Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinlerin insanların hafızasını silme, sanal hafıza ekleme yetenekleri - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinlerin insanların hafızasını silme, sanal hafıza ekleme yetenekleri
Torlak 13:04 22.07.19
Reenkarnasyon hissi, şizofreni, manik depresyon ya da şimdiki yeni adı ile bipolar bozukluk...

Reenkarnasyon (ikinci kere ve başka bir bedende dünyaya gelmiş olma) hissi, cinlerden kaynaklanan bir rahatsızlık halidir.

Cinlerin insanların hafızasını silme, sanal hafıza ekleme yetenekleri vardır.

Bu sadece beynin kontrolü ile ilgili değildir. İnsanın bedeninin organları olduğu gibi ruhunun da organları vardır ve ruhun organlarından biri olan ahfa, insanın görüp duyup his ettiklerinin kayıtlı olduğu yerdir ki göğsün orta kısmında biraz karna yakın tarafındadır.

Cinler insanların manevi organlarına doğrudan müdahale edebilmektedir ki göğsün açılması, genişlemesi ve dolayısı ile müdahaleye açık olması durumu İnşirah (elem neşrahleke) suresinde geçmektedir. Cinlerin ahfa ile oynamak suretiyle kişinin daha önce görmediği ve yaşamadığı şeyleri görmüş ve yaşamış gibi his etmesi de sağlanabilir, daha önce görüp yaşadığı ve hatırlaması gereken şeyleri hiç hatırlamaması da sağlanabilir.

Bir insanın gerçek olan hatıralarının ahfasından alınarak, başka bir kişinin ahfasına yüklenmesi de mümkündür. Cinler bunu da yapabilirler. Böyle bir müdahaleye maruz kalan kişi, kendisine ait gerçek hatıraları ile yüklenen ve başkasına ait olan gerçek hatıraları iyice birbirine karıştırır ve kendisinin iki hayat yaşadığını, daha önce de başka bir bedenle başka birilerinin arasında yaşadığını düşünür. Böyle bir şeye inanmak ise küfürdür. Zira insanların sadece bir kere dünya hayatı yaşadıkları/yaşayacakları dini deliller ile, tartışmaya mahal vermeyecek netlikte meydandadır. Aksine bir iddia hz. Allah'ı ve peygamber efendimizi (s.a.v.) yalanlamaktır.

Günümüz bilimi de, beyin kontrolü ile buna çok yakın tesirler oluşturabilmektedir. Yani kişilerin istemedikleri anıları silmekte, gerçek olmayan anılar ekebilmekte ve tamamen hafızasını silmekte ya da silinmiş hafızayı tamamen geri getirebilmektedir. Lakin şeytanlar yani kafir cinler, bu işi çok kaliteli ve kişinin kendisinin anlayamayacağı şekilde yapabilmektedir. Bir gece yatıp, sabah kalktığında, kişinin hafızasının/hatırasının büyük bölümü silinmiş olabilir ve bir uzman fark edene kadar kişi bunu ömrünün sonuna kadar bile anlayamayabilir.

Aslında silmekten kasıt da sadece ulaşılamaz hale getirmektir. İnsanın ahfası yani görüp duyup yapıp yaşadıklarının kayıtlı olduğu manevi organı ilahi bir koruma altındadır. Tamamen silinip tahrip edilmesine müsaade yoktur. Hesap günü her kul yaptıklarını banttan yayın gibi buradan seyir edecektir.

Reenkarnasyon hissi, şizofreni, manik depresyon ya da şimdiki yeni adı ile bipolar bozukluk... Hepsi de cinlerden kaynaklanan rahatsızlıklardır ve doğru bir manevi tedavi uygulandığında bir kaç ayda kolayca tedavi edilebilmeleri mümkündür.

Sözde bilim psikiyatrinin ve sözde hekim psikiyatrların ve ilaç endüstrisinin sizleri daha fazla sömürmesine izin vermeyin. 15-20 yıl boyunca ilaç kullandırmak tedaviye yönelik bir uygulama değildir. Sömürüye yönelik bir uygulamadır.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Aeastroom 22:18 23.08.19
Cinlerin böyle yeteneği olduğunu bilmiyordum kaynak nedir

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Zümer 23:39 23.08.19
Cinler yetenekliler evette insandaki güç hükmetme dayanıklılık ve zeka duzeyide çok yüksek. Ben herzaman insanın cinlere karşı çok fazla güçlü olduğu kanısındayım. Onların tek avantajı hızlı olmaları ve gorunmemeleri. Kuran mükellef varlıklar arasında cinleri anmış olsada direk muhatap ve hitaplar ademoglunadir. Bu insanın Kemal derecede yaradilisinin kanıtı .
Allah razı olsun paylasiminiz ilginç ve faydali

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cevapla Up