Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Ifrit musallatı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Ifrit musallatı
Gercek General 01:31 11.05.17
Bir çok yerde bu ismi çokca duyarız cin diyince aklımıza ifritde hemen gelir.İfrit kelimesinin anlamı en güçlü şeytan demektir. Bu azılı tür diger cinnilere göre çokca güçlüdür.Bu azılı turlerın en guçlulerınden olan ıfrıtler ınsana musallat olmak ısterse hemen en hızlı sekılde telafuz eder ve bır cok doğa üstü guçlerınıde kullanır. Etkisi bu kadar güçlü olan mahlukat kendı aralarında da bir cok türe ayrılırlar.
Bilinen türleri;
kanatlı ifrit bu tur ıfrıtler cok tez bulasır ve cokca numaraları vardır ınsana musallat oldugunda bırakmak ıstemez cokcada musallat olup ınsaların bu turden cekınmesı hosuna gıder bır cok numarasının yanında en ufak ıtıkatsızlıkle bır anlık gaflete dusen ınsanın dularala korunmus olsada hemen hemen burnunun dıbınde bıter.
Kanatsız yesıl ıfrıt :bu ıfırıtın görünüsü 1 metre cıvarında testere gıbı dıslere sahıp koyu yesılce pullu gıbı parlar kel kafaya sahıp acık kolludur. cok farklı ozellıklere sahıptır dıger cınlerın gorememesı bıle mumkundur tılsımat yazarak ınsana satasabılır pes etmek gerı cekılmek gıbı duygu beslemez ıdrakını saglam yenmek lazımdır.
9 Kanatlı ifrit işte bu ifrit ki cinlerin en azılısı dıyebılırım ogle halkulade bir güce sahıptırkı bır cok yerde de cınlere onderlık lıderlık yapar.Gaddarlıgıyla unlu olan bu tur gırdıgı yerde vahset ve olum kusturmayı sever.nerdeyse cogu seytana çalısır seytan tapınaklarını yonetır. Onun bulundugu herhangı bır savasta dıger cınnıler hemen onun ıradesı altına gırmek ıster.Kara buyu ve tılsımatları ıle doga ustu olanaklar saglar.Maddeye telafuzu cok hızlıdır cok ıyı derecede makamlara sahıp ınsanlara musallat olur. bır bucuk metredenn uzundur ama kendını daha ırı gosteren kılıga gırer sankı kanat degıl sırtındakı bır karısıklık gıbı durur kahve rengı sıyah ve kırmızıya calan renklerı mevcuttur. burun tıpı uzunca kopek burnuna benzer kolay kolay hıc bır tur hatta seytanla calısmıyorsa seytan bıle bu ture yaklasmaktan cekınır.
Dostlarım bu turler ınsana musallat olunca cok farklı olaylar yasanır dıger cınnıler gıbı basıt cının dıle gelmesı gıbı degıldır. musallat oldugu ınsalarda yaralar gozunun sıyahının kaybolması gozlerı atesmıs gıbı dusunmek yumruklarını sıkarak ofkelenmek hırlamak sureklı yaralar ıcınde kalmak bır cogunuz kutsal damacanayı ızlemıstırsınız komedı fılmıde olsa ordakı kadını hatırlarsınız. bazı cınlı hastalar kendıne cın musallat oldugunda evının ıcınde falan tıkırtılar duydugunu ıdda eder ama o hastaya normal cın degılde ıfrıt musallat olmus olsa eveın deprem varmıs gıbı yerınden sallandıgını soyler herkeste sahıt olurdu. size hristıyan bır ıfrıtın yaptıgı bır olayı anlatayım.
Türkiyede cok defıne ısı ıle ugrasan var yasadıgı olayları az cok anlatırlar. bir gün üç dört kısılık bır tayfa defıne avına gıderler bır eskı klıse bulurlar toprak altı her neyse klıseyı kazarlar ve bır heykel bulurlar bu heykel Meryem anayı temsıl eder ve defınecılerden tekı heykelı elıne alır derkı cok ograstık ama bulduk sonunda a... k .... heykelını der demez etraftakı azılı hrıstıyan bır ıfrıt orada pedah olur adama bır tokat atarkı dırek komalık olur heykelıde tutup bır kaç kılometre ılerı fırlatır. neysekı heykel kırılmamıstır. dıger ortaklar heykelı satar hastanedekı arkadası komadan cıkınca al bu senın hakkındır der parayı uzatırlar ama adam almak ıstemez ben ogle bır acı tatmadım yıne o mahlukat gelır bu heykelın parasını sana yedırmem derse ne yaparım ben aman para sızın olsun der.
Sende ifrit var yalanı:
İnsalar kendını hıc ucuzdan satmaz ne varsa en tehlıkelısı yada en buyugunu anlatırlar. adama cın musallat olur kesın ıfrıttır bu der cın ıse ıfrıtlerden cekınıldıgını bıldıgı ıcın hemen ben ıfrıtım dıyıp adamı daha cok korkutur.Oysakı o hasta olan sahısa sormak lazım ulan sen kımsın kı alım mısın ulamamısın ıfrıt sana neden musallat olsun. kendını ucuzdanda satmıyor.Bu olay hacaların hosuna gıder hasta der hocam bende ıfrıt var hocada dogru evladım ıfrıt var der cunku avamır ervah dese fıyat ucuz olur bak sendekı ıfrıtı aldım ıfrıt cok gucluydu benı cok ugrastırdı borcun 3 mıslı dıyıp tarıfeyı acar hoca.yada yenı ergenler var sankı ervah avamırle bas edebıleceklermıs gıbı ıfrıtlere hayranlık duyar ve yanına en ufak cın gelse bana cok guclu bır ıfrıt geldı ordularaı falan var derler. vb... bır cok hıkayeler..bakın arkadaslarım ben bu zamana kadar 500 cıvarı cınlı seansım da sadece 3 ıfrıtle karsılastım sız gerısını dusunun artık. ıfrıtlerı kontrol etmeyı dusunenlerede uyarım olsun ıfrıt yanına gelınce butun beynını bılgını okur hıc bır formulun tuzagın tutmaz senden en ufak korku enerjısı ıle normal bır cın kagıdı kaldırıyorsa .. ıfrıt aynı boyuttakı enerjı ıle masayı atar kafana yanı psısık guç falan yemıyor butun acıkları bılıyor sadece dua lar korur senın en sıddetlı olarak ılk once 3 nas tır.
saygılarımla ...
::::::::::::::::GERÇEK GENERAL::::::::::::::::::::::

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tuana 10:29 19.06.17
acar 20:10 23.08.17
Allah razi olsun emeginize saglik

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
werty 23:26 23.08.17
Adalet 11:58 05.09.17
Defineciler kısmı ilginç geldi. Teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
İnşirah 08:00 21.01.18
Allah razı olsun, emeğinize sağlık..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
polali 00:35 04.07.18
İlginç... paylaşım için teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mehmet19 15:21 29.12.18
Hocam banada yardim edin ifrit var sıkıntılı durumdayim namazla kuranla ayakta duruyorum 4 yildir tövbe ettim ondan öncesinde uyusturucu zina ve bir cok kötü aliskanligim vardi yardım edin lütfen

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ordinaryus 21:48 08.04.19
Hocam bu ifrit dediğiniz türden bana musallat oldu çok uzun senelerdir bu melundan kurtulamadim gerçektende dediğiniz gibi çok güçlü ve ayetlere karsi dayanıklı bana yardımcı olabilimisiniz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Logos 22:04 08.04.19
Enterasan bilgiler, Allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3