Astral Seyahat

Astral Seyahat Yapamayan Kalmasın... - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral Seyahat Yapamayan Kalmasın...
Tuana 19:03 30.01.17
Merhaba arkadaşlar görüyorum ki bir çoğunuz astral seyahati ya yapamıyor yada yapmak üzereyken çıkışı gerçekleştiremiyor.bunun için size tecrübelerim ışığında yardımcı olmaya çalışcam.öncelikle içinizde 2 önemli duyguyu oturtabilirseniz bu işi başardınız demektir.

İnanç ve cesaret.iki altın kelime.hayatta her alanda başarı sağlayacağı gibi astral seyahatte de size baştan kazanç sağlayacaktır.gece denerseniz başarabilirsiniz,başaranlar vardır fakat yeni başlayanlar için en uygunu sabahın ilk ışıklarında denemektir.

öncelikle rahat bir yere uzanın.gözlerinizi kapatın.ortam sessiz olsun.işin püf noktasına gelince? hiçbirşey düşünmeyeceksiniz. -yapıcam -birazdan neler olacak? gibi düşünceler dikkatinizin dağılmasına dolayısıyla başarısızlığa sebep olacaktır.zaten astral seyahat beyinde bitiyor siz değişik düşüncelerle doldurursanız başaramazsınız.bedeniniz iyice uyuşacak nerdeyse felç olmuş gibi.2.püf nokta sabır pek çok kişi bırakır hemen olmadı çınlama gelmedi beyaz ekran gelmedi diye.halbuki bekledikleri topu topu 5 dk dır.bekleyeceksiniz.eğer gözleriniz kapalı iken beyaz renkler gidip geliyor girdap şeklinde dalgalanıyor efekt gibi v.s oluyorsa %80 başardığınızın göstergesidir.işte tam bu noktada teknik kullanmamız gerekiyor.artık hangisi daha cazip gelirse,ip tekniği,ters yatış,boğulmakta iken denizin üstüne çıkma gibi.kısa bir süre sonra sanki ruhunuz çekiliyo hissini yakalıycaksınız.bu nokta çok çok önemli.eğer heycanlanmaz,bırakmazsanız bir anda kendinizi odanın içinde bulabilirsiniz.ilk başlarda 2-3 saniye 10 saniyeye kadar yapabilirsiniz.ilerlettikçe bu süre kat kat artar.değişik teknik istiyorsanızda:kollarınızdan bacaklarınızdan gövdenizden sanki birileri sıkı sıkı tutuyor gibi düşünün.kalkmak istiyorsunuz kalkamıyorsunuz.sonra birden bıraktıklarını düşünün ve fırlama hissi yaşayın.not:bakın eğer beyaz ekran efektleri,kulakta sesler gelmeden teknikleri uygulamayın.teknik zaten çıkma işlemidir birnevi.

anahtar kelimeler:inanç,cesaret,düşünce,imajinasyon(hayal gücü)..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 14:00 21.04.17
Paylaşım için teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 09:01 15.05.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up