Astral Seyahat

ÜÇÜNCÜ BOYUT: ( Bulunduğumuz Boyut ) - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>ÜÇÜNCÜ BOYUT: ( Bulunduğumuz Boyut )
Yafes 01:53 12.10.18
ÜÇÜNCÜ BOYUT:

Bulunduğumuz boyut gurubu ve kısmen bizim türümüzdeki varlıklardır. 3. Boyut'tan itibaren varlıklar çift yönlü haraket edebilirler ve düşünme kabiliyeti başlar. 3. Boyut varlıklarının hem emir alma, hem de emir verme kabiliyetleri vardır. Bu boyut varlıklarının, en azından bazı paralellerin varlıklarının da bazı çalışmalarda kullanılmaları mümkündür. Buna örnek olarak Kblan kitabındaki 13. Kat çalışmalarını gösterebiliriz. Bu varlıkların Astral enerjilerinin, dünyamızda yaşayan herhangi bir insanın içine monte edilmesi mümkündür. Bununla beraber bunlar bir insana monte edildikleri zaman o bedene hakim olup, zamanla gene kendi istedikleri gibi haraket edebilirler. Buna rağmen gene de belli bir emir sistemine bağlı olurlar.

3. Boyut paralellerine ve varlıklarına gerçek bir örnek olarak İslami Cin kavramını gösterebiliriz. Tabii bunun batılı karşılıkları, çeşitli Ortaçağ Grimoire'larında görülen demonlar, spiritler ve benzeri varlıklar da vardır. Bunlar tamamen 3. Boyut'un Dünya'ya yakın paralelleridir fakat bir çok paralel de bildiğimiz bu dünya seviyesindedir. Burada bahsedilen Cinler, 3. Boyut paralellerindeki bazı varlıklardır ve 4. Boyut konusunda anlatılan, Cin benzeri denilen yarı enerji varlıklarıyla ilgileri yoktur. Bildiğimiz Cinler 4. Boyut varlıklarına göre fazlasıyla ilkellerdir.

Birinci ve İkinci boyut varlıklarının kendi boyutlarının üstünde bir ilerleme ve başka boyutlara atlayabilme imkanlarının olmamasına karşın üçüncü boyut varlıkları için tekamül ve atlama yolları açıktır fakat bu da her varlık için geçerli olmayabilir. Üçüncü Boyut gurubunda bizden çok daha fazla gelişmiş varlıklar vardır. Bunlardan bazıları 2. Boyut varlıklarına hiç gerek duymazlar. Bu tür varlıklar kendilerinde daha büyük bir enerji toplamış ve zihinsel olarak daha gelişmişlerdir.

Genel olarak bütün 3. Boyut paralellerinin varlıkları daha üst seviyelere atlayabilirler. Fakat bunun için de çok fazla gayret göstermeleri, zaman içinde bazı şekil değişikliklerine uğramaları gerekebilir. Bu gibi şeyleri başaranlar dördüncü boyuta atlayabilirler. Zaten 4'e geçtikten sonra sırayla diğer üst boyutlara atlamak ve zamanla yönetim mekanizmasına kadar ulaşmak mümkündür. Yönetim mekanizması denilince tabii bu sadece Özenerji'nin altında ve ona bilgi aktarmaktan ibaret olan bir aşama kastedilmektedir.Kaynak : Bülent Kısa

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Havasokulu 16:45 12.10.18
Konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 19:33 12.10.18
Birbiriyle bağlantılı kaliteli paylaşımlar emeğine sağlık kardeşim benim bu konu da bayaa yol almam lazım anlamam için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up