Bakım Bölümü

Sonuçlanan bakımlar ve bakım ile ilgili bilgiler.

Aşık bir cinim var sanırım - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Bakım Bölümü>Aşık bir cinim var sanırım
bi katre 15:04 04.05.21
Buraya daha önce yazmıştım. Aşık bir cinim var sanırım. Ve ramazani Şerif te de sıkıntılarım hergun devam ediyor. Buradan bir hocamın tavsiyesiyle tarikat derslerime devam edip okunacaklari okuyorum bu sefer hepten kötü olmaya başladım vesvesem artti daha çabuk sinirleniyorum ve 2 kere onların bana dokunduğunu gördüm elektrik çarpması gibi birsey oluyor. Ve gecen gün rüyamda ilk kez onu birinin suretinde benimle konuşurken gördüm. Ona sopayla vuruyorum ama tabi sopa içinden geçiyor birsey olmuyor ona . Bana ben seni bütün akrabalarıma söyledim dedi ve bana dokundu. Cok bunaldım ramazanim mahvoldu nerde yanlis yapıyorum bilmiyorum
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
lindaa 03:24 05.05.21
Piskoloğa gitmeyi düüşündünüz mü?
Bu psikolojik bir durum sanırım evham yapmışsınız.Rüyalar da bilinçaltı olabilir.Elektriklenme oluyo hepimizde bazen olur olmaz zamanlarda .Evham yapmayın.Bir bardak lavanta çayı için her akşam.Mışıl mışıl uyursunuz.Vesvese için felak nas okuyun..Allaha sığının.Allah selamet versin.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
twonch 04:14 05.05.21
Benim görüşüşüm ,

Pandemi süresince farzlarınıza devam etmeniz yönünde. Bayram sonrasıda bir hocaya görününüz. Burada Kimse kimseye bir hoca önermez yade referans olmaz. Olmayacaktır , yasaktır, olmasında. Durumunuzda Böyle klavyeden olacak işe pek benzemiyor. Mesaj kotanızı doldurup forumu bir kolaçan edip forumun hocalarına yazabilirsiniz.

Geçmiş olsun.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up