C-Ç Harfleri ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada CAMi - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2
C-Ç Harfleri ile Başlayan Rüya Tabirleri>Rüyada CAMi
NGB 18:34 31.10.22
Rüyasından cami gören kişinin ekmeğine haram karışmaz. Bu kişi dinine düşkün ve bağlı kimsedir ve dini görevlerini her daim yerine getirir. Cami aynı zamanda para kazanmak için bir işle meşgul olmak anlamına gelir. Şehirde görülen cami saygı duyulup, hürmet edilmesi gereken aile büyüklerine işaret eder. Günahsız birinin camiye girmesi çok güzel şeylere işaret eder. Ruhun ve bedenin temizliğine, adil olmaya, eline, diline ve beline hakim olmaya ayrıca dine duyulan sevgi ve saygıya işaret eder.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
NGB 15:05 16.11.22
Rüyada camide olduğunu görmek, yakın zamanda kişi için çok hayırlı bir kapının açılacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren rüya sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına alamettir. Bir tercihte bulunmak veya yol ayrımına gelmek şeklinde de yorumlanan rüya, özellikle manevi açıdan tatmin yaşanacağını, hiçbir olumsuzluğun kişiyi durduramayacağını, elindekinin kıymetini bilerek, şükür dualarını eksik etmeden hayatına devam eden kişinin pek çok sevap kazanacağını da bildirir. Camide olduğunu gören kişiler Kuran yolunda giden, Allah’ın emirlerine harfiyen uyan, ibadetlerinde eksiklik olmayan kişilerdir. Yaşlılar için Hac ve Umre yolculuğu yapacaklarını, evlatları tarafından hürmet göreceklerini, sağlık sorunları olmadan, güzel bir yaşlılık dönemi geçireceklerini ifade eder.
-----------
Rüyada Camide Olduğunu Ve Namaz Kıldığını Görmek
Her türlü isteğin karşılık bulacağını ve kişinin uzun ömründe dünyevi her zevki tadacağını ifade eder. Evlenmek, yuva sahibi olmak, güzel evlatlar yetiştirmek anlamına gelen rüya, zengin kimseler için pek çok hayır işi yapacaklarına, hayrat, cami, okul yaptırarak sevap kazanacaklarına yorumlanır. Eve giren her lokmanın helal olduğuna dikkat çeken rüya, yalandan, kibirden ve riyadan uzak yaşanıldığına, sade ama huzurlu hayata işarettir. İslami alimlerden ders almaya, önemli bir mürşidin izinden gitmeye ve kendini inanç yönünden her zaman ayık tutmaya da yorumlanır.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2
Cevapla Up