Aura - Çakra

Auranızı Nasıl Temizleyebilirsiniz? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Aura - Çakra>Auranızı Nasıl Temizleyebilirsiniz?
MrBerkHD 14:54 21.05.20
Aura, etrafınızda bir enerji alanında bulunan titreşimsel enerjileri toplayan bir mıknatıs gibidir. Fiziksel bedeninizin etrafında bulunan bu alan aura olarak tanımlanır.

Auranızı yabancı titreşimlerden ve negatif enerjiden arındırmak için temizlemek son derece önemlidir.

Her gün, bilmeyerek olumlu ya da olumsuz enerji alışverişinde bulunduğumuz farklı insanlarla temas halindeyiz.

Örneğin, mutlu bir şekilde harika bir gün geçiriyorsunuz. Bir arkadaşınızla karşılaştınız, sizinle üzücü ve rahatsız edici bir hikaye paylaştı. Hikayeyi dinledikten sonra arkadaşınızla vedalaştınız. Fakat bir şeylerin yolunda gitmediğini hissediyorsunuz. Enerji yönünden aşağı çekildiniz. Hikaye seni derinden etkiledi ve enerjini düşürdü.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda kendinizi mutlu, aydınlık, huzurlu hissetmek istiyor musunuz?

O halde auranızı temizleme, enerjinizi toplama zamanı geldi.

Şimdi Aura temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda yapabileceğiniz basit temizleme tekniklerini hepbirlikte inceleyelim.

Zihinsel Temizlik

Aura temizlemenin en etkili yollarından biri, onu görselleştirerek çevrenizde bulunan olumsuzluktan zihinsel olarak kurtulmanızdır.

Enerjinizi düşüren, sizi negatif yönde etkileyen bir durum yaşadıysanız, o ortamdan uzaklaşın. Evinizde sessiz ve dikkat dağıtıcı olmayan bir bölgede, efes egzersizlerini uygulamak için rahat pozisyonda oturun. Ne yaptığınızın bilincinde olun. Solunum ve soluk alma deliklerinizin varlığını hissedin. Meditasyon bile yapabilirsiniz.

Tamamen gevşemeye başladığınızı hissettiğinizde, zihninizde beyaz bir ışık oluşturun. Bu ışığın parmak uçlarınızdan başınızın üstüne kadar akmasını sağlayarak geriye ve aşağıya doğru hareket ettiğini görselleştirin. Aura’nın Meridyen Açılımı

Fiziksel hareketle birleştirilen bir başka görselleştirme egzersizi, auranızda meridyen açmaktır. Bunu yaparken ellerinizi iyice yıkamanız ve kurutmanız gerekir. Parmaklarınızı kullanarak başınızı aşağı doğru eğin ve vücudunuzu çevreleyen boşlukta meridyen açın.

Daha sonra, akan su ile ellerinizi tekrar temizleyerek tüm taranmış enerjinin yıkanmasını sağlayın.

Su İleTemizlemek

Aura temizliği ve enerji iyileşmesini sağlamak için su oldukça etkili bir yöntemdir. Fiziksel olarak su ile yıkandığınız zaman aura temizliğini gerçekleştirmiş olacaksınız.

Duş suyu, negatif blokların ve istenmeyen enerjilerin auranız üzerinden akıp gitmesine yardımcı olur.

Düşün altındayken, suyun vücudunuzun her yerine bolca akmasına izin verin. Su aktıkça tüm sıkıntılarınızın su ile birlikte aktığını hayal edin.

Enerji alanınızın yeniden canlanmasını sağlayan duş, derinlemesine rahatlık sağlar.

Su ile temizleme işlemini tuz kullanarak da yapabilirsiniz. Kendinizi tuzlu suya batırmak, aura temizliğini sağlamak için iyi bir yoldur.

Tuz, vücut için etkili bir iyileştirici özelliğe sahiptir. Deniz tuzu banyoları, fiziksel ve enerjik toksinlerin çıkmasına yardımcı olur. Derinlemesine rahatlık sağlar.

Yağmur suyunun temizleme özelliği de aynı şekilde aura temizliğinde oldukça etkilidir. Örneğin, açık havada yağmur yağıyorsa yürümeyi deneyin. Nemli havayı solurken gökyüzüne bakın ve damlaların yüzünüze dokunmasına sağlayın.

Su ile gerçekleştireceğiniz temizlik ile, bedeninizin tamamen aydınlık ve enerji dolu hissetmesini sağlayın.

Rüzgar ve Güneşe Karşı Durun

Havanın rüzgârlı olduğu bir gün, dış mekanda rüzgara dönük durun ve kollarınızı iki yana açın. Gözlerinizi kapatın ve zorlu, sıkışmış enerjiyi saf pozitifliğe dönüştürerek rüzgarın etrafınıza yayılmasını sağlayın.

Bu temizleme yöntemi güneşli bir günde de uygulanabilir. Aynı şekilde vücudunuzda bulunan olumsuz blokların dışarı atılması için yüzünüzü ve bedeninizi güneşe dönerek aura temizliğini gerçekleştirin.

Tüy Çırpma İle Auranızı Temizleyin

Aura temizliğinde kullanılabilecek bir diğer fiziksel araç da tüylerdir. Özellikle baykuş ve hindi tüyleri bu konuda oldukça etkilidir. Tek bir tüy ile ya da tüy çırpma teli kullanarak vücudunuzu çevreleyen alanda gezinme hareketi yapın. Ayağınızdan başlayarak bir kuşun zeminden tepeye kadar uçması gibi yukarı doğru çalışın.

Fiziksel olarak ulaşılması zor olan arka tarafınızı veya fiziksel varlığınızın etrafındaki alanları süpürerek yardım isteyin.

Adaçayı İle Aura’nızı Temizleyin

Bir paket kurutulmuş beyaz adaçayı, kendinize iyi bir temizlenme sağlar. Adaçayını yakarak dumanı ile temizlenmek bir Kızıldereli ritüelidir. Uygulamaya leke çubuğu ve adaçayı demetinin ucunu yakarak başlayın. Sonrasında alev sönene kadar uygulamaya devam edin. Çubuğu vücudunuzun etrafına sarın, mümkün olduğunca yukarı aşağı, öne arkaya ulaşın.

Duman, enerji alanınıza girerken kötü enerjinin temizlenmesini sağlar. Temizlenmiş havanın bir kısmına hafifçe nefes verebilirsiniz. Aura temizliğinde lavanta, tatlı çimi ve birtakım otlar da kullanılabilir.

Aura’nızı Koruyun

Temizleme işlemi bittikten sonra, Auranızı gelebilecek negatif enerjiden korumanız gerekir. Kendinizi korumanın en kolay yolu, etrafınızda bulunan negatif düşünceli insanlardan uzaklaşmak ve daha olumlu kişilerle iletişim halinde olmaktır.

Her zaman gülümseyebilen ve nazik ruhlara sahip olan pozitif insanlarla bir arada olun. Bu insanlar Auranız’daki olumsuzlukların dengelenmesine destek olur.

Tüm bu değişimlere rağmen hala negatif olduğunuzu düşünüyorsanız, içeriye bakın.

Düşüncelerinize dikkat etmeye başlayın. Hayatınızda ne kadar olumsuz duygu var? Bunları tespit edin. Olumsuz duyguların aydınlık taraflarına odaklanmaya çalışın.

Gününüzü daha eğlenceli hale getirin. Olumsuz bir düşüncenin varlığını devam ettirmeye çalıştığını fark ederseniz, olumlu bir düşünceyle yüzleşin. Bunu yapmaya devam ederseniz, emin olun olumsuz düşüncelerin zararlı etkilerini yenebilirsiniz.

Aura Temizliğinin Yararlarını Şu Şekilde Özetleyebiliriz:

İstenmeyen negatif enerjilerden kurtulmanızı sağlayarak dengeyi düzeltilir ve hava temizlenir.
Stres, durgunluk, engellenen alanları serbest bırakır.
Fiziksel ve duygusal sağlığa denge getirir.
Hayata karşı daha olumlu bir bakış açısı sağlar.
İnsanlar üzerinde genellikle hafiflik, sakinlik, rahatlamış ve denge hissi verir.
Oldukça basit olan Aura temizliği ile yaşamınızda derin enerjisel değişimlerin oluşmasını sağlayabilirsiniz. Bir kez deneyin ve farkı hissedin. Şimdi, aura temizliğinin nasıl olduğunu öğrendiniz. Artık sizi güçlendirecek bir aracınız var.

Unutmayın, herkes kendinin şifacısı olabilir ve kendini iyileştirebilir.alıntı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
Sjan 16:49 21.05.20
Aurayi temizleyen Kuddüs ismi var bide başka isimler bilen varmı
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Coliseum 17:40 21.05.20
Sjan Nickli Üyeden Alıntı:
Aurayi temizleyen Kuddüs ismi var bide başka isimler bilen varmı
Birde Nur Esması Var Ya Nur Ya Kuddüs Diye var

Su İleTemizlemek Olayı Tecrübe Etmişimdir Baya Faydalı Tavsiye Ederim Allah Razı Olsun Berk
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sjan 17:45 21.05.20
Coliseum Nickli Üyeden Alıntı:
Birde Nur Esması Var Ya Nur Ya Kuddüs Diye var

Su İleTemizlemek Olayı Tecrübe Etmişimdir Baya Faydalı Tavsiye Ederim Allah Razı Olsun Berk
Teşekkür ederim ya Kuddüs ya nur arastiricam
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
MrBerkHD 17:59 21.05.20
Coliseum Nickli Üyeden Alıntı:
Birde Nur Esması Var Ya Nur Ya Kuddüs Diye var

Su İleTemizlemek Olayı Tecrübe Etmişimdir Baya Faydalı Tavsiye Ederim Allah Razı Olsun Berk
Rica ederim.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Moena 23:56 09.06.20
Temizlenmek şart güzel bilgiler, gül suyu da eklenebilir, deniz tuzu denedim ayrıca dermatit problemlerine iyi gelir..
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi