Cin & Şeytan & Melek & Ruh

Kuzrak Alemi ! - Havas Okulu
Mobil Görünümdesiniz Klasik Görünüm için TIKLAYINIZ Kayıt ol
Havas Okulu
Cin & Şeytan & Melek & Ruh>Kuzrak Alemi !
Mube 20:39 04.11.19
Kuzrak Alemi, cinlerin insanları rüyada yada uyurken bir saatlik çıkardığı bir gezidir.
Bu gezi sırasında insanlar ve cinler konuşabilir. Ama cinler insan kılığındadır ve bazen birbiriyle kavga eder.
Kuzrak Aleminde insanlar ve cinler dost veya düşman gibi görünür. Eğer yurtdışında yaşıyorsanız, o ülkenin halkı ile doğum yerinizin halkı karışmış olabilir.
Memleketinizin insanları bazen müslüman cinler olabilir ve bazen dost olurlar. Yurtdışındaki halk bazen kafir cinler olabilir ve bazen düşman olurlar yada dost gibi görünürler yani iki yüzlü olurlar. İnsan kabus gördüğü sanır ama cinler geziye çıkartmıştır.

Kuzrak Alemi nasıl bir yerdir?
Her ne kadar nasıl bir yer olduğunu bilmesekte, muhtemelen veyahutta gördüğümüz gibi karanlık, gökler kırmızı ve dağlar ateşli olarak tarif edilebilir. Bazen de gördüğümüz gibi sisli ve hava bulutlu tarif edilebilir. Kuzrak Alemi, bazen yüzüklerin efendisinde ki mordor diyarına benzeyebilir, bazen filmlerde ki cehennem temsili görüntülere veya filmlerdeki lavlı yada vulkanik dağlara benzeyebilir.

Kuzrak Aleminde ne gibi varlıklar karışımıza çıkar?
1. Nazgullar (Büyücü Cinler) = Bu tür cinlere çok dikkat edin. Kötü veya lanetleyici sözler söylemeyin. Size asla kurtulmayacağınız şekilde bir büyü yapar.
2. Bazgullar (Savaşçı Cinler veya Bozguncu Cinler) = Bu cinler pek zararlı değildir. Genede dikkat edin, onlardan bir darbe yerseniz. Asla kurtulmayacağınız bir şekilde bir ağrı yapar.
3. İnsanlar = Pek karşımıza çıkmazlar, eğer siz ve başkası aynı rüyayı görürseniz bu sebeple rüyanıza insan girebilir.
4. İnsan kılıklı Cinler = Konuşmaları anlaşılmaz veya asla sizle irtibata geçmezlerse, bilinki bunlar cinlerdir. Eğer sürekli sizi dövüyorsa ve zarar veriyorsa dua okuyun.
5. Şeytanlar = Konuşmaları anlaşılmaz veya zarar vermekten zevk alırlar. Kovalamaktanda zevk alır. Dua okuyun hemen gider.
6. Aluşra Cini = Sürekli yolunuzu keser, lafınızı keser ve dua okumanıza izin vermez. Bazen sizi rüyada çıldırtır. Dua okuyun geçer.
7. İfritler ve Maritler = Dev gibiler

Kuzrak Aleminde ne gibi duygular yaşanır?
1. Korku = Binlerce anlaşılmayan sözler, şekiller, yaratıklar, suratlar v.b. her insanı korkutabilir. Bu alemde bu sebeplerden dolayı korku yaşanır.
2. Endişe = Nasıl geldiği veya nasıl çıkacağı konusu o kişiyi derinden endişelendirir. Bazen bu alem o kişiye ebediyen gelir ama kısa süredir, genede insanda bir endişe olur.
3. Umutsuzluk = Geldiği gibi çıkacak olmadığı, çıkmayacağı için bu konu o kişiye bir umutsuzluk kaynağı olur. Bazen bu alemde yaşanan kavgalar ve felaketler arasında asla çıkmama konusu ona bir umutsuzluk kaynağı olur.
4. Üzüntü = Çıkmamak veya ebediyen bu alemden gitmemek o kişiye bir üzüntü ve hüzün kaynağı olur. Bazen kişi bu alemi cehennem sanır, ebediyen kalma hissi ona üzüntü ve hüzün kaynağı olur.
5. Öfke = Ebedi sanılan bir kavga, hüzün, umutsuzluk, endişe ve korku gibi duygular ona bir öfke kaynağı olur. Bazen bu öfke gerçek hayatta da olur ama insan farkında değildir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mube 20:41 04.11.19
Kuzrak Aleminin katmanları
1.) Hayalin başlangıcı
2.) Hayalin ortası
3.) Rüyanın başlangıcı
4.) Rüyanın ortası
5.) Rüya ve Hayal karışıklığı
6.) Hayallerin sonu
7.) Kuzrak Alemi Her katmandan geçiş süresi sadece 2 veya 3 saniyedir. Bazen 20 veya 30 saniyede sürebilmektedir.

1) Hayallerin Başlangıcı Artık az uykuya dalmış durumdayız ve değişik hayaller kurmaya başladık.
2) Hayallerin ortası Şimdi beynimiz alfa moduna geçmiş durumda, rüya alemine doğru ilerlemekteyiz. Şimdi tam kurulmuş olan hayaller artık rüya olarak gözükmeye başlıyor.
3) Rüyanın başlangıcı Şimdi beyin rüya modunda, artık beyin ne derse onu görürüz.
4) Rüyanın ortası Artık rüya daha da bilinci kapatıyor, kendini artık anlamsız kılıyor.
5) Rüya ve Hayal karışıklığı Artık rüya öyle tuhaflaştı ki burdan çıkmak istersin, bunların rüya mı yoksa hayal mi anlamak mümkün olmuyor.
6) Hayallerin sonu Artık uyku-uyanıklık arası. Kötü varlıklar gizli gizli sana yaklaştı ama sen onların varlığından haberin yok ve öylece yatıyorsun.
7) Kuzrak Alemi

Artık kötü varlıklar seni yolculuğa hazırladı. 2 dakika veya 3 dakika bir geziye çıktın. Bazen de 2 veya 3 saatlik bir gezi başladı. Gece 02.00 yatarsan 04.00 uyanırsın. Bu sana bir kabus gibi gelir, bitmek bilmeyen kavga, öfke, umutsuzluk, hüzün ve pişmanlık sona ermeyecek gibidir.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Mansur 21:27 07.11.19
fetih5844 13:07 03.01.20
Ben de hiç duymadım şimdiye kadar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Soner 13:14 03.01.20
Böyle bir yer yok hikaye sitelerinde dolaşan bir korku hikayesidir. Vakit harcamak isteyenler okuyabilir. Berzah alemini anlatır gibi olmuş fakat gidişin, gelişin, gördüklerin ve yer olarak mordor diyarına benzemez.

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
savah 16:21 03.01.20
Bazı noktalar doğru hadisi Şeriftete ahir zamanda cinlerin insanlara musallat olacagi ve insanlara görunecegi bize bildirilmiş uyku ve uyaniklik arası yani algilarimizin zayif olduğu zamanlarda (sarhoş iken, yüksek ateş, aşırı korku veya sevinç hallerinde ) cinniler bize yaklaşırlar

Dünyanın En Büyük Havas ve Gizli ilimler Sitesi
Bluerose 19:52 03.01.20
Bluerose 19:55 03.01.20