Bakım Bölümü

Sonuçlanan bakımlar ve bakım ile ilgili bilgiler.

Bakım Hakkında - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Bakım Bölümü>Bakım Hakkında
Havoc 22:21 22.02.20
Merhabalar, Cümleten Selam Aleyküm;

Öncelikle sitede yeniyim ve bir çok konuyu okudum ancak benim sıkıntım şöyle;

2 senelik bir dostluğumuz olan bir arkadaşım vardı, aramızdan hiçbir şekilde su dahi sızmazdı ve bu arkadaşımın bir kız arkadaşı vardı ancak arkadaşım her defasında bu kız ile babasının zoru ile görüştüğünü dile getiriyordu ve babam başıma bela etti diyordu bende çok samimi ve kardeşim gibi sevdiğim için durumu arkadaşımın ailesine söyledim ve nihayetinde arkadaşım bu kızdan ayrıldı ve 7 ay boyunca görüşmedi o süre boyunca aramızda tek bir sıkıntı dahi olmadı taki bu kızla tekrar barışana kadar nasıl olduğu konusunda bir fikrim yok anca yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen bu kardeşim birden bire bana tavır aldı ve beni suçlamaya başladı nihayetinde beni heryerden engelledi ben ne kadar özür dilesemde, konuşmaya çalışsamda hiçbir şekilde sonuç alamadım.

Burada yardım istediğim konu şu bunun ile ilgili bazı vefk' ler yapılabildiğini duydum ancak hak verirsiniz ki internette medyum veya kendini hoca olarak lanse eden insanlar hiçbir bakım yapmadan yüksek miktarlar talep ederek muhabbet çalışması, sıcaklık çalışması gibi şeyler yapabileceklerini söylüyorlar ama tabikide güvenemiyorum.

El-Gâfur Esmaül Hüsnası'nın vefki yapılıp dargın olan kişilerden birinin üzerinde taşınması durumunda dargınlığın Allah'ın izni ile giderileceğini okudum ancak Vefk nasıl yapılır hiçbir bilgim yok bu konuda bana yardım edebilecek birini arıyorum. Büyü gibi veya insanların iradesini zorla alıkoymak asla istemiyorum. O yüzden lütfen yardımcı olabilecek biri varsa irtibata geçerse çok sevinirim.

Allah şimdiden ilgilenen herkesden razı olsun.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Havoc 00:31 23.02.20
Konu ile ilgili Sin Hocam iletişime geçmiştir. Allah razı olsun kendisinden.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up