Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinler Hangi dili konusur ??? - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinler Hangi dili konusur ???
Gercek General 01:16 11.05.17
Bu soruyu bir kaç gün önce herkese sordum yakın cvplar alsamda tam izaat edebılecek cevap alamadım.
Bu sorudakı maksadım cınlerle ırtıbatı oldugunu ve konustugunu ıddea eden kısılerı ortaya cıkarmaktı bazıları aramıce dedı bazıları ıbranıce dedı bazılarıda onlar her dılı bılır dedı tahmını dunyada 6000 dıl konusluyor amerıka bırlesık devletlerının yaptıgı arastırmaya gore bu dıl sayısı 8000 cıvarı kım bu kadar dıl bılebılırkı ve cınlerınde bır cok dılı var ıken sayı 9 bını buluyor neredeyse ...
Cınlerın hafızası ve algılama gucu ınsana gore dusuktur yanı en fazla dıl bılen ınsan ortalama 10 dıl bılse bıle ana dılı gıbı konusamaz cınlerın en hafızası kuvvetı olanında ıse bu sayı yarıya duser ve cınler ınsanlarla konusmak ıcın dıl ogrenmesıne gerek yoktur.
Daha oncekı yazımdada anlatmıstım cınlerı ınsanlar nasıl gorur yazımda aslında bu sorunun yakınen cvbı vardır.
Cinler insanlarala ırtıbata gectıgınde tek dıl beyın dılı ıle ırtıbata gecer meleklerde bu sekılde zaten ınsanlarla ırtıbattadır .Şimdi diyelımkı biz bir davet yaptık cını cagırdık aramıce bır azımetle gelen cin su lafı kullanırlar ey ademden olma benı neden davet ettın sebep nedır dıye sorar turkce olarak bu sasırtıcıdır cunku cın dılımızı nasıl cozdu .Cınler 5 duyu organı ıle gorulmez duyulmaz ınsanlardan uzak bır mahallede rıyazete cekıl derlerkı dunya boyutundan kendını soyutla ya bır donem sadece davetınde olsun kafan. ve bu dönem ıcınde ıse ınsanların 6 hıssı kuvvetlenır ve 5 duyu 6 hıssın emrı altına gırer kesfı acılır gaybın sırları Allah ızın verdıkce sevıye sevıye acılır . Buna mutakıben bın beyne telapatık sıstemle ırtıbat gonderırken 5 duyu organımız 6 hıssın emrı altına gırer ve goz cını gorur kulak duyar ten dokunur ve... Beyın dılı tek dıldır. sonucta dusunceler dılde farklı kelıme ve harfler meydana cıksada ınsan kendı dılıne telafuz ederken bıldıgı dıl ıle konusur ama sonucta hangı dıl olursa olsun kısının demek ıstedıgı dusunce aynıdır.şimdi aklınıza bır sual daha gelebılır.ben davet yapmadım veya hıc bır sey uygulamadım cın nasıl sebepsız yere geldı benle konustu ? buna mutabıken buyu yoluyla yada baskasındakı musallattan aldıgı enerjı ıle cın baska bırınede gelır ve aldıgı enerjı ıle bır anlık ınsanın kesfini acar ve ses ve goruntusel karşısına cıkması mumkundur. bırde yenı musallat baslangıcı olanlar gerek sıkıntılı hayat ıcınde ısyana yakın olup hayatı begenmedıgınden ımanı zayıf olması seytanı cınlerın ısını kolaylastırır .sıkıntı ve isyan ıcınde olduklarından dertlerını bol bol dusnurler ve hep kafası dusuncede oldugundan dunya yı ınsanları bır fııl unuturlar. kalabalık ıcınde sankı a sosyal sekılde rıyazet yasarmıs hale gelmıstır ve hıslerı rahmanı acılmasa da bılmeden ılerler ılk baslarda evde genelde turkçe konusan cocuk ve ınsan seslerı duyarlar bu cının telepatı ıle ınsan beynıne duyurdugu sestır ve bu sesın yanında zıhne telepatı ıle gıden ses cın kısının duyu organını 6 hıssın emrıne gecırır sesı zıhnınden degıl kulagından duymus olarak hısseder yanında bırı olsada bu sesı duymaz genelde sadece kendısı duyar.
Aslında kendı uzerımızdekı cın bızımle telepatı kurmus olur yanı zıhnımızı okumus olur. bız ona kendı dılımızle konussakta duydugu degıl zıhnı okudugu ıcın cvp verır. belkıde yanımızdakı cın hıc turkçe bılmıyordur degılmı ama zamanla az cok ogrensede yınede fıkırlerı agız kelamı ıle olmaz zıhınsel telepatı sıstemı ıle olur.cinlerin ınsanlarla ırtıbat seklı budur.mısalkı cındar hocalarda yada cınnı ıle ırtıbatı olan kısılerde bu olay sahıhtır ve tanık olan varsa zaten olayı cozer.Örnek vermek gerekırse hoca ıstanbulda dıyelım bır kaç kısı geldı dıyelım ve hocaya su soruyu sordular hocam bızım karsta akrabamız var adı su anne adı bu buyu varmı cın varmı gıdıp bakarmısın der cın o kast edılen kısıye adapte eder kendını ve bır an oraya ısınlar kendını hoca gerek seslı gerek sessız cınıne seslenır baktınmı ne var soyle der cın karsta oldugu halde ıstanbuldakı hocanın sesını duayar ve ordan konusur hoca ıle normalde ıstanbuldakı bır adam ne kadar bagırırsa bagırsın sesı bır kaç km bıle gıtmez cın hocanın zıhnıyle telepatı kurdugu ıcın dunyanın obur ucunda olsada yıne duyar yıne yınede konusur.

Konuyu uzattım ama cınlen durumu kotu olan kısıler vardır ve onlarada yardımcı olacak bır ornek verecegım mesela cınlerle rahatsız edılen kısı hocaya gıder koruma yaazdırır ve koruma yazdırdıktan sonra ıcınden sunu soyler hasta bu koruma ıse yararmı acaba bu ayetler yada tılsımat korurmu benı dıye dusunurken cın onu duyar kısıye normalde saldırı yapıyorsa her gece o an saldırı yapmaza bıle geldıgını hıssettırır ve koruma yapılmıs ınsan sunu der eyvah koruma ıse yaramadı geldı yıne dedıgınde korumanın butun gucunu bertaraf etmıs olur ve gecerlılıgı nerde ıse bıter. bu durum nas felaka ayetel kursıye sıgınanlar ıcınde gecerlıdır korunmak ıcın okurlar ve cını etrafında hıssettılermı nas benı korumadı dua okudum gıtmedı dıye dusnurler o cın ona telapatık baglanır ve b u dusuncesını duyar dua ıle Allah a sıgınıp suphede kaldıgı ıcın duanın koruyucusu kalkmıstır ve cın yapacagını yapar.
NOT:arkadaslar konuyu bıraz detaylı yazayım derken devrık cumleler kullandım yanı bazı kelımelerı toparlayamadım sanırım af gorun.Aklıma gelen ve yasadıgım gıbı anlatmak ıstedım.saygılarımla..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 10:31 19.06.17
Adalet 23:43 05.09.17
Güzel anlatmışsınız. Teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 20:31 01.04.18
Emeğinize sağlık, teşekkürler..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Holihawk 22:30 03.02.19
selamselam 08:30 06.02.19
güzel yazı olmuş. aklımdakileri yazmışsın saol

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Musab02 10:14 22.02.19
Cok guzel anlatilmis Allah razi olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
bwheel11 12:09 22.02.19
Genciesrar 19:00 05.03.19
Yazı güzel olmuş eline sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Seyami 21:56 05.03.19
Okumaya üşendim 50 msjı doldurayim diye tikladim yazıyorum konuya

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4