Astronomi

İlahi Işığınızı Uyandırın - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Astronomi>İlahi Işığınızı Uyandırın
Och 00:38 08.08.20
Ağustos ayının başına doğru ilerledikçe Aslan kapısı portalı açılıyor. Bu portal 8 Ağustos’a kadar resmi olarak açık olmayacak olsa da, farkında olmak hala önemlidir.

Bu portal, artan enerjileri getiren ve kozmik olarak artıran bir portaldır. Bu başlı başına göksel bir hizalanmadır ve bu mevcutken hepimiz daha fazla yüklü hissetme eğilimindeyiz ve kendimizi gerçekten daha düzgün bir şekilde aktive edebiliyoruz. Biliyorum, bu kulağa çılgınca gelebilir ama zaman geçtikçe hepimiz için oldukça doğru ve çok önemlidir.

Bu ağ geçidi, Dünya ve yıldız Sirius arasında bir hizalama ile işaretlenmiştir. Sirius yıldızı gökyüzünde yükseldikçe, Orion’un Kemeri doğrudan Giza Piramidi ile hizalanıyor ve Dünyaya bakış açımızdan, Sirius’un (görebildiğimiz en parlak yıldız) Dünya’ya yaklaştığı anlaşılıyor.

Yıldız Sirius, Güneşimizin iki katı büyüklüğünde ve 26 kat daha parlak! İç düzlemlerde ciddi bir manevi ışık kaynağıdır. Sirius bolluğu ve doğurganlığı temsil eder.

Bu hizalamaya Aslan Kapısı denir, çünkü güneş Aslanın astrolojik işaretindeyken ortaya çıkar. Burç olarak Aslan, kalp merkezi ile ilişkilidir ve İlahi Olan’ın bireyselleştirilmiş ifadesini temsil eder.

Aslan enerjisi, Sirius yıldızı ve Büyük Merkezi Güneş yoluyla yayınlanan yükseliş kodlarını ve yüksek bilinç enerjilerini demirlemek için mükemmel bir aşamadır.

Bu hizalama gerçekleştiğinde, DNA’yı uyandıran, insan enerji alanını aktive eden ve yüksek titreşim frekansları ve uyanış kodları ileten yoğun bir ışık dalgası vardır.

Sirius’tan gelen yükseliş, üstatlık ve evrimin ışık kodları, bazen Manevi Güneş olarak adlandırılan, yükseliş yolunda ilerlemenin bir başka aktivasyon ve fırsat seviyesini hizalayarak Dünya’ya dökülür.

Aslan Kapısı enerjisi tamamen İlahi Işığınızı daha iyi uyandırmak ve İlahi Vasfı fiziksel bir biçimde somutlaştırmakla ilgilidir.

Kulağa özel bir şey gibi gelmiyor mu? Bu tür zamanlar bizi gerçekten açar ve ruhsal düzeyde ilerlememiz gereken büyümeye izin verir. Bu tür şeylerin getirdiği enerjileri kullanarak kendimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve belki de zaman geçtikçe çevremizdeki dünyada daha fazla kazanabiliriz.

Bu portal açıldıktan sonra tekrar kapanacak, bu da bize sunduğu enerjilerden ve fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmamız gerektiği anlamına geliyor. Bu fırsatın parmak uçlarınızdan kaçmasına izin vermeyin.

Önünüzdeki şeyler hakkında çok fazla düşünmeyin, her şeyi olduğu gibi kabul edin ve değişim önünüzde olduğunda, onunla savaşmayın. Bu portal Çok fazla kapı açar ve eğer bu kapılardan geçmek istemiyorsanız, o zaman gerçekten her şeyi mahvedersiniz. Biliyorum, işler zaman zaman kötü olabilir. Bu olduğunda geri adım atmaya ve nefes almaya istekli olun.

Bu hayattaki her şeyin bir nedeni vardır ve daha fazla harekete geçtiğimizde, kaçırdığımız şeyleri kazanacağız. Unutmayın, hayatınızda çok daha fazlasını yapabilirsiniz ve bu enerjiler tam olarak bunu vurgulayacaktır.

Netten

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ondsa 22:55 08.08.20
Güzel bir paylaşım olmuş astroloji ile ilgili daha fazla paylaşım olsa keşke

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
des 07:54 11.08.20
emeğinize sağlık.teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Modern Sofi 00:55 20.08.20
Astronomi saçmalıgı işte, ne işıgı Allah aşkına

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ebu ubeyde bin cerrah 07:20 05.09.20
El imanün üryanün libasi littekva marifetül ilm

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
sevingül 11:06 05.09.20
Bu titresimlerden mi sankim bisey olacak hissi acaba?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Semser 11:11 05.09.20
Och 10:59 21.09.20
Semser Nickli Üyeden Alıntı:
Koç için bişe yok mu
Nisan da olabilir şimdilik yok

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi