Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Ifrit musallatı - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Ifrit musallatı
El Yiğit 16:02 05.05.19
AhirZaman 04:17 15.05.19
iomegapars 21:41 29.05.19
El Kindi 00:39 30.05.19
Çok ilginç bilgiler...İstifade edelim @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...].

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
onur54 04:22 05.06.19
Bilgi için teşekkürler. Karşılaştığınızda tecrübelerinizi de yazsaydiniz keske

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aeastroom 18:02 24.08.19
islamkalesi 19:33 24.08.19
Gercek General Nickli Üyeden Alıntı:
İnsalar kendını hıc ucuzdan satmaz ne varsa en tehlıkelısı yada en buyugunu anlatırlar. adama cın musallat olur kesın ıfrıttır bu der cın ıse ıfrıtlerden cekınıldıgını bıldıgı ıcın hemen ben ıfrıtım dıyıp adamı daha cok korkutur.Oysakı o hasta olan sahısa sormak lazım ulan sen kımsın kı alım mısın ulamamısın ıfrıt sana neden musallat olsun. kendını ucuzdanda satmıyor.Bu olay hacaların hosuna gıder hasta der hocam bende ıfrıt var hocada dogru evladım ıfrıt var der cunku avamır ervah dese fıyat ucuz olur bak sendekı ıfrıtı aldım ıfrıt cok gucluydu benı cok ugrastırdı borcun 3 mıslı dıyıp tarıfeyı acar hoca.yada yenı ergenler var sankı ervah avamırle bas edebıleceklermıs gıbı ıfrıtlere hayranlık duyar ve yanına en ufak cın gelse bana cok guclu bır ıfrıt geldı ordularaı falan var derler. vb... bır cok hıkayeler..bakın arkadaslarım ben bu zamana kadar 500 cıvarı cınlı seansım da sadece 3 ıfrıtle karsılastım sız gerısını dusunun artık. ıfrıtlerı kontrol etmeyı dusunenlerede uyarım olsun ıfrıt yanına gelınce butun beynını bılgını okur hıc bır formulun tuzagın tutmaz senden en ufak korku enerjısı ıle normal bır cın kagıdı kaldırıyorsa .. ıfrıt aynı boyuttakı enerjı ıle masayı atar kafana yanı psısık guç falan yemıyor butun acıkları bılıyor sadece dua lar korur senın en sıddetlı olarak ılk once 3 nas tır.
saygılarımla ...
::::::::::::::::GERÇEK GENERAL::::::::::::::::::::::
Hiç alakası yok. Güçlüler de müminler güçsüz mü musallat olurlar gerçek general. Çok abartmışsınız. Şeytanda taraftarları da zayıftır. Şeytanın hilesi de zayıftır. Allah'a iman eden müminler güçlüdürler. İnsanlar ademoğlu güçlüdür.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sihirzede 01:30 30.08.19
ŞEYTANIN HİLESİ ZAYIF, AMENNA. AMA HİLE YAPMADAN DİREKT DALIYOR MELUN :-) Kuvvetli ifritlerden kurtulmak için kesinlikle ve kesinlikle dua fayda etmiyor. Boşa kürek çekmek. Mesela örnek: Bana musallat olan melun. BİR TÜRLÜ TAMAMEN KURTULAMADIM ŞU İFROŞTAN. Uzun süre Rukye okunduğu zaman kaçıyor ama yine geliyor. BÜYÜ BOZULMADIKTAN SONRA NE YAPARSANIZ YAPIN, KURTULUŞU YOK-BOŞ. ÖNCE BÜYÜNÜN YAYINININ KESİLMESİ LAZIM. AMA KESECEK ADAM BULAMADIM.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sihirzede 02:59 07.03.20
Güncel... Bir üstteki yazıma baktım da; 30 Ağustos 2019'da, büyü bozulmadan ifritten kurtulmak imkansız demişim. Hey gidi günler hey. Ama bende tam tersi oldu. Hiç bir Hocayım diyen zatın, zerre kadar bile faydası olmadı. (1 tanesi hariç. O da sadece büyülerin 10 taneciğini gözümün önünde suya getirdi. Gerisini getiremem dedi) Gittiklerim hep fasa fisoydu. Yazıdan 1,5-2 ay sonra ifritten kurtuldum. Ardından da 5 ay sonra büyüden kurtuldum. Ama yapan p....nkler bununla yetinmemiş. Bir de cin kabilesi musallat etmiş. Şimdi en son bu musallatlar kaldı. Sayıları çok fazla. Bunlardan bir türlü kurtulamıyorum. Her işimi bozuyor şerefsizler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
nayde 11:37 12.03.20
Hocam benim çinde ifrit herhalde ne yanıtı nede cikiyo 3 yıldır savaşıyorum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3