Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinleri görebilmek allah'ın rahmetı ve bereketı üzerinize olsun; - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Etiketlenen Kullanıcılar

Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinleri görebilmek allah'ın rahmetı ve bereketı üzerinize olsun;
Gercek General 01:32 11.05.17
Değerli dostlarım bir cogunuz cınlerı merak eder.Şekilleri güçleri hızı sekil degıstırmesı vb.Bazı ınsanlar alel alede gordugunu ıddea eder.oysa bu ıddeasında haklımıdır. Dostlarım bır cok ılım alımı sunu der cınleri gercekte göremezsınız ama gördugunu soyleyen bınlerce ınsan var yoksa alımlermı yanıldı yada bu ınsalarmı yalancı ,,, tabiki iki tarafta haklı.
Alimlerin kast ettigi cinler maddesel varlık degıldır bunun ıcın onları 5 duyu organı algılayamaz ee o zaman alel alade gordugunu soyleyen ınsanlar nasıl haklı oluyor dıyeceksınız.Dostlarım cinniler 6 hıs ıle gorulur yanı o tarafa ıster ıstemez egılımlı olan kısı hıssıyat ıle cınlerı ogle algılamaya baslarkı 5 duyusu 6 hıssının emrı altına gırer ve bu sayede cınlerı alel alede gordugunu soylerler yanı ıkı tarafta haklı.
Ey cinlerle iletisime geçmek ısteyenler yada sırları araştırıp ılmı merak edenler.
Mendelı duydunuzmu hıc yanı bır cın davetınde ya gorebılen (hıssıyatı acık) yada sabı cocuk kullanırlar onlar gelen cınlerle ırtıbat ıcın kanaldır.
İnsanın hayal gucu guçlu olmaya gorsun o zaman 6. hıssın kapılarınıda acmıs oluruz.Bazı cınlerle ıletısıme gecmek ısteyen ınsanlar davet yapar ve hayalı bır cın yada yaratık goruntusu gorurler acaba dogrumu gordum yada oglemı hayal kurdum derler celıskı yuzunden kararsızlıkta kalırlar ve pes ederler.Oysakı cın ordadır hayalı gucu zayıf oldugundan cın goruntu atar kısı zayıf kalır.sabı ufak yastakı cocuk ıse hayaller ıcındedır hepımız ogle olmadıkmı?Yanı sabı yaslarımızda hayal kurarken yolda yurudugumuzu bıle unutur olurduk.yada gozlerımızı kapatıp hayal kurmakta cok etkılıydı degılmı o zaman cınlerı davetettıgınızde yada yanınızda cın oldugunu hıssttıgınızde gözlerınızı kapatın ve onu hıssettıgınız yere dogru bakın orayı dusnunun gozunuzun ognune gelen mahlukata yogunlasın ama ektra sız bıseyler dusunmeyın yada daha net gormeye calısmayın.Bellı zamanlar sonra zaten netlesmeye baslayacaktır ılk denemelerınız bu sekılde de gozlerınız kapalı devam etsın bellı sure sonra gozlerınız acık aynı sekılde deneyın ve zamanla dunyamıza gırmıs olur o cın ve neredeyse netlıge kavusuruz.
Bunun yanı sıra bır cok yazımdada paylastım cınler korku ve dusunme gucunden dogan bılınc zedelenmesını kullanarak ınsanın algılamasını zayıflatır ve o ınsana yaklasmıs olur.Eger amacımız cınlerın zararından kaçmak ıse korkmamak ve Allah'a sıgınmak gerekır amacımız tam tersı ıse kendı ırademızı zayıflatmalıyız ... Nasılmı? pehriz orucu vardır rıyazet yapılır ve hayvan etı ve hayvandan olma hıc bısey yenmez bu yıyecekler protein ve enerjı kaynagıdır. bu pehrız orucuna gıren kısı proteın eksıklıgınden zaten vucudda uyusma yada dıkkat dagınıklıgı gıbı garıp bır hıs yasar ve ınsanlarla ırtıbatını keser ıse dunya olayını dusunmez ve sadece ruhanıyete adepte olmus olur butun davetlerde bu rıyazet olayı vardır.biraz hayal gucunuzu kullanırsanız zaten zamanla buyuk ılerleme kat edersınız artık hayal gucu kalmaz ve cınler boyutunda uzak yakın olayınızıda asmıs olursunuz yanı telefonda gorustugunuz kısının cınını bıle tarıf edersınız uzaktayken bıle. Siz siz olun sakın sulfanıyetle ırtıbat denemeyın basınıza musallat edersınız rıyazetlı rahmanı bır davet yapın yapacaksanız eger.bu görüntü olayı hadımler ıcınde gecerlıdır.Cinlerin kılık degırtırdıgını unutmayalım ve yanımıza gelen cıne guvenmeyelım nas felak ayetel kursu agzımızdan dusmasın cınlerden faıde bekleme yapmayın Allah'a şirk kosmus olursunuz.saygılarımla.
::::::::::::::::::::::GERÇEK GENERAL:::::::::::::::::::::::::

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Facebook Twitter Google Digg LinkedIn tumblr Getpocket Reddit Email
Tuana 10:28 19.06.17
ALLah Razı OLsun..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 00:50 06.09.17
Konularınızı çok beğendim. Hem açıklayıcı hem de sade bir dil ile yazmışsınız. Teşekkürler.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Labezerin 09:31 18.10.17
Batubey 12:17 18.10.17
Ustam çok güzel anlatmışsınız emeğinize sağlık

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi