Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Musallat Olan Cine Karşı - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Musallat Olan Cine Karşı
bitter 00:59 23.11.17
Bir kişiye cin musallat olsa, her namaz ardından 1000 defa YA LATİF ismini okusalar. Uyumadan evvelde 1000 defa okusalar o kişiden cin defolup gider bir daha dönmez.

Kaynak: G. Esrar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
FarukEfendi 01:10 23.11.17
MUSALLATTAN KURTULMAK İÇİN;

Bir erkeği veya kızı cin tutsa : Pamuk ipliği üzerine Kul Uhiye suresi Baştan ( Minel Cinneti) ye kadar 41 defa okunur, Ve her okudukta ipliğe bir düğüm atılır. Bitince HAstanın boynuna bağlanır. Şifa bulurlar.
Ve ayrıca yine Bu sureyi Baştan (şetata) ya kadar yazıp Muska halinde başında taşımalıdır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Torlak 11:16 19.02.19
Her türlü musallata karşı korunma kalkanı oluşturan zikir
Musallatlar etrafını sarmış ve bir çıkış yolu bulamayn ve bir sürü şey deneyen ama faide etmeyen kardeşlerime ithaf ediyorum...
Bu aşağıda yazacağım zikri devamlı olarak her akşam yapmak lazım gelmektedir...Bunun şu kadar gün okunacak diye bir süresi yoktur...Bu sizin etrafınızdaki şeytani varlıklara karşı bir kalkan vazifesi görecektir biiznillah..Musallat olmaya gelen varlık auraya dokunmaya çalışınca yanma yaşamaktadır.
Zikir şudur...
7 Hasbiyallahu La ilahe illa Hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbul arşil aziym...
100 Ya Kaviyyu
100 Ya Vekilu
100 La havle vela kuvvete illa billahil aliyyül aziym

Bu sizin fiziki bedeninizi de enerji bedeninizi (aura) de güçlendirecektir.Ve hastalıklara karşı daha daynıklı hale gelecek ve kansızlığa karşı da size iyi gelecektir..
Yaani kısacası görünen ve görünmeyen bedenlerinizi ve enerji alanlarınızı bu musallatlardan uzak tutmak için birebirdir biiznillahü Teala...velhasıl kelam bir çok faydası mevcuttur; biz sadece bunalrdan bazıalrını zikrettik...
Sizden tek istediğim bu zikri çektikten sonra zaman içinde gelişen etkileri hakkında ve faideleri hakkında edindiğiniz tecrübeleri paylaşmanızdır...Böyle yaparak diğer kardeşlerimize de örnek olarak sevaba ortak olmuş olursunuz.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up