Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları

70 yıldır yemek yememiş - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

1 2 
Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları>70 yıldır yemek yememiş
fanatik 09:06 10.04.19
70 YILDIR YEMEK YEMEDEN YAŞIYOR ; PRAHLAD JANİ
70 yıldır yemek yememiş

8 yaşında bir tanrıça tarafından kutsandığını ve o tarihten beri hiç bir şey yemeden içmeden yaşadığını söyleyen Hintli Yogi Prahlad Jani, hayatını bir tapınakta sadece meditasyon yaparak ve oturarak geçiriyor . 8 yaşında ilahi bir güç tarafından kutsandığını ve o zamandan beri böyle yaşadığını söyleyen Jani , yemeğe ihtiyaç
duymadığını ve bu şekilde yaşamasının sırrını ise damağında bulunan deliğe borçlu olduğunu iddia ediyor . Neyle beslendiği sorulduğunda da Tanrı Anba ‘nın desteği ve pranayla ( bir çeşit yaşam enerjisi ) beslenerek hayatta kaldığını söylüyor.
Durumunu merak eden doktorlar tarafından gözlem altına alınan Jani, iki hafta tutulduğu hastahane de dediği gibi hiç bir şey yememiş ve yapılan test sonuçları vücut mekanizmasının normal bir İnsanın ki gibi olduğunu göstermiş .
Hiç bir şey yemeden içmeden yaşayan insanlar “ ototrof” olarak adlandırılıyor. Bir Rus ototrof olan İrina Novazhilova canlıların ototrof ve heterotrof olarak ikiye ayrıldığını , fotosentez yapan bitkilerin büyük kısmının ototrof grubuna girdiğini ve yemek yemeden yaşayan insanların bitkilere daha yakın olduğunu ifade ediyor .

Ben pek inanmadım hatta hiç inanmadım, mümkün değil.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Citlembik 09:08 10.04.19
Bilimsel açıdan imkansız.
Muhtemelen gerçeği yansıtmıyor. Uzak doğu mistisizmi bu tür şeylere daha müsait ve taraftar buluyor. Ki bu da inandırıcı olmasına en azından ihtimal veriyor.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Dua 09:08 10.04.19
Neden bu nasil bi sacma inanc sistemi varolus yolunda var olan gidalari ve sivilari almadan nasil bi varlik ortaya cikacak,o kendi kendini kutsamis ve insan ac ve susuzken nekadar devam edebilir?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ezo 09:11 10.04.19
Cokta marifet değil hani. Önemli olan yiyorken farkındalık yaşamak. Marifet duygu ve hislerin iptali değil ıslahıdır. Hindistanda kadınlara yaklaşmamak için kendini hadım edenler var.

Bir Allah dostu kırk gün yemek yememiş sonra bunu ziyafete davet etmişler. Sofrsda her türlü yiyecek gülmüş yemem, yemeyecegim demiş. Azsonra azından siyah bir hayvan çıkıp saldırmış yemeklere. Tamam şimdi nefsimden kurtuldum işte demiş kendi kendine. O esnada kalbine bir İlham gelmiş Allahtan.

KULUM BİZ SENİ ONUNLA SEVİYORUZ.

Esenlikler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 09:12 10.04.19
Yazıdan sonra bütün yorumları da okudum ve insanın nasıl da kendisine yabancı olduğunu tekrar gördüm.
Ben bunu başaralı üç yıl olacak. Geçen gün yorumlarda da bahsi geçmişti, konuşmuştuk.
Zamanı bükme terimi ile ifade edilen, zamanı yavaşlatma, hızlandırma gibi şeyleri de yapabiliyorum. Geçen hafta da yerçekimini ortadan kaldırdım.
Peki bunları nasıl mı yaptım? Elbette düşünce gücü ile. Elbette bana bahşedilen beyin ile.

Özür dilerim ama, hiç soru sormuyor ve araştırmıyorsunuz. Ya küfürler ediyor, ya da aşağılıyorsunuz. Sadece şunu bilin arkadaşlar; insan, eğer kendisini temizlemeden kendisindeki gücü anlayabilse idi, tek başına dünyanın başına bela olurdu.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nani 09:14 10.04.19
Sen kralsın ya sana kimse birşey diyemez.

Mesela geçen Ben de düşünce gücüyle Kuyruklu Yıldızın kuyruğundan tuttum iki tur attırdım..
Bu işler böyle ne kadar düşünce o kadar güç
Düşünce bir yerlerimiz acıyor

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Godiva 09:15 10.04.19
şahsi fikrim yemek yemeden 2 hafta dan fazla dayanamayacagi..zaten doktorlar 2 hafta demiş neden 3 ay incelememişler bir kere vucut maddesel..bu kütleyi devam ettirebilmek icin bir ek gerekli ..hiç birşey yapmasa kaslarin kasilmasi kalbin atmasi bile bir enerji gerektirir...bitkilerde yapraklarindaki hücreler guneş enerjisini normal enerjiye ceviriyor hadi..bu neyi ceviririyor..biraz uçuk geliyor bana..şoyle olabilir enzimlerle ilgili pankreas bobrek bezleri vs degişik calişiyor olabilir cok minimum enerjilerle idare edebiliyor olabilir ama hiç birşey yemeden yaşamasi mümkün gelmiyor ..yorum tabi..bilimsel aciklayan varsa aciklasin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 09:16 10.04.19
Avustralyalı bir kadında bunu yaptığını söyleyip, hatrı sayılırda takipçi edinip, beş kişinin ölümüne sebep olmuştu... kendisini evinde gözlemlemeye gelen habercilerin karşısında üç gün aç kalmayı başarıp 4. Gün hastaneye kaldırılmıştı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Reis 09:17 10.04.19
Yenilmesi gereken bir sürü nimet nefis nefis mis gibi yiyecekler içecekler varken kendine zulüm yapıp aç kalmak nedir buna Allah vurmuş beyni yanmış yalancı olmuş

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Atlas 12:30 10.04.19
Düşünce gücüyle senelerce yemeden yaşamak mümkün. Tabi önce kişinin kendini çok iyi eğitmesi gerekir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2