Berhetiyye

#1 berhetiye "kazmez" zikri ile birini mutlu etmek - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2
Berhetiyye>#1 berhetiye "kazmez" zikri ile birini mutlu etmek
devletiebed 16:04 22.05.20
Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Badekimki13 19:21 27.10.20
Celil Nickli Üyeden Alıntı:
Uzun bir aradan sonra herkese selamlar havasokulu ailem. Olmadığım süre içerisinde oldukça tecrübeler elde ettim,yeni şeyler öğrendim ve tecrübelerime dayanarak sizler ile paylaşmak istedim.Herneyse direk başlıktaki konuya geçmek istiyorum. sizlere elimden geldiğince bilgilerimi aktarmaktan onur duyarım.Konu ile ilgili özelden sorularınızı sorabilirsiniz. Evettt "KAZMEZ" berhetiyede geçen isimlerden biridir.KAZMEZ son derece
büyük enerjiye sahip bir isimdir (YA MUHEYMİN) ismi celili olarak da bilinmektedir.Genel olarak bereket vs şeyler için kullanılsa da bilinmeyen önemli uyuglamalarda da kullanılabilir bugün size Telepatik yolla,ilham ile birisini nasıl mutlu etmenin çalışmasını anlatacağım.Bundan evvel önce güzel güçlü bir korunma yapmanızı ve herhangi bir günlük,amber veya öd ağacı tütsüsü yakmanızı öneririm.Ayrıca çalışmanın saatini her zaman gece 12 den sonra yapmanızı tavsiye ediyorum (sabah namazına kadar).Kimsenin olmadığı sessiz,sakin ve temiz bir odaya geçin ve secdeye karşı oturun.Korunmanız olduğu için korkmadan ve kötü şeyler düşünmeden rahat rahat çalışmanızı yapabilirsiniz.


Ben çalışmamı yapmadan önce en az 1 veya 3 sefer arif pamuğun berhetiye havas ve esrarındaki duayı okuyorum ve niyet olarak bana yardım eden tüm görevlilerin ruh ve ruhaniyetlerine bağışlıyorum diye belirtiyorum.Sonra zikredilecek ismi çekmeye başlıyorum(tam bir inanç ile)
*****Yapacağınız uygulama ulvi bir iş olduğu için okuma şekli şöyledir:100/1000/10.000 DAHA ETKİLİ OLMASINI İSTİYORSANIZ OKUMA YAPACAĞINIZ KİŞİNİN ADININ EBCED DEĞERİ İLE DE OKUYABİLİRSİNİZ.
"KAZMEZ" zikrini yaptıktan sonra niyetimi belirtiyorum:
"EY BU İSMİN HADİMLERİ FALAN KİŞİNİN OĞLU/KIZI FALANIN MUTLU OLMASI İÇİN AKLINA BİR FİKİR AŞILAYIN."
Hu şeklinde üflüyorum.SALAVAT,FATİHA GETİRİP 1-2 DK SESSİZCE BEKLİYORUM VE ÇALIŞMAMI BİTİRİYORUM.

NOT:Tecrübelerim gereğince bu yazıyı yazıyorum sevgili dostlar.Daha önce bunu tecrübe ettim,olumlu sonuç aldım ama şunu unutmayın sakın olaki bu ulvi işte ,sufli sayısında okumasını yapmayın gerçekten çok büyük bir tehlike söz konusu olur kaş yaparken göz çıkarmayın.Bu benim öğrendiğim ve belli aralıklar ile yaptığım bir uygulamadır.Takipte kalın bu büyük bir seri olacak ve devamı gelecektir inşAllah

Buhur yakmazsak olur mu
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Afatsum 17:57 05.09.21
Secretque 18:12 05.09.21
1 2