Bilim ve Teknoloji

Uçan askerler geliyor! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Bilim ve Teknoloji>Uçan askerler geliyor!
Cennet 11:16 10.02.19
Yakın zamanda hava kuvvetlerinde sadece savaş uçakları ya da insansız hava araçları olmayacak. Jetlere askerlerde havadan eşlik edecek. İlk adımları geçtiğimiz gün atıldı. Dünyanın ilk uçan askeri komutanlara gösteri yaptı.

Hava kuvvetlerinin çehresi değişiyor. Uçan askerler gerçek oldu. İngiliz Deniz Kuvvetleri Komando Eğitim Birliği'nden 39 yaşındaki yeşil bereli komando, dünyanın ilk uçan askeri ünvanını aldı.

Frank Zapata isimli çılgın mucit, Demir Adam filmlerinden esinlendi. Bilim kurguyu hayata geçirdi. Uçan elbise icat etti. İlk başlarda pahalı bir oyuncak olarak görülüyordu. Ancak askeri kuvvetler potansiyeli gördü. Hava kuvvetleri bünyesine katmaya karar verdi.

İngiliz komandosu, kısa bir eğitimin ardından 1000 beygir gücündeki motorları giydi. Askeri parkuru saniyeler içinde geçti. Başarılı bir şekilde inen komando, komutanlar tarafından da tebrik edildi. Uçan elbisenin seri üretime geçmesiyle birlikte, askeri alanda da kullanılması bekleniyor.
Kaynak:Haberler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Nani 14:50 10.02.19
Öyle uçak gibi tam hareketleri hızlı bir biçimde yapamıyorsun şimdilik. İzledim videosunu o suya su püskürterek denizlerde dolaşanlar var ya ona benziyor
Tabi geliştirilecektir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
fth7 23:09 23.12.19
Och 23:31 23.12.19
hepimiz birer tane alalım musallatsız uçuş yaparız

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Logos 23:38 23.12.19
Askeri veya sivil her enstrüman insansız , her dediğini yapacak duygusuz, hiç yorulmayan , suç ortaya çıktığında "teknik sorun" diye sıyrılabilinecek yapay zekâlara devredilirken uçan asker tutmaz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi