Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları

7 varlık? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları>7 varlık?
Ezo 09:16 28.06.19
kuranda yazdığına göre evrende varolan varlıklardır ve toplam 7 tanedirler.

insanlar, hayvanlar, bitkiler, melekler, cinler bilinmekte, diğer 2 varlık ise bilinmemektedir.

Bu 2 varlık nedir bilen var mı yada tahmini olan

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Mube 09:17 28.06.19
Bismillahirrahmanirrahim.
Yüce Allah bize ona ulaşmak için onun gibi olmaya calismamizdan bahseder. Niceleri sonsuz olmak kudretini elde etmeye çalıştılar. Rabbimin ismiyle tevbe ederim, yuce allah beni affetsin. Bunu başardılar. Sonsuzlukta yaşamanın sırrını keşfettiler. Bu bir lanettir. Sonsuzlukta sıkışıp kalmak. Allaha sigirim. Biz ancak yaşamak istemeyiz. Sonsuzlukta sonsuz nimete erişmek isteriz. Yüce Allah onları affetsin.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zen 09:18 28.06.19
Yecüc Mecüc
Bakteriler virüsler
Uzaylılar ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
selcuksassa 09:19 28.06.19
Bazı varlıklar vardır .göremezsiniz kimileri saydam kimileri isikkimileri çok hızlıdır. benim gördüğüm, çarşıda kalabalığın içinden geçen 2 metre kadar boyu olan bir varlık . Görünme anı gündüz 3 4 sıraları yüzlerce insan görmedide sen nasıl gördün diyeceksiniz insan beyni yarı uykulu vaziyette yürürken beyin daha hızlı çalışmakta ve olayları kaydetmektedir buna alfa bakışı denmektedir arastirmalarim sonucunda öğrendim her yarı uykulu vaziyette görülecek diyede bir şey yok tesadüfler sonucunda veya o varlığın görünmek istemesi ve enerji durumunuza bağlı olarak gelişmekte olaylar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nedime 09:21 28.06.19
Abi ben artik görmek istemiyorum sizleri dedim bi daha görünmediler.Valla insanlardan dolayi hepsine gider yapiyorum deli hareketler bu işimize yaramaz diye gidiyorlar herhalde.Ama abi son bir aydir artık küçük siyah Cüceler küçük dedeigim yine yarim metre var yani gozukuyorlar koruyucu olarak.bunlari ilk görüyorum.

Murat Ada görme bence cin onlar ve kötü....çok gördüm onlardannnn..zarar verir..büyü veya musallat vardır..

Aynen alfa frekansında gözüküyorlar.6 çeşit varlık gördüm...kimi iyi kimi kötü....yolda yürürken..kisileri farklı görebiliyorsun...bazen kişinin üzerindeki varlığı....bir tane parasını sex yoluyla kazanan biri vardı...üzerindeki varlığı anlatamam..sinemalardaki varlıklar gibiydi boynuzlu...anaaa kim geliyo dedim.....sonra kişinin içine girdi kadın piyasa çıktı..çok değişik olaylar fakat yanlız kalınca alfa dayken sürekli duyduğum için tedirginim...alfa frekansını giriş çıkış yapabilirim....gecmise ve geleceğe gidiş yapıyorum.....bu astral mi ?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Baradiel 09:23 28.06.19
Bunu bende duydum ama bu iki tanesinin hala daha bir muamma olduğunu biliyorum.Daha insanlık bunların ne olduğunu bilmiyor.

Dünya gibi 17 milyar gezegen var evrende. belki daha da fazla.Bence 6.sı uzaylılar.Diğerini merak ediyorum.Orblar olabilir mi?Onları İnsanlar, sadece belli bir frekans aralığında duyabilmekte ve görebilmektedirler.

Bence insanlık uzaylıları yavaş yavaş keşfetmeye başladı.Diger kalanını yani 7.'yi ne zaman keşfederiz bilmiyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
efe01 19:54 15.07.19
Belki evrenler,yıldızlar gibi cisimler olamaz mı?Rabbim doğrusunu bilir tabiki.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi