Celcelütiyye ve Havassları

Celcelutiye Duası Tüm Musibetlere Karşı Koruma Kalkanı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Celcelütiyye ve Havassları>Celcelutiye Duası Tüm Musibetlere Karşı Koruma Kalkanı
Tuana 22:48 23.09.19
Celcelutiye Duası Tüm Musibetlere Karşı Koruma Kalkanı

Evet bu mübarek dua kişinin her türlü musibete karşı adeta bir koruma kalkanı edinmesine vesile olmaktadır ve yazının sonunda aktaracağımız bu duayı tarif ettiğimiz şekli ile okuduğunuzda Allah’ın izniyle bu sonucu elde edeceksiniz.

Evet, eğer bundan sonraki hayatınızda her türlü musibetin belasından kurtulmak ve kendinizi tam bir emniyet içerisinde hissetmek isterseniz, bu duanın mucizevi özelliklerini hayatınıza aktarmaya çalışmalısınız, şöyle ki:

Gece uyumadan önce 1 defa celcelutiye duasını baştan sona kadar okur, ardından da Fatiha Suresi’ni 3 defa okursanız, inşallah her türlü musibetin ve sıkıntının defolup gittiğini ve uyandığınızda kendinizi kuş gibi hafif hissettiğinizi fark edeceksiniz.

Bu mübarek uygulamayı tarif ettiğimiz şekli ile yapabilmeniz için yazının sonuna celcelutiye duasının orjinal metnini alacağız. Bu metini esas alarak tarif ettiğimiz şekilde gece uyumadan önce bu uygulamayı gerçekleştirirseniz, Allah’ın izniyle musibetlerin defolup gittiğine ve saadetin sökün edip geldiğine şahit olacaksınız.

Celcelutiye Duası Zenginlik ve Bolluk Getirir

Bu mübarek uygulama kişinin her türlü musibetten muhafaza olmasına vesile olduğu gibi, aynı zamanda fakirlik illetinin son bulmasına; zenginliğin, bolluğun ve bereketin sökün edip gelmesine de vesile olmaktadır ve bunu gerçekleştirmek için yine şu şekilde hareket etmelisiniz:

Öğle namazını müteakiben sessiz bir yere geçmeli ve celcelutiye duasını zenginliğe ve bolluğa kavuşmak maksadıyla baştan sona kadar 1 defa okuduktan sonra 21 defa Ya Rezzâk esmaül hüsnasını okuyarak bu uygulamayı gerçekleştirmelisiniz.

Tarif ettiğimiz şekilde bu uygulamayı yaptığınızda, Allah’ın izniyle en kısa zamanda fakirlik illeti son bulacak ve zenginlik içerisinde bir hayat yaşamanın huzuruna vasıl olacaksınız

Yine bize aktarılan bilgileri esas aldığımızda bu mübarek uygulamanın aşk ve muhabbet uygulaması olarak da okunabildiğini görmekteyiz ve bu uygulamayı gerçekleştirebilmek için de sabah uyandıktan hemen sonra celcelutiye duasını 2 defa baştan sona kadar okumalı, sonrasında da esmaül hüsnasını 99 defa tekrar ederek amacınıza vasıl olmaya çalışmalısınız.

Bu uygulamayı gerçekleştiren binlerce insanın kalbindeki masum sevgiye ulaştığı defalarca gözlemlenmiş ve tecrübe edilmiştir.

Cesaret için Celcelutiye Duasının Müthiş Etkisi

Ve tabii ki celcelutiye duası gün içerisinde toplamda 3 defa okunduğunda, kişinin özgüven ve cesaret duygularının tavan yaptığı (yani bu uygulamayı gerçekleştiren insanın cesaret ve özgüven anlamında son derece güzel noktalara ulaştığı da) defalarca bildirilmiştir.

Hatta Hazret-i Ali efendimizin bu dua sayesinde cesaret kahramanı olarak birçok savaşta ön plana çıktığı ve gayet atılgan bir şekilde hareket ettiği bildirilmiştir.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zümer 23:05 23.09.19
Hergun yeniden keşfedilecek bir dua. Rabbim nasiplenenlerden eylesin. Hamdolsun gecde olsa tanışmak nasip oldu bu dua ile. Her yaraya yarabandi olacak bir sifa. Her Beyiti tek tek tefekkür. Paylaşım için teşekkür ederiz
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Melek41 10:13 24.09.19
Zaten severek okuduğum bir duaydı ve artık korunma yapmak için hergün okumaya çalışacağım bir dua oldu Allah razı olsun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
faydilek 09:14 05.04.20
Allah razı olsun, teşekkür ederim
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Huricihan 09:52 12.05.20
Celcelutiye duası başka hangi şekiller de evlilik için yapilabilir mi?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ADAL 23:28 03.02.21
Merhaba kişide büyü yada cin ve aşık cin varmı yokmu burda bakan varmı?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Gerchavas 18:08 06.07.21
Celceletüye duasini hergün okuduğum gibi evde birde acip dinliyoruz .cok güzel sirli bir kaside.
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi