Aura - Çakra

3. Göz Çalışması [MEDİTASYON] - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Aura - Çakra>3. Göz Çalışması [MEDİTASYON]
darqos 21:51 29.12.18
Merhaba arkadaşlar size arşivimdeki kendi denediğim 3. Göz kireçlenmesini çözme MEDİTASYON unu paylaşıyorum, bütünün hayrına olur inşAllah.


ÜÇÜNCÜ GÖZ İÇİN MEDİTASYON

1. rahatsız edilmeyeceğiniz bir odada rahat bir yer bulup oturun.telefonun zilini kapatın

2.odanın güzel altın rengi,metalik bir ışıkla doldugunu hayal edin. Bu güzel ışık altın rengi aura ya sahip meleklerden gelmektedir.bu ışıgı bir kaçkez derin bir biçimde içinize çekip ciğerlerinizi bununla doldurun.ışıgı içinize çekerken bedeninizin yenilendiğini ve gevşediğini hissedin.içinize mümkün oldugunca çok ışık çekin ve sonra onu yavaşça dışarı verin

3.şimdi dikkatinizi iki gözünüzün arasındaki alana toplayın. Önünüzde,gözlerinizin arasında bir başka göz görün ya da hissedin.bu sizin üçüncü gözünüzdür.bu gerçek beliğinizin gözüdür.tüm yaşam tarihinizi kaydeden,ve siz öbür tarafa geçtiğinizde yaşamınızın bir özetini gösterecek olan gözünüzdür. Üçüncü gözünüzün kapağının açıkmı,kısmen açık mı,yoksa tamamen kapalı mı oldugunu görün yada hissedin.eğer göz kapağı açık değilse,altın ışıktan çok derin bir nefes çekin.bu ışığı başınızın içine getirin.şimdi nefesiniz ve niyetinizle,bu ışığı üçüncü gözünüzden geçirerek odaya verin.o ,içinden geçen temizleyici ışığa karşılık verirken üçüncü göz bölgenizde hafif bir baskı hissedebilirsiniz.nefes alıp vererek altın ışığı üçüncü gözünüzden dışarı yollamayı sürdürün.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Lady 22:05 29.12.18
Bu tecrübeleri paylaşmaya devam edecek misiniz sayın @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
muhiban 23:10 08.01.19
Cevapla Up