Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları

EEG (elektro-ensefalo-grafi) Klonlama - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları>EEG (elektro-ensefalo-grafi) Klonlama
fanatik 16:34 25.11.19
ZİHİN KONTROLÜ

EEG (elektro-ensefalo-grafi) KLONLAMA‼

Bilgisayarlar vasıtasıyla öfke, acı, endişe, küçümseme, ümitsizlik, dehşet, sıkıntı, korku, hayal kırıklığı, kin, kızgınlık, hiddet, gücenme, üzüntü, kıskançlık, haset ve teröre yatkınlık içeren menfi duyguların frekansları teşhis edilmekte ve "duygu imza kümeleri" olarak EEG'den ayrılmaktadır. Bunların frekansları ölçülmekte ve belirli frekans kümesi sentezlenip başka bir bilgisayarda sınıflandırılarak biriktirmektedir. Bu duyguların her bir grubu ayrı ayrı etiketlenip 25. kare prensibiyle belli ses frekansları altına yerleştirilmekte ve hedeflenen bir insanda veya insan grubunda hedeflenen duyguların ortaya çıkması için beyinlerine gönderilmektedir.

Irak Savaşında bu metod kullanılmış, Iraklı askerlerde korku, umutsuzluk, hayal kırıklığı, dehşet duyguları uyandırılarak direnmeleri engellenmiştir.

Kapalı Devre k
Kamera Sistemleriyle bir insanın aurası, parmakizi, avuçiçi, göz irisi, yüzü, retina tabakası, el yazısı, yürüyüş ve yüz ifadesinin biyo-ölçümleri alınır ve tanımlama sistemlerine aktarılır. Bu şekilde o insanın hastalıkları, zayıf noktaları, hafızasındaki gizli kayıtlar ve ruh hali belirlenebilir; ekrana yansıtılabilir, beyin faaliyetini kontrol edecek uygun dalgalar gönderilebilir. Ayrıca, belirlenen kişiye uygun feromonlar seçilerek belirlenen amaç doğrultusunda yönlendirici parfüm yapılabilir. Bu metod özellikle devlet adamları ve etkili kişilerde uygulanır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
imza27 17:05 20.03.20
hayli garip ve tühaf böyle şeyler gördükce bi garipleşiyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up