Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları

Momo oyunu - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları>Momo oyunu
Jq 23:49 06.03.19
Momo oyunu çocuklar için tehlike saçıyor
Tüm dünyada intiharlara neden olmasıyla gündeme gelen ‘Mavi Balina’ oyunundan sonra şimdi de çocuklar için tehlike saçan ‘momo’ isimli oyun endişelere yol açıyor. WhatsApp üzerinden yayılan oyun çocuk ve gençlerin kendilerine zarar vermesine sebep oluyor.
Momo oyunu
Momo ile ilgili ne yazık ki hiçbir veri kesin değil. Bilinen tek şey Japonya(+81), Kolombiya (+52) ve Meksika’da (+57) uzantılı 3 ayrı numaranın oyunla ilişkili olması. Momo ile ilgili bir diğer iddia ise Youtube üzerinden yayılıyor olması ve çocukların en çok oynadığı Mine Craft adlı oyunda bir oyun karakteri olarak karşılarına çıkıyor.

"Her şey bir Facebook sayfasında başladı. Bir grup insan, yabancı bir numarayı aramak konusunda birbirlerine meydan okumaya başladılar. Birçok kullanıcı Momo'ya mesaj attıklarını ve geriye mesaj olarak şiddet içeren fotoğraf geldiğini söylediler. Bazıları tehdit içeren mesajlar aldıklarını ve hatta bazıları da kişisel bilgilerinin açıklanacağı konusunda tehdit edildiklerini söylüyor."

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Reis 23:49 06.03.19
Bizim çocukluğumuzda korku filmleri vardı katil çaki 1. 2. 3. 4. Diye seri yapmıştı kimseyi öldürmedik Allaha şükür şimdiki nesil tam fiyasko Allah yardımcımız olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Lila 15:41 25.05.19
fener 22:47 02.06.19
Allah korusun. çok çirkin de birşey . ne zaman görsem korkup resme bakmıyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi