Cin & Şeytan & Melek & Ruh

göz daveti - Sayfa 13 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Birinci ... 3 9 10 11 12 13 14 15 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>göz daveti
selamselam 13:47 21.01.19
merak ettiğim için soruyorum bu işlemi gerçekleştirip tecrübe eden var mı?

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Logos 14:04 21.01.19
Biraz daha bilgi olsa iyi olurdu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 14:46 21.01.19
Mübarek 16:16 21.01.19
h4san123 02:37 22.01.19
Logos 18:31 22.01.19
Canodemir Nickli Üyeden Alıntı:
Allah razi olsun paylasandan. Yalniz geri gonderme filan yaziyo o nasil olcak hangi dualarla sarfi ummar dualariyla filan mi yoksa sadece artık gidebilirsiniz tesekkurler seklindemi acaba ? Gondermezsek sknti yasarmiyizki
Aynen, gitmiyom hmhmhm derse sıkıntı

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
BLueSea 22:59 22.01.19
tariki Nickli Üyeden Alıntı:
Aynen, gitmiyom hmhmhm derse sıkıntı
dermi der valla kafir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
maviokyanuslar 11:30 31.01.19
Ebuhamza Nickli Üyeden Alıntı:
arkadaşlar görüntü için yukarıda geçen bir bakım türüdür bakım için daire kurulur daire şeklinde manevi bir çember kurulur bu çemberin etrafına o davetin görevlileri hazır bulunur gelen görevlilere hastanın adı ve anne adı zikredilerek bakım için kurulan dairenin içerisine getirmeleri söylenir ruhaniyetleri gelir dairenin içine ondan sonra bakım başlar işlemler bitince okuma tekrarlanarak gitmeleri için niyetlenerek okuma yapıldıktan sonra gelenlerin iadeleri istenilir hastanın iadesi istenilir ve kendinizin iadesi istenir herkeze geri gitmeleri için ricada bulunulur ve daire çözülmüş olur
Hocam bu okuma gelmeleri için okunan davetimi tekrar okuyoruz birde manevi daireden kast nedir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
maviokyanuslar 12:20 31.01.19
Devrimci Nickli Üyeden Alıntı:
Korunma yapılması her zaman iyi olur.Önce ısrafı ummar sonra korunma ve ezberlemen falan bitince de-işin bitincede sarf okursun.

Sayın üyemiz sizi forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuduğunuz her konuya yorum ve mesaj yazarak forumdaki mesaj sayınızı yükseltiniz ve chatteki sohbetlerimize katılınız.Forum hocalarımızın ücretsiz bakım hizmetinden de faydalanınız.
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hala iki yıldır üye olup forumda 1 tek bile mesajı olmayan sömürücü bazı üyelerimiz gibi duyarsız olmayalım.Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.
Hocam hasta doktor misali nasıl reçetesi den bişey anlayamiyorsak sizinde anlatiğinizdan bişey ânlamiyoruz lütfen bağışla sizde taktir edersiniz ki biz yeni bu ilimleri öğrenmeye çalıyoruz sarf nedir sarf okumak nasıl bişey bizimde anlacağimiz şekilde en azından benim anlamadığım şekilde anlatirsaniz sevinirim bu bir duamı buhurmu birde daireyi bozarken davet edeceğimiz fuayimi okuyoruz yoksa başka bir duamı var ceveplarsaniz sevinirim Allah razı olsun hocam

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Holihawk 15:48 03.02.19
Birinci ... 3 9 10 11 12 13 14 15