Astral Seyahat

Astral Seyahatte En Çok Yapılan Hatalar - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Astral Seyahatte En Çok Yapılan Hatalar
Tuana 20:18 30.01.17
Eğer uzun süredir astral yapaya çalışıyor ve sonuç alamıyorsanız tekniklerinizi gözden geçirin..Aşağıda astral yapmaya çalışan insanların en çok yaptığı hatalar var..

1)Gece Denemek:Eğer gece astral yapmaya çalışırsanız özellikle yatağa gitmeden önce %90 ihtimal uyuyakalırsınız..Uzun bir gün geçirdiniz, vücudunuz, zihniniz yoruldu..Bu durumda nasıl konsantre olacaksınız?Çalışmaları öğle saatlerinde veya uyku sorunu çekmeyeceğiniz haftasonlarında yapmalısınız..

2)Korku:Öleceğinizden ya da kaybolacağınızdan mı korkuyorsunuz?Ya da geri dönememekten?Bütün bu boş korkularınız olduğu sürece astral çalışması yapmanız anlamsızdır..Önce yapmanız gereken korkularınızla yüzleşip onları alt etmektir..

3)İçsel Dialog (Kendi Kendine Konuşma) sürekli içinizden Bu doğru mu? veya Acaba yapabilecek miyim? gibi şeyler mi söylüyorsunuz?Titreşimlerin oluşması için hiçbir düşüncenizin olmaması gerekir..Düşüncelerinizi mümkün olduğunca sınırlandırmalısınız..Vücudunuzu uyutmak istiyorsanız kendi kendinize konuşmayı bırakıp dinleyin..Kafanızdaki çınlamayı duyun ama onu yorumlamayın.. (Aynı çan sesine benziyor..Acaba sağır mı oluyorum?)

Titreşimler gelene kadar dinleyin..Bırakın düşünceleriniz yok olsun..Eğer napıyım aklıma bi şeyler geliyor diyorsanız o zaman onları fazla düşünmeyin ya da kafanızdan atmak için kendinizi kasmayın..Kendinizi rahat bırakın..Düşünceler gelsin kafanızdan dönsün ve sonra çıksın gitsin..Ama sakın düşüncelere yönelmeyin..

4)Rahatlamayı Ve Tüm Vücudu Uykuya Yatırmayı Anlamamak düşünceler manyetik alan oluşturur ve bu da astrale çıkmanızı önler..Kalp atış hızı bile buna etki eder..Yapmanız gereken rahatlayarak uyumak değildir yapmanız gereken vücudunuzu uyutmak ama zihninizi uyanık bırakmanızdır..Bu evrede gözünüzün önüne manzaralar gelmeye başlar..Bu manzararla savaşmayın veya onlara dalıp gitmeyin yoksa uykuya dalarsınız..Yaptığınız işe konsantre olmaya çalışın..

5)Sabırsızlık:Astral seyahat yapmak aylarınızı hatta yıllarınızı alabilir..Birkaç gün veya birkaç haftada sonuç bekliyorsunuz büyük ihtimalle denemeleri bırakacak veya astralin varlığından kuşku duyacaksınız..Astral seyahat disiplin ve sabır gerektirir..Astral yapabilirsiniz ama bu uzun zamanınızı alabilir..Aklınız çeşitli şeylere kayabilir ya da astral yapıyorum derken kendinizi uyuyakalmış bulabilirsiniz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
SiLence 20:28 30.01.17
Emeğine sağlık..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 23:55 18.05.18
Sayın Tuana, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up