Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Cinleri Şişeye Hapsetmek için - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
1 2 3 
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Cinleri Şişeye Hapsetmek için
Ateş 22:10 29.06.16


Cınlerı sısye hapsetmek ıstıyorsanız genıs cam bır sısenın ıcıne oncelıklı ya camı esmasının vefkını yazın bır kagıda sonra bu kagıda 5000 bın ya camı okuyun fılan kısı uzerındekı fılanca cın veyahut seytan esma hakkı ıcın gel ve sıseye gır deyın sonra cın sısye gırdımı sıse sallanır balmumu ıle sıseyı kapatın sonra sısenın etrafına kecelı kalemle mulk suresının ılk 10ayetını yazın sonra nameı peygamberı sıseye 3 kere okuyuop ufleyın sıseyı gomun
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi ▪︎
dilan 16:03 20.08.16
allah razı olsun güzel paylaşım
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bendis06 21:24 31.08.16
Görende alaaddinin lambası sanacak ha
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
PARADOX 22:53 31.08.16
kim hapsetmişki biri bana söylein............
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cin 04:51 02.09.16
Ateş 01:09 08.09.16
Ters yorum yapan ahmaklar sizin gibi cahiller bu ilimi bilmez ancak olmayan beyinleri ile yakalamaya calisirlar
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ahmet Can 10:56 08.09.16
@[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] aramızda bazı arkadaşlar herşeyı bılmeye bılır bende sende dahı herşeyi bilmek zorunda da değil arkadaşlarımızı güzel bir dille dileyen inanır dıleyen ınanmaz diyebılırsın. zaten bu site de çoğu ınsan bu cinleri çok güçlü sanıyor mesela bahseden arkadaşımız gibi insan hadını bılırse herşeye hukmeder. ınsan oğlu yeryuzunun halıfesıdır. Ama bız vezırlığımızı bılmez hadımızı aşarsak rezıl oluruz güzel bir paylaşım @[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] ama acaba bunun vebalı olur mu hapsetmek çok ağır bırşey gıbı geliyor bana daha hafıf cezalar olsaydı daha ıyı olmaz mıydı .?
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cin 11:38 08.09.16
Allah Cinleri İnsanlar Hapsetsin Diye Yaratmadı İnsanlar Cini Şişeye Hapsedince Elinize Ne Gececek Siz Heralde Cini Tek Sanıyorsunuz Onlarında İnsanlar Gibi Sülale Yapısı Var , İnsan Yoldan Çıkar Ama Halen Kendini Dogru Yoldayım Sanar , Yok cini hapsedeyim yok cinleri keseyim gibi işler sizi bataklıga götürür , Daha Luzumlu İşlerin Peşinden Kosulsa Ne Güzel Olur , Cini Hapsetmeye Çalısılacagına Açın Cin Suresini Okuyun Mealiyle Birlikte Bakın Orda Ne Diyormuş , İnternetten Copy Pasteyle Cin Hapsedilmez Veya Kitaplardan Olmaz TERCÜMELERİN HEPSİ EKSİK , Normal Gerçek Havas Kitaplarında Uygulamalar Tek Okunusta Tesir Eder , Ama Eksik Kitaplarda Anca Zaman Öldürür İnsan 1000 Okusanda 10.000 Okusanızda İşlemez , Eksik Uygulamadanda Durduk Yere Bela Alırsınız .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Ahmet Can 16:08 08.09.16
Cin
ben burda bu uygulama eksık veya bu uygulama tamam demedım.. ben sana bışeyler anlatmaya çalıştım anlamamışsın ama ben sana rabbın senı yeryuzunun halıfe hukumdarı yapmış dıyorum sen hala bana o cıni tek mı sanıyorsun onun da sulalesı var diyorsun ya olsun 7 göbek sulalesı bırden sana saldırsın senın rabbın eğer senden yanaysa ne korkuyorsun bir de ben sana cineri hapset falan demedım kı bu uygulamayı da ben paylaşmadım bir de haklısın gaflet ehlı gaflette olduğunu bılmez. ben surelerın mealını değil tefsırını o ayetın ne demek ıstediğini niçin emredıldığını araştırırım. benım de sana tafsıyem bu sen gıtt o cin suresınde hangı ayette takılmışsan o ayetın tefısrırını ıyıce öğren sadece meala bakarsan anlayamazsın. Eksik kitab deyip eksik uygulamalar deyıp kanaat getırebılıyorsan zaten bu işin piri olmuşsundur. Kardeşim burası artık sana dar gelır uygulamaları dikatte almaz uygulamazsın..olur bıtter
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Cin 18:10 08.09.16
Ahmet Can

Benim ordaki yazı amacım cin hapsetmek gibi luzumsuz işler yerine , dogru düzgün işlerler ugrasmaktı onuda sen anlayamamışssın kardeş herkez kabı kadar alıyor selametle .
Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
1 2 3