Astronomi

5. Boyut Geçişleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Astronomi>5. Boyut Geçişleri
BeyazMor 13:28 08.12.20
Yeni bir düzene geçmek hep zorlayıcı olmuştur canım HavasOkulu ailem. Kim alıştığı, bildiği bir düzeni bırakmak ister ki? Hatta içinde yolunu bulamadığı, asla mutlu hissetmediği düzenlerde bile kalmak için amaçsız bir çaba içine girer insanlar. Bilinmeyen hep korkutucu gelir. Çok az insan bu sebeple zincirlerini kırıp yeni bir aşamaya geçmek için gönüllü olarak adım atarlar. Bu insanlar cesurdur ve hayat cesurları her daim sever ve ödüllendirir ruhsal kardeşlerim. İnsanların çoğu aslında kendisine hizmet etmeyen düzenlerde güzelliğin, bolluğun hayalini kurarak yaşayıp giderler çoğu zaman, değişim onlar için yatağın altına saklanan hayali öcüler kadar korkutucudur. Bu sebeple şu an dünyanın ve insanlığın yaşadığı süreçler içinde bocalayıp duruyorlar.
İnsanoğlu dünya üzerindeki günlük koşturmacasının içinde yaşayıp giderken Evrende her şey hareket ve gelişim halinde. Bu hareket bazı döngüleri bitirirken yeni döngüleri başlatıyor doğal süreçlerinde. Evrendeki yıldızların molekülleri ve atomlarını taşıyorsun ruh parçam, bu yüzden sana yıldız tozu diyorlar işte...
Büyük perspektifte bütün bu hareket ve döngüler olup biterken ve sen bu yıldızlardan kopup gelmişken, nasıl kendini var edilmiş her şeyden ayrı tutarsın, kendini yalnız hissedersin yıldız tozu?
Sen bu hayata pırıl pırıl parlamak ve başkalarının ışığını yakmak için geldin. Hatırlasana gerçek yuvanı, ruh aileni. İşte onlar şimdi burada ve bazıları kaybolmuş hissediyor. Hatırlasana aynı kaynakta nasıl da bir bütündük? Nasıl da tamdık, eksiksiz ve muhteşem. Güvendeydik ve sonsuz sevginin her veçhesini yudum yudum deneyimliyorduk. Böyle var olup giderken gelişime ihtiyaç duyduk ve öncü ruhlar olarak fiziksel deneyimler yaşamayı kabul ettik. Gelişmek için, geldiğimiz kaynakta hiç bilmediğimiz olumsuz deneyimleri dahi gönüllüce kabul ettik. Bir bedende yaşamayı deneyimlendik. Acının, zorluğun, çaresizliğin, eksikliğin ve yalnızlığın nasıl hissettirdiğini öğrendik. Çoğunuz boyun eğdiniz fakat bazılarınız yavaş yavaş hatırladı, olumsuz hissettiren her şeye DUR! deme cesaretini gösterdi. Onlar sorguladı, kadim bilgilerin peşinden giderek kendini geliştirdi, onlar hatırlamaya başladı. Süreçte enerjisini ve titreşim frekansını yükselterek boyut katmanlarını birer birer geçmeyi başardı. Onlar şikayeti ve çaresiz hissetmeyi bıraktı, dünyada ne için olduğunu hatırladı ve bildiklerini başkaları ile paylaştı. Onlar ruhsal öğretmenler oldu. Fırtınanın içinde yolunu ve umudunu kaybetmiş ruh parçalarına ışığı iletebilmek için bir Deniz Fener’i gibi dimdik ayakta kalmaya devam etti. Fırtınaya, sağanağa, olumsuz her şarta göğüs gerdi. Onlar karanlığın içine ışıklarını bitip tükenmez bir enerji ile iletmeye devam etti. O enerji kendi öz potansiyelleriydi. Böylelikle fırtınada yolunu kaybetmişler bu ışığı takip edebildiler.

Canım HavasOkulu ailem dünya yepyeni bir döngüye dün itibarı ile giriş yaptı.
Bu muhteşem kare dün İtalya’da çekilmiş.
Büyüten geliştiren Jüpiter ile ağır dersler vermekten çekinmeyen Satürn, Kova burcunda kavuştu. Kova çağı resmen başlamış oldu. 2020 yılı başından beri yaşadıklarımız Kova çağının ayak sesleriydi...
Gezegenimiz ve insanlık boyut atlama evresinde. Artık atıl ve ağır enerjileri içinde barındıran 3. boyut katmanını hep birlikte yırtma vakti. Birlikte 4. Boyut aşamasından 5. Boyut enerjilerine sıçrama içindeyiz.
Bu sebeple çok anlamlandıramadığınız ve sizi zorlayan süreçlerin içinden geçiyorsunuz. Korku enerjisinden çıkmaya niyet edin ve cesur olun. Bilincinizde yapacağınız her sıçrama ile bu çok yüksek boyutlu enerjilere daha çok uyumlanacaksınız. Uyumlandıkça yaşananları daha kolay idrak edecek ve huzur hali içinde olabileceksiniz. İlişkileriniz şifalanacak, bedeniniz iyileşecek ve bolluğu deneyimleyeceksiniz.
Ruh ailenizle buluşacaksınız. Amacınızı hatırlayacak ve her boyut sıçramalarında sınavlardan geçeceğinizi idrak ederek kabule geçeceksiniz.
El vermeyi ve size uzatılan elleri tutmaya gönüllü olacaksınız. Yıldızlardaki gerçek yuvanızın içinizi sıcacık saran sevgisini daha yoğun hissedeceksiniz. Evet, bunu her boyut atladığınızda ve o yoğun enerjileri silkelediğinizde daha çok hatırlar olacaksınız canım HavasOkulu ailem.
Huzur her daim sizinle olsun, geçişleriniz ve bilinç sıçramalarınız kolay olsun...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 18:53 24.12.20
Işığın ve sevginin şifasıyla büyümek... Elinizi uzattığınız için teşekkür ederiz. 🤗

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Fani kul 20:28 24.12.20
boyle seylere inanmakta zorlaniyorum neden acaba

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up