Aura - Çakra

Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 3 4 5  ... Sonuncu
Aura - Çakra>Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
Celcelutiye 15:08 25.09.18
Çakrayla ile ilgili kopyala yapıştır sayfalarca yazı koyabilirim ama buraya aklınızı bulandırmaya gerek yok,hangisi niye kapanır hangisi nasıl açılır bunlara girersek çıkamayız ama kısaca bilgi verelim ve nasıl açılır onu anlatalım..

7 Çakrayı 7 vitesli bir araba gibi düşünelim,7 nefis mertebesini 7 çakranın üzerine koyalım aşağıdan yukarıya doğru dikey bir miraçtır bu.Nefis kısmınada girmeyelim ama hepsi birbiriyle bağlıdır..
Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
Vücutta 7 temel çakra vardır her bir çakranında kendi içinde kısımları vardır bunlarada girmeye yok.Hatta 7 çakra dengeli ve düzgün çalıştığında 8.Çakrada aurada hepsi toplanır gibi bir çok şey anlatılabilir ama hiç aklımızı sulandırmaya gerek yok biz 7 taneyi açalım diğerleri zamanla kendine gelir zaten

Öncelikle şunu söylim çakraları kafaya fazla takmayın takarsanızda tıkanır
Şu çakram niye kapalı demeyin siz 6 ayda bir temizlik yapın gerisine karışmayın.Belki kök çakranın açık olması sizi daha fazla ehli dünya yapıcak,belki cinsel çakranın kapalı olması sizin için daha hayırlıdır.Fazla takılmayın o açıldımı kapandımı diye ama çakralar önemlidir.
Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
Havasta bilhassa daha önemlidir çakralar,Sesli zikirler letaifleri ve çakraları oluşan titreşim ile çalıştırmaya başlar.Senelerce zikir çekip çakraları kapalı bir insan yahu bende niye değişik haller yok diye yakınır ama aslında herşey tamamdır çakralar kapalı olduğu için algıları hissiyat kapalıdır.Kalp çakrası,boğaz,3.göz ve taç çakrası algılar hissiyat için önemlidir.
Durugörü,Duruişiti,Durubilir,Durusezi,İstihare,Rüy alar,Kalbe ilham gelmesi,kişilerin aklınızı zihnini okuyabilme,hadimlerle iletişim,alemleri görmek hepsi çakralar ile alakalıdır.

MU'MİNUN-17 : Ve andolsun ki Biz, sizin üzerinizde 7 yol yarattık ve Biz, yaratmaktan gâfil değiliz.

ÇAKRA AÇMAK İÇİN EN GÜZEL YÖNTEM

1) Yere yatın ister seccadeye ister yatağa ister toprağa fark etmez ama başınız kıbleye gelsin..
2) Niyet ettim "Nur Ve Kuddus " Esmaları ile bütün çakralarımın açılmasına vesile olması niyetiyle Allah rızası için zikretmeye. Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
3) Derin nefeslerle sesli olarak "Ya Nur Ya Kuddus" olarak zikredin,Burundan nefesi çekip karnınıza kadar indiğini hissedin ağzınızdan verin.Nefesleri derin derin alın sayıyı tutturucam diye 4 nala koşar gibi zikir çekmeyin,Çakra açmada kilit nokta nefestir.
4)Telefona alarm kurup günlük "Yarım saat" uygulayın 7 gün uygulamak sadece titreştirir.Kalıcı etki için 21 gün yapmanızı tavsiye ederim.
5) Her çakranın yağı kokusu vardır ama bunları önemseyip hazırlığa başlarsanız 45 dk sırf bunlara geçiyor amma diğerleri için değilde kalp çakrası için(2 göğüsün ortası) besmele ile bir kaç damla gül yağı dökebilirsiniz daha güzel olur hatta biraz burun deliğinin oraya sürerseniz meditasyon haline daha kolay geçersiniz ama şart değildir.
6) Sağ elde zikirmatik olsun sol elle çakraların 10-15 cm üzerinde gezdirerek enerji akışını hissedebilirsiniz.
Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
Not:Abdest şart değildir ama her ibadette olduğu gibi abdestli yapmanız daha güzel olur.Her çakranın rengi farklıdır fakat benim size tavsiyem ; Her esmanın bir rengi olduğunu düşünerek "En-Nur" esmasının rengini beyaz olarak hayal edin ve güneşten vücudunuzun 7 çakrasına inen bembeyaz bir nur düşünün çakralardan içeri girdiğini ve hepsindeki tıkanıklığı açtığını hepsinin mükemmel akışında olduğunu imajinize edin..
Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek


Vücuda frekanslar yükleyerek çakraları açmak

Günlerin Ruhanileri olduğunu gibi her günün esması ve baktığı bir çakra vardır.Bu müziklerin hepsi ayrı ayrı bir çakraya bakar dilerseniz telefonunuza dilerseniz bilgisayarınıza indirin tekrar tuşuna basın sesini kısın rahatsız etmesin,kulağın duymaya güçlük çektiği düşük sesler bile titreşim oluşturur vücut bunları duyar ve algılar.Bu frekanslar çakraları harekete geçirir.Her günün frekansını açın sabah akşam çakraları açarken çalsın kısık seste günlük 3-4 saat yanınızda çalsa bile yeterli çünkü niyetle esma ile çakra açacaksınız bu destekleyici uygulamadır..
Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
Günlerin başı pazardır Ferd esmasına tepe çakrasına bakar.Pazar günü ferd esmasının frekansını açıp kısık seste çalsın dursun görmediğiniz çakraları titreştirmeye işlemeye başliyacaktır.Frekanslar bunlardır fakat youtube'a bunları yazarsanız çoook farklı frekanslar çıkacaktır.Kaş yaparken göz çıkartmayın her müzik yükliyenede güvenip dinlemeyin.Fatiha suresinin frekansını bir müziğe yükleyip fark ettirmeden dinlerseniz vücudunuz Fatiha suresinin frekansına kodlanır ama ters frekans yaparsak bunu vücudunuz için zulüm'e döner bu sadece bir örnek dünyanın bazı noktalarında frekans jenaretörleriyle yapılan birşey sadece her frekansa güvenip dinlememeniz için örnek verdim.Size iyi gelebilir dinlerker ama 4khz altını kulak duyamaz ama vücut alır dikkatli olun dinledikleriniz sizin auranızı silüetinizi bile değiştirir..

Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek

1) Pazar “963Hz-Ferd-tepe-cakra”
2) Pazartesi “852Hz-Cebbar-3goz-cakra”
3) Salı “741Hz-Sekur-bogaz-cakra”
4) Çarşamba “639Hz-sabit-kalp-cakra”
5) Perşembe “528Hz-Zahir-karin-cakra”
6) Cuma “417Hz-Habir-cinsel-cakra”
7) Cumartesi “396Hz-Zekiyy-Kok-Cakra”
8) “Cakra-Dengeleyici”
Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek
9) Bütün Çakralar ; Yukarıdaki 8 farklı frekansı tek bir mp3 dosyasında birleştirdim,hepsi aynı anda başlıyor bitiyor bütün çakraların frekansı vardır içinde..Frekansı en yüksek olan taç çakrasını daha baskın duyarsınız ama diğerleride altta çalar,bütün çakraları açmaya niyet edip çalışmalara başladığınızda bunu dinlemenizi tavsiye ederim bütün çakralar titreşime geçiyor denedim,deneysel bi çalışma oldu diğer bütün frekanslar tecrübe edildi fakat böyle bi çalışmayı daha önce hiç bi yerde görmedim,sizde deneyip etkileşimleri burdan bize yazın istişare yapalım hep birlikte..


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Havasokulu 21:05 25.09.18
Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.Değerli paylaşımlarınızın devamını bekleriz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leyya 21:33 25.09.18
Allah razı olsun, uygulayacağım..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Pala 20:11 03.10.18
Komşunun çocuğu aç yatıyorsa ve sen fazla yemeklerini çöpe atıyorsan... Birde üstüne yediğin yemeklerin fotoğrafını çekip sosyal medayada paylaşıyorsan...
Kapının önünde miyavlayarak senden bir tas süt isteyen kediler varsa ve senin aldığın sütler dolabında bozuluyorsa ...
Annene babana bağırıp kalplerini kırıyorsan...
Hala eltim, görümcem, gelinim, yengem, kardeşim, abim, ablam, arkadaşım, komşum... Benden daha iyi giyiniyor veya perdeleri benimkinden daha pahalı diye dert ediyorsan...
İnsanları kıskanıp, dedikodusunu yapıp, onların nasıl kuyusunu kazıp dibe çekerim diye düşünüyorsan ve plan yapıyorsan....
Arkadaşımın kocasını/karısını nasıl baştan çıkarırım diye aklından birşeyler geçiyor ve buna aşk diyorsan...

Birde yok ben yapıyorum deyip, iyiliği sosyal medyadan paylaşıp, yardım ettiğin insanın onurunu düşünmeden egonu şişirmek için yapıyorsan !!! Birde iyilik sever TV programları var hanii.. ihtiyacı olanı rezil eden !!! Bunları da izliyorsan ...

Böyle bir soru sormaya hakkın yok.

Daha birçok şey buraya ekleyebilirim.Türümüzü esir almış ahlaki ve davranışsal bozukluklar, insanlıktan çıkarmış huylar, eylemler, ,fesatlıklar... daha da yazılırdı buraya biliyorsunuz.

Şöyle bir bekleyiş var, pozitif varlıklar bana dokunsun titreşimim yükselsin..! Biri bana birşey yedirsin veya içirisin, uzaktan enerji göndersin... veya bir mucize olsun frekansım yükselsin. Gül koklasam titreşimim yükselir mi?
Herkes hiç çaba sarfetmeden, hak etmeden mertebesi yükselsin istiyor..: ))) Yol belli, yordam belli oysa.

Şifa dağıtıyorum diyerek seansına bilmem kaç yüz TL alıp da titreşim frekansı yüksek sanan sözde şifacılar da var.
Medyumum deyip millete yalan yanlış bilgiler yutturan sahtekarlar da cabası, onlar da kendini yüksek mertebede sanan gruptanlar. Kim kimi kandırıyor? Aslında herkes kendini kandırıyor.

Bir de bir grup daha var, karanlığın temsilcileri aslında.İnsanlara titreşim frekansı ve sözde şifa dağıtan, yol gösteren !!! Onlara inananlar da var, hayret cidden.
Ne diyebilirim kardeşim? Akıl var mantık var. Şeytan iyi çalışıyor cidden... Üzgünüm. ama hala şeytan yok diye dayatanlar var.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Merke 11:10 04.10.18
Kardeşim eline diline sağlık,
-Peki Çakralar ile letaifler arasında nasıl bir bağ vardır, çakralar ve letaifler neden pasif duruma gelir yada görevini daha zayıf yapmaya başlar,
-Letaifler yada Çakralar kirli yada az çalışıyor veya kapalı olması insanda ki ruhi ve fiziki hastalıklar ile nasıl bir bağlantısı vardır,
-Letaiflerin ve/veya Çakraların sağlıklı çalışmasının ruhi ve fiziki hastalıklar üzerinde ki pozitif etkileri var mıdır, tedavi yönüyle düşünürsek tedavi edici bir rolü var mıdır.
-Evren ki LEY hatlarının insan daki ruhi ve fiziki hastalıklar üzerinde nedir çakraların ve letaifler ile bir bağı var mıdır bu LEY hatlarının, insanın çakralar kanalıyla bu ley hatlarından enerji akışı var mıdır ?
-bu Bioenerjist diye adlandırılan kişiler tedavi yaparken, insan daki Çakraları veya letaifleri mi aslında temizliyor sağlıklı çalışır hale getiriyor da, insanın kendini onarma tedavi etme mekanizmasını harekete geçiriyor ve insan zamanla kendi kendinimi tedavi ediyor, aslında onlar bu işlemi yaparken kendileri mi tedavi ettiklerini sanıyorlar.

Bu kapsamda bilgin var mıdır kardeşim.
ALLAH razı olsun.
Selametle.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Türk 04:01 10.10.18
Gulbilgi 06:02 10.10.18
Gece 07:21 10.10.18
Savatage 01:42 13.11.18
Allah razı olsun hiç bir yerde bulamayacağımız bilgiler bunlar,uğraşmışsın sesleri bile yüklemişsin,bayağı emek vermişsin,fakat uygulamaya gelince ben korkuyorum.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
El Kindi 14:34 13.11.18
1 2 3 4 5  ... Sonuncu