Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinleri musahhar etmek - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinleri musahhar etmek
Havasokulu 10:49 16.07.17
Cin topluluklarına boyun eğdirmek ve onları kendine musahhar etmek istersen: Alak suresinin Azimetini yediyüz (700) defa okursan, Cin toplulukları sana Allah c.c. ın izniyle musahhar olur.

Bismillahirrahmanirrahim Allahüla la ilahe illa hu.Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen ecib Ya Rukyail ve Ya Müzhib ve bi hakki Littahtil ve bi hakki İkra’ bismi rabbikellezi halak. Halakal insane min alak. Allahümme Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen ecib Ya Cebrail ve Ya Mürreh ve bi hakki Mehtahtil ve bi hakki İkra’ ve rabbükel ekram. Ellezi allemel kalem. Allemel insane malem ya’lem. Kella innel insane liyatğa. Allahümme Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen Ecib Ya Semsamail ve Ya Ahmer ve bi hakki Kahtahtil ve bi hakkı enraahüstağna. İnne ila rabbikerrüca. Allahümme Ya Ahiyyen Ya şerahiyyen ecib Ya Mikail ve Ya Bürkan ve bi hakkı Fehtaytıl ve bi hakkı eraeytellezi yenha. Abden iza salla. Allahümme Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen ecib Ya Sarfeyail ve Ya Şemhureş ve bi hakkı Nehhattil ve bi hakkı eraeyte inkane alel hüda. Ev emara bittakva. Allahümme Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen ecib Ya Anyail ve Ya Ebyad ve bi hakkı Cehlattil ve bi hakkı eraeyte in kezzebe vetevella. Elem ya’lem biennallahe yera. Allahümme Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen ecib Ya Kesfeyail ve Ya Meymun ve bi hakkı Lahhattil ve bi hakkı kella lein lem yentehi linesfean binnasiyeti nasiyetin kazibetin hatıetin felyedu nadiyeh. Seneduz zebaniyeh. Kella la tütı’hü vescüd vakterib. Allahümme Ya Ahiyyen Ya Şerahiyyen edunayi esbaütin ali şeddayi. Allahüm me yessir muradi ve hassıl maksudi ve haceti bi hakkı ikra’birahmetike Ya erhamer rahimin. EcibYa Limukfencil Eşaret ve sallallahü teala ala seyyidina Muhammed’in ve alihi ve sahbihi ecmeine ve selamün alel mürseline velhamdülillahi rabbil alemin. Allahümme salli ala seyyidina Muhammed in ve ala ali seyyidina muhammedin salaten tüncina biha min cemiıl ehvali vel afati ve takdi lena biha cemiıl hacati ve tütahhirü na biha min cemiıs seyyiati ve terfeuna biha ındeke a’ledderacati ve tübelliğuna biha aksal ğayati min cemiul hayrati fil hayati ve ba’del memat inneke ala külli şeyin kadir. Ya Rabbi Ya Allah Ya Mücibüd davati Ya Rabbena tekabbel minna inneke entes semiul alim. Ve tüb Aleyna inneke entet tevvabür rahim.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Leyal 12:20 16.07.17
Murattt2017 14:32 24.07.17
watcher44 18:57 24.07.17
Frost 19:19 24.07.17
pekı korunmak için okunabilirmi

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
aydemir 20:17 24.07.17
Secde ayeti geçen her ayette secde edilir farzdır..

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
watcher44 20:25 24.07.17
Allah razı olsun hocam. Okuyacak olan arkadaşların dikkate alması için konuya not düşmek lazım o halde. Gözden kaçmaması için

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
vedduha 08:50 25.07.17
Adalet 18:22 05.09.17
acar 18:25 05.09.17
emegınıze saglık allah razı olsun

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2