Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Soğan Kabukları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 4 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Soğan Kabukları
Crawlinq 07:38 24.08.17
Merhaba arkadaşlar sizinle amcamın başından geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Bunu bizzat kendi ağzından bana anlatmıştı.Olayı anlatıyorum en baştan. Amcamgilin köyde soğan tarlaları var her sene gibi soğanları evlerinin önünde torbalıyorlar. Soğanları torbaladıktan sonra heryer soğan kabuğu oluyorya hani, amcamın bi ara tuvalet ihtiyacı geliyor.

Bilirsiniz köyde tuvaletler genellikle dışarıda oluyor. Amcamda çok sıkıştığı için tuvalete giderken küçük abdestini yere yaparak gidiyor. Tabi yerlerde hep soğan kabukları olduğu için hep ıslanıyor. O gün işlerini bitiriyor. Akşam olmak üzereyken şehir merkezinden kızı geliyor. Hep birlikte akşam yemeğini bizde yiyelim diyerek bunları eve davet ediyor. Halam kızıyla birlikte gidiyor fakat amcam gidemiyor.

Çünkü ineklerin yemleri filan konulacak sütleri sağılacak o yüzden tek başına evde kalıyor. Neyse akşam oluyor. Amcam işlerini bitirince eve geçiyor, akşam yemeğini yeyip televizyonun başına geçiyor. Saat 21:00 de kapıya birisi tık tık tık diye vuruyor. Köydeki evin giriş kapısı pencereden bakılınca gözüküyor. Amcam bakıyor pencereden kimse yok. Acaba köpekmi gelip vurdu diye düşünüyor. Sonra tekrar televizyon seyrediyor. Saatler geçiyor saat 21:30 22:00 civarına geliyor.

Televizyona bakarken birden elektrikler kesiliyor tüm köyde. Amcam da elektrikler gitti bari yatayım diyor. Bi 5 dakika filan uyuyor o esnada telefonu çalıyor. Arayan kişi halam yani karısı bugün kızında kalacağını söylüyor amcama amcam da tamam deyip telefonu kapatıyor. Bu arada kapı ilk tıklatılışından daha sert bir şekilde tekrar tıklatılıyor. Amcamın içine bir ürperti geliyor. Ama yinede soğukkanlı davranıyor.

Allah Allah kim bu saatde kapıyı tıklatan diyor ve bu sefer pencereden bakmak yerine kapıya gidiyor. Gaz lambasını yakıp kapıya yaklaşıyor. Kapıyı açıyor ve kapıda kimseyi göremiyor. Tekrar şaşkınlık içerisinde oturma odasına geliyor. Amcamgilin evde soba oturma odasındadır. Neyse amcam tekrar yatacakken sobanın yanında bir hareketlilik görüyor. Lambayı oraya doğru tuttuğunda bir de ne görsün küçük simsiyah bir çocuk kürekle sobanın küllerini alıp üzerine döküyor ve devamlı tekrar ediyor. Amcam onu öyle görünce kolundan tuttuğu gibi salondan diğer odaya atıyor. Atarken de kim bu çocuğu buraya koydu diyerek söyleniyor......... devamını akşam yazarım.


Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Adalet 08:39 24.08.17
Eysan 09:04 24.08.17
Soğan kabuğu cinlerin yemegiymis Rabbim Esirgesin

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Nazogelin 09:26 24.08.17
çok heyecanlı çok merak ettim doğrusu @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
acar 13:20 24.08.17
Sogan ve sarmisak kabuklarinin cinlerin parasi oldugunu duymustum o yuzden yakilmamali ve uzerine abdest edilmemeli diye biliyorum ve bazi serr islerde sogan kabugunun kullanildiginida okumustum

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
HDM 13:54 24.08.17
Sogan kabuguna hastalar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Crawlinq 20:15 24.08.17
Çocuğu diğer odaya atıp tekrar salona yatmaya geliyor. Tam yatacakken bir bakıyor çocuk gene aynı yerinde tekrar küllerler oynuyor, başına döküyor. Amcam bidaha kalkıyor tekrar çocuğu tuttuğu gibi diğer odaya atıyor. Bu sefer yatıyor saat 24:00 civarı kapı sesine uyanıyor. Camdan bakıyor kimse yok biraz daha dikkatli baktığında köpeğin kapı etrafında dönüp durduğunu görüyor sonra yatıyor.

Bu olay yaşandıktan tam 2 hafta sonra aklına geliyor o gün yaptıkları. Yani çocuğu tutup attığı. Sonra kendi kendine sorular soruyor o gün o yaşadıkları aklına bir bir geliyor. O çocuk kimdi? Ben nasıl o çocuğu tutup attım? diye düşüne düşüne delirme derecesine geliyor. Sonra olayı dedeme anlatıyor. Dedem de bu işlerden anlıyor yıldıznameye bakıyor, muska yazıyor. Olayı dedeme anlattıktan sonra dedem başlıyor anlatmaya.

"Oğlum sen cinleri kızdıracak birşey yapmışşın. (başta anlattığım olaydan bahsediyor) Cinlerde seni korkutarak ceza vermek istemişler. Eğer o olayı yaşadığın esnada aklın başında olsaydı yani mantıklı bir şekilde düşünseydin veya korku duysaydın anında delirtirlerdi seni. Baktılar ki sana yaptıkları şeyler korku vermiyo bırakıp gittiler seni. Allah'a şükürler olsun rabbim seni korumuş.

Böyle konuştuktan sonra amcamın içine bir ferahlık geliyor ve bir daha bu olay aklına gelmiyor....

Normalde amcamgilin köpek hep kapının önünde yatar geceleri. Kapı ilk ve ikinci kez tıklatıldığında kapıda köpek yoktu. Amcam kapıyı açtığı zaman cin kapıdan içeri girmiş. Sobanın yanında gördüğü siyah çocuk ta kapıyı açtığı zaman içeri giren cinmiş. Allahtan o esnada sorgulamak aklına gelmemiş. Düşünsenize bi çocuğu sobanın yanında görüyor, simsiyah gözlerine bakıyor, sinsi gülüşlerini görüyor fakat en ufak bi korku gelmiyor içinden.

İşte yanımızdaki hafaza meleklerinin görevi bizleri cinlerin şerrinden korumak. O esnada korunmuş amcam.
Burada yazdığım amcamın anısı yaşanmış bir olaydır. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Allah hepimizi görünmez güçlerin şerrinden korusun inşaAllah...

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
stulek 20:59 24.08.17
Etkileyici paylaşım icin teşekkürler

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Tinda 23:54 24.08.17
sevingül 08:02 25.08.17
benim bu hikayede aklıma takılan şu.amcan abdestinin birazını soğan kabuklarının üstüne bozmuş olabilir fakat bilerek yapmadıysa.bu olayla birleştirilmesi saçma.belki o civarlarda başka buna benzer olaylar geçmişte olabilir.o yöreye has durumlar gibime geliyor soğanlık olması da bu varlıkları çekmiş olabilir.demek istediğim iş sadece soğan kabuğuna bağlamamak lazım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3 4