Bilim ve Teknoloji

Karadelik - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Bilim ve Teknoloji>Karadelik
Jq 17:48 10.04.19
İlk karadelik fotomuz hayırlı olsun

Karadelik

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Atlas 18:00 10.04.19
Hayırlı uğurlu olsun Bir de diğer tarafta neler olduğunu fotoğraflasalar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BeyazMor 16:15 26.08.19
Kara Delik'in zıttı "Beyaz Delik"

Beyaz deliklerin kara deliklerin aksine kütle çekim kuvvetine değil, tam tersine bir itme kuvvetine sahip olduğu düşünülüyor. Kara deliklere arttıkçe etkisi artan ve zamanın bile yavaşlamasına yol açan yer çekimi, beyaz delikler etrafında ters şekilde işliyor. Bir başka deyişle beyaz delikler çekmiyor itiyorlar. Yaklaştıkça itiş kuvvetlerinde de artış yaşanıyor. Beyaz delikler kara deliklerin aksine isimlerini borçlu oldukları beyaz ışıklar saçıyorlar. Yani bir bakıma enerjiye sahipler, ışıma üretiyorlar.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 16:16 26.08.19
Bir teoriye göre beyaz delikler, kara deliklerin çıkış noktasıdır. Karadeliğin yuttuğu bütün maddeleri ışığı, fotonları v.s gibi bunları başka bir boyuta ve ya uzay zamanın başka bir noktasına yüksek hızla püskürtüyor. Nasıl ki kara deliğin olay ufkuna giren madde ve ışık kaçamıyorsa, muazzam bir çekiş kuvveti varsa, beyaz deliklerede yaklaşmak mümkün değildir. Muazzam bir itiş kuvveti vardır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Reis 16:16 26.08.19
Böyle birşey yok holywood ve nasanın bilim kurgu filmlerinden türeyen zamanın firavun sihirbazları.hak hakikat çok ötede Arz ve Arş sistemli entegre bir sistem vardır.bu tip yalan yanlış şeyler hakikat-i örtmek için yalanlardır.Yabancı sermaye Borsada spkülasyon yapar.gıdada gdo,ticarette yalan sermayedir.reklam sinemada aldatmaca üzerine kurulur.aynı olay Nasa uzay adı altındada yapılmaktadır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi