Aura - Çakra

AURAyı Dikmek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Aura - Çakra>AURAyı Dikmek
Sezen 09:21 05.07.18
Ameliyat sonrasında, kırıklarda ve trafik kazalarında aurada delik ve yırtıklar oluşur.Bu da enerji potansiyelinde azalmayı ve auranın dış etkilere açık olmasını sağlar.Eterik bedende oluşan bu yırtıklar, bedendeki bir yara gibi kendi kendini onaramaz, kapatamaz. Burada aktarılan yöntem, 2. aşama veya daha üst aşamada Reiki eğitimi almış olanlar tarafından uygulanabilir.

Aurayı dikmek için yapılması gereken işlem sırasıyla ;

1.Aura düzeltilir (kendimize yapacağımız çalışmalarda aura düzeltilmez). Düzeltirken ya da uygulamayı yapacağımız kişi tarafından gösterilen, onarılması, dikilmesi gereken bölge üzerine gelindiğinde, sanki el boşluğa düşüyormuş gibi bir his oluşur.

2.Yerini tespit ettikten sonra, ilgili bölgeye, 2. sembol + 1. sembol isimleriyle birlikte uygulanır. Bir süre Reiki enerjisi aktarılır.

3.Sağ el ilgili bölge üzerinde kalır. Diğer elin avuç içinde altın bir iplik yumağı varmış gibi düşünülür. Ve sağ el ile çok yavaş bir şekilde, iplik yumağından iplik çıkartılır. İplikle dikme; yapmak suretiyle yara boyunca ilerleyerek yaranın
sonuna gelinir. Sonuna sonsuzluk işareti (∞) çizilir ve 1. sembol ismiyle uygulanır. İşlem yapılan bu bölgeye bir süre Reiki verilir.

4. Daha sonra bölgenin üzerine bandajlama hareketi, yani sanki bir şeyin üzerine minik darbelerle vuruyormuş gibi yapılır. Ve bölgenin üzeri bir şeyi sıvazlıyormuş gibi düzeltilir. Her iki el ile Reiki enerjisi verilir ve aura düzeltilmeden çalışma bitirilir.

5. Aura dikme işlemi, ameliyattan bir ay sonra yapılır.


Kaynak ehc
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Och 15:40 05.07.18
Emeğinize sağlık.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Havasokulu 08:33 09.07.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
hallaci 14:01 22.06.19
Sezen Nickli Üyeden Alıntı:
Ameliyat sonrasında, kırıklarda ve trafik kazalarında aurada delik ve yırtıklar oluşur.Bu da enerji potansiyelinde azalmayı ve auranın dış etkilere açık olmasını sağlar.
Bunu alkol, uyarıcı madde almak ve zinada bulunmak da yapıyor.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi