Beni hatırla
Standart Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek - Perdeler #1
Güvenilir  
Celcelutiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Alt 25.09.18, 15:08

Çakrayla ile ilgili kopyala yapıştır sayfalarca yazı koyabilirim ama buraya aklınızı bulandırmaya gerek yok,hangisi niye kapanır hangisi nasıl açılır bunlara girersek çıkamayız ama kısaca bilgi verelim ve nasıl açılır onu anlatalım..

7 Çakrayı 7 vitesli bir araba gibi düşünelim,7 nefis mertebesini 7 çakranın üzerine koyalım aşağıdan yukarıya doğru dikey bir miraçtır bu.Nefis kısmınada girmeyelim ama hepsi birbiriyle bağlıdır..

Vücutta 7 temel çakra vardır her bir çakranında kendi içinde kısımları vardır bunlarada girmeye yok.Hatta 7 çakra dengeli ve düzgün çalıştığında 8.Çakrada aurada hepsi toplanır gibi bir çok şey anlatılabilir ama hiç aklımızı sulandırmaya gerek yok biz 7 taneyi açalım diğerleri zamanla kendine gelir zaten

Öncelikle şunu söylim çakraları kafaya fazla takmayın takarsanızda tıkanır
Şu çakram niye kapalı demeyin siz 6 ayda bir temizlik yapın gerisine karışmayın.Belki kök çakranın açık olması sizi daha fazla ehli dünya yapıcak,belki cinsel çakranın kapalı olması sizin için daha hayırlıdır.Fazla takılmayın o açıldımı kapandımı diye ama çakralar önemlidir.

Havasta bilhassa daha önemlidir çakralar,Sesli zikirler letaifleri ve çakraları oluşan titreşim ile çalıştırmaya başlar.Senelerce zikir çekip çakraları kapalı bir insan yahu bende niye değişik haller yok diye yakınır ama aslında herşey tamamdır çakralar kapalı olduğu için algıları hissiyat kapalıdır.Kalp çakrası,boğaz,3.göz ve taç çakrası algılar hissiyat için önemlidir.Durugörü,Duruişiti,Durubilir,Durusezi,İs tihare,Rüyalar,Kalbe ilham gelmesi,kişilerin aklınızı zihnini okuyabilme,hadimlerle iletişim,alemleri görmek hepsi çakralar ile alakalıdır.

MU'MİNUN-17 : Ve andolsun ki Biz, sizin üzerinizde 7 yol yarattık ve Biz, yaratmaktan gâfil değiliz.

ÇAKRA AÇMAK İÇİN EN GÜZEL YÖNTEM

1) Yere yatın ister seccadeye ister yatağa ister toprağa fark etmez ama başınız kıbleye gelsin..
2) Niyet ettim "En-Nur" Esması ile bütün çakralarımın açılmasına vesile olması niyetiyle Allah rızası için zikretmeye
3) Derin nefeslerle sesli olarak "Ya Nur" olarak zikredin,Burundan nefesi çekip karnınıza kadar indiğini hissedin ağzınızdan verin.Nefesleri derin derin alın sayıyı tutturucam diye 4 nala koşar gibi zikir çekmeyin,Çakra açmada kilit nokta nefestir.
4) 256 Kere En-Nur esmasının ebced değerince 7 gün yaparsanız bütün çakralar sırasıyla açılır Allah'ın izni ile.Dileyen vakti olan 21 günde yapabilir.
5) Her çakranın yağı kokusu vardır ama bunları önemseyip hazırlığa başlarsanız 45 dk sırf bunlara geçiyor amma diğerleri için değilde kalp çakrası için(2 göğüsün ortası) besmele ile bir kaç damla gül yağı dökebilirsiniz daha güzel olur hatta biraz burun deliğinin oraya sürerseniz meditasyon haline daha kolay geçersiniz ama şart değildir.
6) Sağ elde zikirmatik olsun sol elle çakraların 10-15 cm üzerinde gezdirerek enerji akışını hissedebilirsiniz.

Not:Abdest şart değildir ama her ibadette olduğu gibi abdestli yapmanız daha güzel olur.Her çakranın rengi farklıdır fakat benim size tavsiyem ; Her esmanın bir rengi olduğunu düşünerek "En-Nur" esmasının rengini beyaz olarak hayal edin ve güneşten vücudunuzun 7 çakrasına inen bembeyaz bir nur düşünün çakralardan içeri girdiğini ve hepsindeki tıkanıklığı açtığını hepsinin mükemmel akışında olduğunu imajinize edin..Vücuda frekanslar yükleyerek çakraları açmak

Günlerin Ruhanileri olduğunu gibi her günün esması ve baktığı bir çakra vardır.Bu müziklerin hepsi ayrı ayrı bir çakraya bakar dilerseniz telefonunuza dilerseniz bilgisayarınıza indirin tekrar tuşuna basın sesini kısın rahatsız etmesin,kulağın duymaya güçlük çektiği düşük sesler bile titreşim oluşturur vücut bunları duyar ve algılar.Bu frekanslar çakraları harekete geçirir.Her günün frekansını açın sabah akşam çakraları açarken çalsın kısık seste günlük 3-4 saat yanınızda çalsa bile yeterli çünkü niyetle esma ile çakra açacaksınız bu destekleyici uygulamadır..

Günlerin başı pazardır Ferd esmasına tepe çakrasına bakar.Pazar günü ferd esmasının frekansını açıp kısık seste çalsın dursun görmediğiniz çakraları titreştirmeye işlemeye başliyacaktır.Frekanslar bunlardır fakat youtube'a bunları yazarsanız çoook farklı frekanslar çıkacaktır.Kaş yaparken göz çıkartmayın her müzik yükliyenede güvenip dinlemeyin.Fatiha suresinin frekansını bir müziğe yükleyip fark ettirmeden dinlerseniz vücudunuz Fatiha suresinin frekansına kodlanır ama ters frekans yaparsak bunu vücudunuz için zulüm'e döner bu sadece bir örnek dünyanın bazı noktalarında frekans jenaretörleriyle yapılan birşey sadece her frekansa güvenip dinlememeniz için örnek verdim.Size iyi gelebilir dinlerker ama 4khz altını kulak duyamaz ama vücut alır dikkatli olun dinledikleriniz sizin auranızı silüetinizi bile değiştirir..

1) Pazar “963Hz-Ferd-tepe-cakra”
2) Pazartesi “852Hz-Cebbar-3goz-cakra”
3) Salı “741Hz-Sekur-bogaz-cakra”
4) Çarşamba “639Hz-sabit-kalp-cakra”
5) Perşembe “528Hz-Zahir-karin-cakra”
6) Cuma “417Hz-Habir-cinsel-cakra”
7) Cumartesi “396Hz-Zekiyy-Kok-Cakra”
8) “Cakra-Dengeleyici”

9) Bütün Çakralar ; Yukarıdaki 8 farklı frekansı tek bir mp3 dosyasında birleştirdim,hepsi aynı anda başlıyor bitiyor bütün çakraların frekansı vardır içinde..Frekansı en yüksek olan taç çakrasını daha baskın duyarsınız ama diğerleride altta çalar,bütün çakraları açmaya niyet edip çalışmalara başladığınızda bunu dinlemenizi tavsiye ederim bütün çakralar titreşime geçiyor denedim,deneysel bi çalışma oldu diğer bütün frekanslar tecrübe edildi fakat böyle bi çalışmayı daha önce hiç bi yerde görmedim,sizde deneyip etkileşimleri burdan bize yazın istişare yapalım hep birlikte..


[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Çakralar Frekanslar - Açmak - Dengelemek

Konuya bir kaç ilavemiz olsun devam edelim inşaAllah

İnsan üzerinde bir kaç perde vardır,Birisi zihinden konuşmayı sağlarken,diğeri alemleri duymayı,diğeri alemleri görmeyi,diğeri kalp ile kainata bakmaya yarar..Kuran ayetlerinin kişiye zararı olmaz,fakat denemek sınamak için veya sadece bi macera peşinden nefis tatmini için bu ayetleri zikretmeyin.. 3-5 kere zikredin ama eğer ilmi bi çalışma yokise o kadarıyla kalsın..

Tepe Çakrası

BAKARA-7 : Allah onların kalplerinin üzerini ve işitme (sem’î) hassasının üzerini mühürledi ve görme (basar) hassasının üzerine gışavet (perde) çekti. Onlar için azîm (büyük) azap vardır.


Üçüncü Göz

KAF-22 : “Andolsun ki sen bundan gaflet içindeydin. İşte senden perdeni kaldırdık. Artık bugün senin görüşün keskindir.”

Kalp Gözü

MUTAFFİFİN-14 : İşin esası o değil! Onların kazanmakta oldukları,kalplerinin üstünde pas oluşturmuştur.

CASİYE-20 :Bu Kur'an,insanların kalp gözlerini açacak ışıklardan oluşur.Gereğince inanan bir toplum içinde bir kılavuz ve rahmettir o.

TEVBE-14 : Onlarla savaşın. Allah sizin ellerinizle onları azaplandırır ve onları alçaltır. Ve onlara karşı size yardım eder (zafere ulaştırır). Ve mü’minler kavminin göğüslerine şifa verir (iyileştirir, ferahlatır).

Kalp bölgesi şifalandığı, blokajlar çözüldüğü zaman casiye suresi ile devam edilir.


Örnek olsun diye verdim,araştırıp bulan için herşey ortada__________________
İslâmiyet güneş gibidir, üflemekle sönmez.
Gündüz gibidir; göz yummakla gece olmaz.
Gözünü kapayan, yalnız kendine gece yapar.


Risaile Nur - Bediüzzaman Said Nursi (R.A)
Standart #2
Alt 25.09.18, 21:05

Sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...], konu paylaşımınız için teşekkür ederiz.Değerli paylaşımlarınızın devamını bekleriz.__________________
وَعِبَادُ الرَّحْمَنِ الَّذِينَ يَمْشُونَ عَلَى الْأَرْضِ هَوْنًا وَإِذَا خَاطَبَهُمُ الْجَاهِلُونَ قَالُوا سَلَامًا
Standart #3
Alt 25.09.18, 21:33

Allah razı olsun, uygulayacağım..Standart #4
Acemi
Alt 03.10.18, 20:11

Ellerinize sağlıkStandart #5
Alt 04.10.18, 11:10

Kardeşim eline diline sağlık,
-Peki Çakralar ile letaifler arasında nasıl bir bağ vardır, çakralar ve letaifler neden pasif duruma gelir yada görevini daha zayıf yapmaya başlar,
-Letaifler yada Çakralar kirli yada az çalışıyor veya kapalı olması insanda ki ruhi ve fiziki hastalıklar ile nasıl bir bağlantısı vardır,
-Letaiflerin ve/veya Çakraların sağlıklı çalışmasının ruhi ve fiziki hastalıklar üzerinde ki pozitif etkileri var mıdır, tedavi yönüyle düşünürsek tedavi edici bir rolü var mıdır.
-Evren ki LEY hatlarının insan daki ruhi ve fiziki hastalıklar üzerinde nedir çakraların ve letaifler ile bir bağı var mıdır bu LEY hatlarının, insanın çakralar kanalıyla bu ley hatlarından enerji akışı var mıdır ?
-bu Bioenerjist diye adlandırılan kişiler tedavi yaparken, insan daki Çakraları veya letaifleri mi aslında temizliyor sağlıklı çalışır hale getiriyor da, insanın kendini onarma tedavi etme mekanizmasını harekete geçiriyor ve insan zamanla kendi kendinimi tedavi ediyor, aslında onlar bu işlemi yaparken kendileri mi tedavi ettiklerini sanıyorlar.

Bu kapsamda bilgin var mıdır kardeşim.
ALLAH razı olsun.
Selametle.Standart #6
Dost Üye
Alt 10.10.18, 04:01

Allah razı olsunStandart #7
Alt 10.10.18, 06:02

Allah razi olsunStandart #8
Alt 10.10.18, 07:21

Allah Razı Olsun.Standart #9
Gayretli üye
Alt 13.11.18, 01:42

Allah razı olsun hiç bir yerde bulamayacağımız bilgiler bunlar,uğraşmışsın sesleri bile yüklemişsin,bayağı emek vermişsin,fakat uygulamaya gelince ben korkuyorum.Standart #10
Manevi
Alt 13.11.18, 14:34

Allah razı olsun

« önceki Konu sonraki Konu »

Benzer Konular
Konu
Konuyu Başlatan
Forum
Cevaplar
Son Mesaj
bitter
Psişik Yetenekler
2
01.06.18 10:22
Tuana
Psişik Yetenekler
2
01.06.18 09:20
Tuana
Psişik Yetenekler
2
01.06.18 09:20
HavasHoca
Vefk & Tılsım
30
21.02.18 17:20
madlen
Sorularınız
4
12.10.16 15:31
Havas ilmi

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Content Relevant URLs by vBSEO 3.6.0 HavasOkulu.Com Desing by HeartLess

Tüm Zamanlar GMT +3 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 07:37.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139