Astral Seyahat

Astral seyahat yapanlar sorumu cevaplayabilir mi? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral seyahat yapanlar sorumu cevaplayabilir mi?
madlen 17:11 30.01.17
Bundan bikaç ay önce astral seyahati merak ettim ve bu konuda birkaç yazı okudum.bilinçli bir şekilde deneme yaptım bir iki kez ama başarılı olamadım çünkü konsantre olamadım.

dün gece gördüğüm rüya ve sonrasını anlatmak istiyorum. Astral seyahat deneyimi olanlar bana yardımcı olurlarsa sevinirim. Çünkü sıradan bir rüya mıydı yoksa ben de mi başardım bilemiyorum.


normalde A şehrinde yaşıyorum farzedelim. ama ben şu anda annemlerin yanında B şehrindeyim. bu sabah uykuya daldığımda gördüğüm rüyanın lusid olduğunu farkettim. rüyamda ise annemlerin evinde ama kendi yaşadığım şehirdeydim, kız kardeşimle birlikte aynı odada uyuyormuşuz.

(lusidden astrale geçişin olduğunu duymuştum önceden.)ve rüyamda çok istekli bir şekilde astral seyahat yapmak istiyorum şu an dedim kendi kendime. bedenimde zorlanma-kasılma-sarsılma ve sonrasında bir hafifleme hissettim. ardından odanın yukarısında uçarken, uyuyan bedenimi ve kız kardeşimi izledim.biraz ürperdim.sanki ölü gibiydim.çok fazla bakmak istemedim bedenime çünkü eğer yaşadığım şey astral ise devam etmek istiyordum.sonra gökyüzüne uçtum ve başka bir şehre gitmek istedim.yukarıdan uçarken bazı tanıdıkları gördüm. çok heyecanlıdım uçtum uçtum...kontrolünü kaybeden sürücüler olur ya...onlar gbiydim sanki ve yere düştüm.sonra kendi kendime dedim ki..istediğim an bedenime dönebilirim bunu sadece aklımdan geçirme yeterli, ve gerçekten astral seyahatte miyim bakalım, dedim...ve bedenimdeydim. hemen uyanmadım uykumdan,rüyam devam etti ve uyandığımda çok yorgundum


astral seyahat yaşamayı çok istediğim için gördüğüm bir rüya, bir hayal veya bir akıl oyunu mu bu? yoksa yaşadım mı gerçekten?

tecrübelerinize ihtiyacım var, çok heyecanlıyım. merakla cevaplarınızı bekliyorum.

ayrıca karışık yazmış olabilirim,eksik yerler olabilir hatırladığım kadarıyla yazdım. sorularınızı cevaplayabilirim.her türlü yoruma açığım.

teşekkürler..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
aboard111 19:52 17.04.17
Allah razı olsun inş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 23:55 18.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up