Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları

Reankarnasyon Fitnesi ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Beyin Fırtınası & Akıl Oyunları>Reankarnasyon Fitnesi !
Arma 00:08 17.01.20
Aramızda —Reankarnasyon—fitnesine inanan varsa yazıya kulak versin inşaallah;

İnsan donmuş enerji kütlesi, etrafına dalga, dalga yayın yapan bir cihaz gibidir,düşünceler, beynimizden yayılan hisler, haller, evrenin zaman ve mekanla sınırlı olmayan katmanında kayıt olmakta yazılmaktadır.

Örneğin mahalleden 50 yaşında Rüstem ağabeyimiz vefat etti, hakkın rahmetine kavuştu var sayalım, ölümünün ardından 20 yıl sonra mahalleden veya ilçenin uzak bir köşesinden 15 yaşındaki bir çocuk bir vesileyle bilinç dışında sıçrama yaşadı, bir hal, bir hissediş haline girdi ve bir şekilde her nasıl olduysa Rüstem ağabeyin kayıtlarıyla bilincini eşitlediği anda bu çocuğun ayna nöronları bilgiyi, ölmüş olan şahsın bilgi arşivini okumaya başladı, bu çocuk meseleyi bilmediği için, kişilik bölünmesi yaşadığı için, etrafında bu konuda pofpoflamasıyla Reankarnasyon yaşadığını, daha önceki hayatında RÜSTEM ağabey olduğuna inandı ve ağabeyimizin eşiyle çocuklarıyla tanışmak istedi, bu çocuk Rüstem ağabeyin 50 yıllık hayatını bülbül gibi şakır, her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatır, hatta Rüstem ağabeyin eşinin itikadı zayıfsa bu hadiseye inanabilir, kanabilir, bazı İnsanlar görürsünüz ben Hz İsayım, Hz Musa’yım, Hz Mevlana’yım diye gezinir, söylenirler, bu insanlardada durum aynıdır, Hz Mevlana’nın mesnevisiyle, ruhaniyatıyla öyle bir sarmal, öyle bir dolanık olurki belli bir bilinç haliyle Hz Mevlana bilinciyle eşitlenir, kendisini Hz Mevlana zanneder, öyle hisseder, ayna nöronları hadisesi böyle acayip durumları yaşatır insanlara, beynimiz gerçekle, hayali ayırt edemez gerçeklik olarak yaşar.

Bu anlattığım mesele Bursa, Antep, Mersin, Konya gibi illerde daha çok yaşanma sebebi o bölgelerdeki pozitif enerji yoğunluğu sebebiyledir.

► Allah, sizi annelerinizin karnından hiçbir şey bilmezken(bilgi, yaşanmışlık yoktu deniliyor) çıkardı ve umulur ki şükredersiniz diye işitme, görme (yeteneklerini) ve (idrak etmek için) gönüller verdi.(78/Nahl)

► O gün, her insan topluluğunu imamlarıyla çağırırız. Kime de kitabı sağından verilirse bunlar, (sevinç ve müjde içinde) kitaplarını okur, kıl kadar dahi olsa zulme uğramazlar. (17/İsrâ 71)

► Kitabı sağ tarafından verilene gelince: “İşte kitabım! Alın okuyun.” der. (69/Hakka 19)

► “Şüphesiz ki ben, hesabıma kavuşacağımı yakinen biliyordum.” (69/Hakka 20)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Torlak 00:10 17.01.20
Kuranda birçok ayette reenkarnasyon reddedilir.
Nihâyet onlardan birine ölüm gelip çattığında der ki, Rabbim beni geri gönder! Ta ki boşa geçirdiğim dünya hayatımda artık iyi ameller işleyeyim. Hayır! O, söylediği boş bir laftan ibarettir. Onların arkalarında ise, yeniden diriltilecekleri güne kadar bir berzah vardır.” (Mü’minûn, 23/99-100)

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mucella 00:10 17.01.20
malesef reankarnasyona inanan var ustelik kurani kerimde bahsediyor diyebilecek kadar cahilane imani zayiflikla

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 00:11 17.01.20
Ayna nöron mu, yoksa Rüstem'de yasayan cinninin cocuğa da musallat olması mı?

Kayıtlar çocuğun degil cinninin !

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi