Astral Seyahat

Bu Teknik %90 Astral Çıkış Sağlıyor - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Astral Seyahat>Bu Teknik %90 Astral Çıkış Sağlıyor
madlen 21:28 30.01.17
Bu Teknik %90 Astral Çıkış Sağlıyor !!!Bahsedilen teknik Astral seyahati deneyip de sonuç alamayan arkadaşlar için daha önem taşıyor !!

Bu Tekniğin diğerlerinden farkı bu teknik genelde hayal ve düşünce dayalı değil sadece uygulama ve sonuçMALZEMELER1 ADET MUM

BİR ADET BOY AYNASI

BİR ADET SANDALYE

BİR ADET TURUNCU(kavuniçi) KARTONKarton 4x4 ölçülerinde daire şeklinde kesilecek.Karton alın kısmına resimdeki gibi yapıştırılmalıdır.Şimdi Anlatım Bölümüne Geçelim !!!UZUN SURE BAKMA

Bu teknik icin bir koltuga, muma, yaklasik 4 santim capinda kavunici renkli bir kartona ve duvara asili genis bir aynaya ihtiyaciniz vardir.

Koltugu aynanin onune yerlestirin ve kartonu alninizin ortasina yapistirin. Mumu yaktiktan sonra (yakinda bir yerde bulunmali), isiklari sondurun ve koltuga oturun, boylece aynaya donuk vaziyette olacaksiniz. Rahat ve gevsemeye hazir bir halde olun.

Simdi aynadaki goruntunuzu gorebildiginize gore alninizdaki diske bakmaya baslayin. Bunu goz kirpmaksizin en az 5 dakika yapmalisiniz. Eger goz kirparsaniz bastan baslayin. Bu ilk basta baslamak icin zor bir zaman gibi gorunebilir ama duzenli pratikle bu zamani bir dakikadan iki dakikaya, uc dakikaya, ve daha uzun bir sureye dogru arttirabilirsiniz.

Bunu bir sure denedikten sonra bilincinizin aynadaki goruntunuzle kendiniz arasinda gidip geldigini goreceksiniz. Bir an kendinizi koltukta otururken diger bir anda ise aynanin icinde hissedeceksiniz. Eger buna birkac dakika devam edebilirseniz kendinizi eninde sonunda aynanin icine oradan da diger taraftan duvarin disina projekte olmus olarak bulacaksiniz.Bir süre baktıktan sonra etraf kararıracaktır ve sadece alnınızdaki karton görünecektir.Büyük İhtimalle Mum söndümü derseniz!!Ama sönen mum değildir!!

Alnınızdaki KArton Parlamaya ve ilerde bir kapı halini almaya başlıyacaktır!!!(kişilerde farklılık gösterebilir)Eğer Bu tutum, sakinlik ve konsatrasyonu bozmazsanız!!

Kapıdan içeri doğru vakkumlanmanız an meselesidir !!!

Korkmak veya heyecan yapmak yok devam edin bakmaya elbet çıkışı gerçekleştirip aynanın içinden geçip dışarı fırlayacaksınız.Ve sonuç astral seyahat

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
kamer-i şems 06:46 31.01.17
deneyip tecrübe eden var mı ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yenihavasci 02:20 09.05.18
İnanılmaz bi teknik ayna yok ya

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Taykel 03:57 09.05.18
kopyala yapıştır yapmışsın ama olabilirde deneyin bakalım

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kervanci 06:13 09.05.18
Havasokulu 23:55 18.05.18
Sayın madlen, konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nassar 12:54 26.07.18
Deneyen kişi tecrübesini paylaşabilir mi acaba

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lostly 22:54 14.09.19
Nabık 16:35 17.09.19
Göz kırpmamak kısmı biraz zorlu gibi görünüyor. Aklınızı yitirmemek istiyorsanız sık sık dua edin bu uygulamayı yaparken.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi