Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Çıkarılan Cin geri geliyor - Sayfa 2 - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Çıkarılan Cin geri geliyor
Sihirzede 03:24 07.03.20
RvP Nickli Üyeden Alıntı:
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Geldi
Hocam, (alkol oranı düşük olan "cin"i ve eti cin'i saymazsak) yeni bir cin türü tanıtmışsınız Herhalde bu zat da Metro cinlerini temsilen, orada tanıtım görevlisi olarak çalışıyor ve gaybdaki diğer arkadaşları ile de görevi gereği sürekli irtibat halinde.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
CahCahi 18:55 22.04.20
stulek Nickli Üyeden Alıntı:
Kim buyu yapiyor ve yaptiriyorsa Allah kahretsin. Bana ve esime yapilan buyuyu bozduramadigimizdan su anda esimle ayrildik yuvam yikildi.
Buyu bizma ve musallat konukarinda yardimci olurum. Fisebilillsh.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Sadi 23:22 07.05.20
Sin Nickli Üyeden Alıntı:
ÇIKARILAN CİN NEDEN GERİ GELiR?
NERDE HATA YAPIYORLAR ?
Cin musallatinin en büyük sebeplerinden biri büyüdür ve büyü sebebiyle gelen cinler büyü bozulmadan her ne kadar bedenden cikartilsa kovulsa yada öldürülse de hasta kurtulmaz bir süre rahatlama hisseder sonra tekrar hasta lanmaya kabus gormeye veya istem dışı hareketler yapmaya ve cinlerin etkisi altinda kalmaya devam eder cünkü kişiye yapılan büyü beden deki cin çıkartıldığın da tekrardan yeni bir cin gorevlendir ve hedefteki kisiye yollar bazi hocalar. bunun önlemini hastaya koruyucu islem veya nuska vererek alir fakat yanlış. Çünkü nuskanın enerjisi gecicidir ve cinler bunu cok iyi bilir onun için büyünün gorevlendirdigi cin nuskanın enerjisi bitene kadar hastanin etrafinda nobet tutar dolaşır ve nuskanin enerjisi bittiginde hasta uzerinde faliyet gostermeye baslar bu yüzden en sağlıklı tedavi kisi üzerindeki musallat alındıktan hemen sonra büyünün bozulmasıdır.
Teşekkuler hocam emeginize saglik

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
ferhat123 00:02 08.05.20
Banada yapildi 3 tane buldum.hepsini.. Ama 12 yildir aksilikler yakami birakmadi.
Lakon anlamadigim herkes buyu yapilio diye muzdarip bunlari yapan kim?.bozdurmak isteyen 30 kisi yaptirmak isteyen bi kisi? Nasil cogaliyo ben suna eminim 100 kiside anket yapalim 100/90 kimse kotuluk buyusi yaptirmak istemez.ama cinci hocalar hasta kaynio buyuleri bozdurmak icin.
Kisacasi magduriyet sayisi yapmak isteyene oranla cok asiri fazla..bu mantigi inan yillardir cevap bulamadim

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2