Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinlerden korunma yolları - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinlerden korunma yolları
Devrimci 09:16 01.05.16
Cinlerin insanlarla görüşmesi ve korunma şartları

Salih MEMİŞOĞLU anlatıyor:

Bu konu çok önemli olduğu kadar faydalı, faydalı olduğu kadar da tehlikelidir. Kısaca görülmeyen voltajı belli olmayan bir elektrik ve neyle ne zaman nasıl karşılaşacağnızı önceden tesbit edemezsiniz. Bu konuda şahsen ben araştırmalarımda çok şeylere şahit oldum. Bir defa her ne olursa olsun Allah’ın yardımı olmadan hiçbir yaprak kıpırdamaz ama maalesef insanlar bu tür varlıklarla konuşmaya davetiye kurmaya meraklı oluyorlar.Bir defa halis niyet iyi amel önemli ve bunun yanında daha önce bu işle uğraşmış bilgisi kuvvetli olan iyi bir üstad şarttır. Çünkü sizin karşınıza görüşme anında neyin nasıl çıkacağını bilemezsiniz.
--
Daha önce ne kadar bu tür kitap okuyup araştırma yaptıysam şunu gördüm ki muhakkak bir yeri eksiktir. Mesela bir kitapta şunu söylüyor ; her akşam 1001 sefer Ayetel,kürsi , 1001 sefer ya basar, 1001 sefer ya semi’ . dersen ve bunu karanlık bir odada yaparsan size bir cin gelir ne istiyorsun ? diye emrinize amade olur. Şu hale bakın ki o kadar ucuzlatılmış ki sanki bir işçisini çağırıyor veya bir çocuğu çağırıyor oysa bunlar eksik ve uygun olmayan şeylerdir
--
Birde yer altındaki defineleri altınları cinler bulsa idi ben yeraltında bir şey bırakmazdım. Bunu yine bilelim ki cinler defineyle uğraşmazlar ve bilmezler. Bunları ancak define hastaları uydurur , hayatları zelil olur ve kendilerini kandırırlar. Rabbim bize akıl vermiş bizim definemiz beynimiz ellerimiz ve çalışmamızdır, diğerleri ise sadece hayaldir. Kısaca toparlanmaya çalışalım.
--
Cinlerle temas , konuşma ve trans ile olur, ama ehlinin yanında ve Allah isterse. Daha doğrusu insan bu tür şeylerden uzak durursa daha alâdır.
--
Cinlerden korunma yolları
--
1- Cinler dediğimiz varlıklar insanlara nasıl ve neden nüfuz ederler.
İnsanların bazıları birazda bu işe kendileri yardımcı olurlar. Bu konuda İslam dini ne diyor ona bakalım. Bakara suresi 275. Ayetinde Riba, faiz yiyenler mahşerde ancak şeytanın çarptığı kimseler in kalktığı gibi kalkarlar…… buyrulmaktadır.
--
2- İnsan vesvesesi . Taha suresi 120. ayet . Şeytan ilk insan olan hz. Ademe vesvese verdiği anlaşılır. Ey Adem sana sonsuzluk ağacını ve eskimeyen bir saltanatı göstereyim mi. Bununla ilgili yine Sa’d suresi 41.ayet Ey Muhammed kulumuz Eyyüb’ üde an. O rabbine nida etmiş ve doğrusu şeytan bana bir yorgunluk ve azap verdi diye seslenmişti. Yani vesveseden uzak durmamız lazım. Çünkü Allah kullarını her şeyden yüce yarattı ve onu en güzel nimetlerle donattı.
--
3- Zinadan uzak durarak.Çünkü kafir cinler insanları öyle kandırırlar ki mesela; insanlar lokantada Yemek yerken yıkanmayan temizlenmeyen bir kaşıkla asla yemek yemezler çünkü o kaşıkla daha önce bir başkası yemiştir. Ama her gün bir ya da birkaç kişiyle beraber olan ve her türlü hastalığı taşıyan kişilerle yatarlar, onlarla beraber olurlar. Bu nasıl anlayıştır ama işte kafir cinler şeytanlar o kadınları prenses gibi gösterirler yani Allah’ın 2 dakikada kıyılan ve helal olan nikahtan kaçar hem bu dünya hem de ahretlerini yok ederler. Yani cinler zina edenlere daha çabuk bulaşırlar. Bir nedeni de insanlar da taşıyıcı olan spermlerin haram olanı ile beslenirler.
--
4- Banyolar da bevledenler. Mesela adam eşiyle cima ediyor banyoda banyo yaptığı küvetin içine küçük abdestini yaparlar. Kafir cinler banyoları çok sık gezerler oralarda yaşarlar. Bu konuda çok kişilerin zarar verdklerini bilirim. Yani banyoda bevledilmesi uygun değildir.
--
5- Sihirlerle büyülerle uğraşmak. Bu konuda gelecek yazımızda geniş çapta yer vereceğiz inşallah. Çünkü insanlar bu konuda çok bilip veya bilmeden birbirlerine muskalar vs şeyler yapıyor veya yaptırıyor.Bu konuda insanlar cinleri cinler de insanları kullanırlar .
--
6- Ruh veya cin davetiyesi gibi seanslardan uzak durarak. Genellikle kafir cinler o davetiyelere gelir ve insanlar da onların gittiklerini hesap ederler. Oysa onların bazıları gitmez ve insan bedeninde kalırlar. Sonra bir bakarsınız gece yanınıza gelmiş karabasan şeklinde bir korku başlar. Bunlardan da uzak durmamız lazım.
--
7- Korunacak yollardan biri de güçlü olmak , aklı selim olmaktır.Allah’ın adaletine sığınmak hurafe ve batıl inançlardan sakınmak ve O’ nun ayetlerine sığınmaktır.Bu konuda cinlerden sığınmak için 20 senedir yaptığım araştırmalarda şunları gördüm ve uygulayanların yanında bulundum. Şu ayetler onlar için kurtulma yollarıdır…..
--
a) Ayetel kürsi ve sonunun 7 sefer tekrarlanması.
-
b) Felak ve Nas sureleri
-
c) Cin suresi 1 - 13 ayetler.
-
d) Lokman suresi tamamı.
-
e) Bakara suresi 165.ayet.
-
f) Mearic suresi 1 – 7 ayetler.
-
g) Hud suresi 1 - 5 ayetler.
-
h) 3 sefer La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.
-
i) 3 sefer Ya ma’şeral cinni vel insi inis tetağtüm en tenfüzü min ektaris semavati velarz fenfüzü la tenfüzüne illa bi sultan……
-
Bunlar suya okunur ve içilir veya kişi kendi üzerine okur.
-
Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerimizde olsun…..
--
Salih Memişoğlu

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 23:05 03.05.16
İnsanlar bir çok şeylere safsata gözüyle bakıp cehaletlerinden çok kişi musallata uğramakta.Bu konuyu herkesin okumasında fayda var....


NOT:Foruma açtığım konuları kaynakları genellikle elimdeki dökümanlarından ve havass kitablarından müelliflerinden veya mütercimlerinden izin alınarak açılmıştır.Mesela Rahmetli İdris ÇELEBİ hocamdan ölmeden önce bu izini almıştım.Konularım için emek sarf edip imla hatalarını düzeltip bazen kendi tecrübe-görüş ve önerilerimi ekliyorum ve öyle konu açıyorum.Açtığım konularda kaynak neyse yazıyorum.
Açtığım konuların formumuzdan kopyalanıp başka forumlara taşınmasını kabul etmiyorum ve hakkımı helal etmiyorum.
Şxxx mesajımı almışsındır umarım.

Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Birkul 07:42 14.08.16
gercektende herkese hitap eden bir sohbet

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
yusufkucuk77 15:03 10.10.16
bestekar60 13:04 11.10.16
Beyazkartal 21:48 08.11.16
abdestli olanlara namaz kılanlara uğramaz benim bildiğim uğraşmazsanda allahın izniyle uğraşmaz

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Devrimci 03:45 12.12.16
Beyazkartal Nickli Üyeden Alıntı:
abdestli olanlara namaz kılanlara uğramaz benim bildiğim uğraşmazsanda allahın izniyle uğraşmaz
Tarikatte olup da zikir çekenlere bile musallt olup ibadetlerini yaptırmazlar.

Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım.
Hala iki yıldır üye olup forumda 1 tek bile mesajı olmayan sömürücü bazı üyelerimiz gibi duyarsız olmayalım.Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Chat bölümünün hemen altındaki reklamı günde 5-6 defa tıklayıp formumuza destek olalım arkadaşlar.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız ve chat bölümündeki sohbetlere katılınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
cübbeli 21:11 20.12.16
Mustafa 12:10 22.12.16
ALLAH razı olsun ustad cin musallatların sebeplerini herkesin öğrenmesi gerek

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
kaplantirnova 16:48 29.12.16
1 2 3