Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları

Yokluk bir varlıktır - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları>Yokluk bir varlıktır
Snipper 17:40 04.07.18
Değerli dostlar..Yokluk denilen Mutlak yokluk değildir..Her şey yok dan var olur..Mutlak yokluktan bir şey var olmaz..Mutlak var olanda yok olmaz,yok edilemez..Yok denilen maddenin farklı bir soyut enerji türüdür..Bu enerji var ile yok arasında bir döngü içindedir..Yaratıcı da bu yaratmış olduğu var ile yok, soyut ve somut döngüden münezzeh ve öte olandır..Hiçbir yaratılmış beyin düşünce veya materyal yaratanını tarif edemez ve algılayamaz..Yaratıcı zaten soyut'un ötesindedir..
Tuvale yansıyan somut resim asla onu çizen soyut tasarımcıyı tam anlamı ile tarif edemez..
Zaten biz bunun için AL-LA-H deriz..Al var demektir..La yok demektir...Yani var+yok=H-hu-hü..Hüviyeti ile O'' demektir..
Tanrı diye de bir şey yoktur..La ilahe= Tanrı-ilah yoktur....İllaAllah= İl..Sadece Allah olan Alla-Hu(O) var demektir..+1 ile -1 asla asli olan 1 tamı temsil etmez..!
İnsanlarımız Arapların zihinlerinde olana tabi olup onların zihinlerinde olan anlayışı din edindiğinden bu yana..İslam sancağı yerden kalkmamıştır..Bu hurafe bakışı ve anlayışı insan kendi zihninde değiştirmediği müddetçe de..! Allah insanın kaderini değiştirecek değildir..Asli Kuran da Arapça değil.! Dijital Allahça dır..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
İpek 13:31 05.07.18
Hiçlik gibi anladım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ahmet27300 23:29 23.03.20
Gerçek manada yokluk yoktur. Hiçlik değersizlik manası taşıyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up