C-Ç Harfleri ile Başlayan Rüya Tabirleri

Rüyada çorba - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
C-Ç Harfleri ile Başlayan Rüya Tabirleri>Rüyada çorba
Havasokulu 10:22 29.09.17
ÇORBA: Rüyada bir kap içinde çorba olduğunu görmek, hayır ve berekete delâlet
eder. Çorbayı içmek, rızık ve menfaate işarettir. Rüyada çorbayı içerken üzerine
döktüğünü görmek, işlerin dağılacağına ve üzüntülerin geleceğine delâlet eder.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
NGB 10:50 29.11.22
Rüyada çorba içmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına alamet eder.
-------------------------------------
Rüyada Mercimek Çorbası İçmek
Rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı adımlar atarak çok büyük bir güç sağlayacak bir makama geleceğine, kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına rivayet eder.
-----------------------
Rüyada çorba görmek, dünya malına sahip olmaya ve bolluğa kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin uzun ömürlü ve sağlıklı olacağı, bir elinin yağda bir elinin balda keyfince bir yaşam süreceği ile tabir edilir. Ters giden işlerin yoluna girmesi, bozulan planların ve projelerin yeniden gündeme gelmesi ve bu defa başarılı sonuçlar alınması ile tabir edilir. Rüyada çorba görmek, müjde ile gelecek olan güzel haberlere ve gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir zaman geçim sıkıntısına düşmeyeceği, faturalarını ödemek için kara kara düşünmek zorunda kalmayacağı ile tabir edilir.
--------------
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up