disari bakinca garip garip golgelerin sokakta gezdigini gormustum. Bu gorunutu sesler ve fisiltilarla birlesince acayip bir korku sarmisti. Odama kacip bedenimin icine tekrar girdigimi ve akabinde uyandigimi hatirliyorum. Ben basaramadim ve gercekten zor bir deneyim bence. O gunden beri ugrasmiyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
FarukEfendi 13:37 22.10.17
İpek 15:40 27.11.17
Cesaret ister bunu denemek ..gidip de dönmemek var .. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Eloa 22:51 28.11.17
Sosyolog 09:35 19.01.18
Yafes 00:24 26.02.18
İpek Nickli Üyeden Alıntı:
Cesaret ister bunu denemek ..gidip de dönmemek var .. @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Aslında gidipte dönmemek diye birşey yok efendim

Astral e cıkıldığında bir bağ ile her zaman bedeninize bağlı oluyorsunuz ve bedeninizde olmayı düşündüğünüz anda vucudunuz tarafından çekiliyorsunuz.

Çok tecrübeli çok uzaklaşabilenler için belki istisnai şeyler olabilir ancak onlarda o kadar uzaklaşabilecek tecrübeye sahip iseler geri dönmeyi de akleden kimselerdir elbette.

iyi forumlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 23:55 18.05.18
Sayın Kurt, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi